0

@JohnA Janusz sam siebie lubi czesto roastowac, ale ja chetnie obejrze.

0

Sniadanie.
Jecie, nie jecie, jakie najlepsze, najzdrowsze, najsmaczniejsze, ciagle to samo, czy raczej kazdego dnia cos innego?

2

@Odesseiron nie do końca prawda , najzabawniejszy kawał świata, został wymyślony trochę wcześniej


1

@Janiama ten o Klaudi S?

0

Proszę sprawdzić , czy info są rzetelne .
Co się dzieje w Barcelonie, relacja
https://briefz.pl/protesty-w-katalonii-live/amp/

1

@Socjopata hehe - zawsze się trochę obraża.

2

@skakun95 jakieś badania dla WP finanse - jak zawsze podchodzę do takich liczb z rezerwa , ale wiadomo , że podstswowa wiedzs o funkcjonowaniu państwa , jest niewielka

5

@skakun95 moje, więc spokojna głowa :)

57

: "6 mln Polaków jest przekonanych, że program "Rodzina 500+" finansują bogatsi rodacy. 750 tys. wierzy, że pieniądze na sztandarowy program PiS pochodzą z kasy partii Jarosława Kaczyńskiego".

0

@Kamilos84 mankament - duży wiatr i opady

0

@Kamilos84 Nowa Zelandia nie zachwyca pogoda.
@MesQueUnClub_87 no i Czeszki ;)

13

W tym roku zakonczyl kariere. Swietny tenisista, niesamowity walczak (musisz go zabic na korcie, by zdobyc punkt), ale trafil na generacje, ktorej troszke ogldal plecy, czesto odpadal w turniejach, gdy nadchodzila decydujaca faza.
Mimo to wielki szacun dla Davida Ferrera.

kompilacja jego bezplednych zagran


2

Mate pomelo. Na zdrowie.



Terere z sokiem.


a tu przygotowanie yerby, ktore najbardziej lubie. lepsze niz Wojciech C.


Avengers i mate.

1

@dmcteam dam glowe, ze sie oblokuje ;)

34

"Panie redaktorze, Polska jest duzo bardziej zlozona niz (anty)PiS i (anty) PO".
Bosak w TVP na pytanie, czy Konfederaci beda za PiS czy za PO.

0

@BigShaq W pyry, zdarza sie.

0

@CatalanVeBFCB intelektualista nie moze byc , tzn male prawdopodobienstwo , bo te dziedzine upodobali sobie lewicowcy.

2

@NGTRX gupi sie pisze

0

@Iberatista Bys mogl to skomentowac.

0

Rafal Ziemkiewicz nie jest na Ramblii lubiany - nie dlatego, ze chodzi na boki z PiS, ale dlatego, ze jest tzw. prawakiem.
Po tym zdaniu jednak moze znajdzie paru sympatykow:
"Mam nadzieję, że to tylko takie puszenie się. Ale jeśli Konfederaci naprawdę wierzą, że gdyby TVP bardziej ich pokazywała mieliby 45 mandatów, to znaczy - korwinizm zreprodukował się na kolejne pokolenie. Ze wszystkimi tego konsenwencjami - ☠️. "

0

@SeeleyBooth Kara dla nas, nieukow glosujacych, ze nikt sie bledu nie dopatrzyl.

3

Dosyc juz mam tej Konfederacji, normalnie jak Veratti czy Neymar. o 2150 Bosak w Strefie STarcia - Tvp Info.

4

@kubix05 Mega kociol jest na tym stadionie, jeden z bardziej klimatycznych.

0

@PrinceDamon Ale pod kocem.
Zawsze to ciasto surowe wyjadalem.

1

Male miasteczka w filmach i serialach.
Zaczne od: Fargo

0

@Kompletny Jas Fasola lepszy od Ole?`

0

@kiper09 Ale jak? WC?

0

@cules100pro nie jestem fanem, ale uwielbiam gdy w filmach sa nawiazania do tych swiatow - Szczury z Supermarketu, w Pogoni za Amy, Big Bang Theory itd

1

@Danny Gaucho Fajne miny robi. Jeden film z nim widzialem, cos o dziewicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?