Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnA Janusz sam siebie lubi czesto roastowac, ale ja chetnie obejrze.
0
Sniadanie.
Jecie, nie jecie, jakie najlepsze, najzdrowsze, najsmaczniejsze, ciagle to samo, czy raczej kazdego dnia cos innego?
2
@Odesseiron nie do końca prawda , najzabawniejszy kawał świata, został wymyślony trochę wcześniej
1
@Janiama ten o Klaudi S?
0
Proszę sprawdzić , czy info są rzetelne .
Co się dzieje w Barcelonie, relacja
https://briefz.pl/protesty-w-katalonii-live/amp/
1
@Socjopata hehe - zawsze się trochę obraża.
2
@skakun95 jakieś badania dla WP finanse - jak zawsze podchodzę do takich liczb z rezerwa , ale wiadomo , że podstswowa wiedzs o funkcjonowaniu państwa , jest niewielka
5
@skakun95 moje, więc spokojna głowa :)
57
: "6 mln Polaków jest przekonanych, że program "Rodzina 500+" finansują bogatsi rodacy. 750 tys. wierzy, że pieniądze na sztandarowy program PiS pochodzą z kasy partii Jarosława Kaczyńskiego".
0
@Kamilos84 mankament - duży wiatr i opady
0
@Kamilos84 Nowa Zelandia nie zachwyca pogoda.
@MesQueUnClub_87 no i Czeszki ;)
13
W tym roku zakonczyl kariere. Swietny tenisista, niesamowity walczak (musisz go zabic na korcie, by zdobyc punkt), ale trafil na generacje, ktorej troszke ogldal plecy, czesto odpadal w turniejach, gdy nadchodzila decydujaca faza.
Mimo to wielki szacun dla Davida Ferrera.
kompilacja jego bezplednych zagran
2
Mate pomelo. Na zdrowie.
Terere z sokiem.
a tu przygotowanie yerby, ktore najbardziej lubie. lepsze niz Wojciech C.
Avengers i mate.
1
@dmcteam dam glowe, ze sie oblokuje ;)
34
"Panie redaktorze, Polska jest duzo bardziej zlozona niz (anty)PiS i (anty) PO".
Bosak w TVP na pytanie, czy Konfederaci beda za PiS czy za PO.
0
@BigShaq W pyry, zdarza sie.
0
@CatalanVeBFCB intelektualista nie moze byc , tzn male prawdopodobienstwo , bo te dziedzine upodobali sobie lewicowcy.
2
@NGTRX gupi sie pisze
0
@Iberatista Bys mogl to skomentowac.
0
Rafal Ziemkiewicz nie jest na Ramblii lubiany - nie dlatego, ze chodzi na boki z PiS, ale dlatego, ze jest tzw. prawakiem.
Po tym zdaniu jednak moze znajdzie paru sympatykow:
"Mam nadzieję, że to tylko takie puszenie się. Ale jeśli Konfederaci naprawdę wierzą, że gdyby TVP bardziej ich pokazywała mieliby 45 mandatów, to znaczy - korwinizm zreprodukował się na kolejne pokolenie. Ze wszystkimi tego konsenwencjami - ☠️. "
0
@SeeleyBooth Kara dla nas, nieukow glosujacych, ze nikt sie bledu nie dopatrzyl.
3
Dosyc juz mam tej Konfederacji, normalnie jak Veratti czy Neymar. o 2150 Bosak w Strefie STarcia - Tvp Info.
4
@kubix05 Mega kociol jest na tym stadionie, jeden z bardziej klimatycznych.
0
@PrinceDamon Ale pod kocem.
Zawsze to ciasto surowe wyjadalem.
1
Winter is coming, there will be blood.
https://img-www.tf-cdn.com/show/2/fargo.jpeg?_v=20170425231206&w=1024&h=512&dpr=1&auto=compress&fm=pjpg&fit=crop&crop=faces%2Ctop
1
Male miasteczka w filmach i serialach.
Zaczne od: Fargo
0
@Kompletny Jas Fasola lepszy od Ole?`
0
@kiper09 Ale jak? WC?
0
@cules100pro nie jestem fanem, ale uwielbiam gdy w filmach sa nawiazania do tych swiatow - Szczury z Supermarketu, w Pogoni za Amy, Big Bang Theory itd
1
@Danny Gaucho Fajne miny robi. Jeden film z nim widzialem, cos o dziewicy.