0

Jak mamy grać ofensywnie skoro nie mamy w środku pola ofensywnych graczy???

15

To jest ewidentne 3 5 2. Javier umtiti i Gerard na obronie, Roberto i alba na skrzydłach w razie potrzeby się cofają na boki obrony, środek pomocy Gomes Busi Rakieta i na ataku Messi z Suarezem

16

Boga w to nie mieszaj xd

0

Ousmane Dembele

1

Zidane stosuje taktykę "na łysą dzidę do przodu"

0

Rasowe czysta Europa xddd

0

Pozdro z Opola wariaty!!!

0

STS i Fortuna

5

Paulinho - więźień Guanghzou Evergrande

0

Ja już zgłosiłem

43

Dla nas to dobrze

5

W jakim mieście mieszkasz? Xd

2

Sztuka sarkazmu

4

Wszyscy jesteście na liście! Ajm woczing ju

1

Użyłeś niecenzuralnego słowa. W tym momencie jestem zmuszony zgłosić Twój komentarz do administratora strony. Pozdrawiam

0

Ale nawet nie było żadnego info że będzie nazwa sprzedana Japońcom

1

Czemu na fejsie FCB napisane jest że mecz jest na Rakuten Arena?! Czy oni sprzedali nazwę CN???

0

Dembele też dobrze gra xd

0

Wiem że można było ale jak widzę to Polactwo w tych komentarzach typu zły zarząd, Bartomeu kradnie itp to mnie krew zalewa. Niektórzy zachowują się tak jakby nasz zarząd był wrogiem FCB, a przecież wszyscy wiemy że tak nie jest

0

Bo delikwent przyczepił się do naszego zarządu jak rzep do psiego ogona. Ja też nie jestem fanem naszego zarządu ale wiem też że to nie jest łatwa sprawa

0

PS zanim pisze się łącznie (może to Ty powinieneś się douczyć naszej polszczyzny, a nie ja?)

0

A propos mógłbyś podać w informacjach o sobie ile Ty masz lat, skąd mam wiedzieć że jesteś starszy? Ja się nie wstydzę swojego rocznika 2000 bo inteligentni ludzie wiedzą, że wiek nie jest wyznacznikiem inteligencji.

0

Może i jestem młody ale z gimnazjum już od dlugiego czasu nie mam nic wspólnego. A nie chcesz dyskutować bo nie masz do przekazania wartości poprzez swoje komentarze na temat zarządu. Jestem wielce ciekaw jak Ty byś sobie poradził na ich miejscu. Co do poznania świata to akurat pomimo mojego młodego wieku na świecie jestem bardziej rozpoznawalny niż Ty mógłbyś to sobie wyobrazić. Co do polszczyzny to mam nadzieję, że Twoja nie kończy się na tych jakże trudnych słowach typu "kontrargumenty". (nie)Pozdrawiam

1

Odpie***l się już wkoncu od naszego zarządu gościu. Już Twój trzeci komentarz z rzędu o tym jaki to on nie fatalny. Zacytuję Michała Kucharczyka "fatalny to Ty jesteś"...

2

Było wariacie zwariowany XD

0

STS lepszy

0

Wy Realowcy nigdy nie dacie sobie coś powiedzieć. Nawet jak popełnianiacie błędy to się do tego nie przyznajecie. Trochę pokory

0

Nie oglądam meczów Realu (no chyba że grają z FCB) ale patrząc po statystykach Jamesa to na ilosc rozegranych minut to wygląda na kozaka. Według mnie warto mieć takiego rezerwowego który potrafi odmienić losy meczu. Więc nie dam sobie wmówić że jego wypożyczenie to dobre posunięcie.

1

Tak bronisz polityki transferowej Realu w tym sezonie bo jesteś ich kibicem (widzę po nicku)

1

Real odsprzedaje swoją ławkę. Morata, James teraz Mateusz. A kupili teraz na razie tylko Ceballosa. Coś czuję że obrali złą taktykę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?