1

@VamosRakieta Hehe, ten gif dobry. jak sie nazwa ten aktor?

6

@Janiama Pamiętam bardzo dobrze, kiedy dostałem pierwszy cukierek od Jürgena. To był Werther's Original, a ja miałem wtedy 24 lata. Nigdy nie zapomnę tego smaku. Słodki, śmietankowy, po prostu pyszny. Poczułem się, jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Dziś saam jestem trenerem, więc cóż bym mógł dać swojemu wnuczkowi jeśli nie moje Werther's Original. On także jest kimś wyjątkowym...

1

@kerouac pan samurajski Mifune?

0

brutal van Dijk

0

@Kamilos84 No podobno, ale na 100 proc Ci nie powiem.

0

Ktos tu wspominal, ze Hazard urodzil, ale nie wiem, czy to nie fake, bo nie zabraknie go w skladzie na mecz z Galatsaray. Moze sie szybko regeneruje.

3

@dmcteam niekorzystny profil plus niewyspanie. Przytyl

0

chyba Cwiakala podpadnie la Ramblii.

1

@norbi77 To juz interpretacja lub zalozenie.

2

@Kompletny no i to jest dramat.
Ogolnie czasem jak sie oglada technicne przjecia w hiszapnskiej a tu, to dziwnei to wyglada.

0

Origi ma klej w stopie. Taki troche slaby.

0

gol .

0

@norbi77 napisalem, ze piekne zagranie?

0

Moze to bedzie troche zlosliwe, ale moze ulozyc 11 z zawodnikow, ktorzy czesto gesto maja kiksy?
No np. Rojo na prawej itd.

0

@norbi77 Tak, podziwiac. Albo salto zrobic, jesli potrafisz.

1

@sebasek99 To nie ona, ale prawie. Spoiler FARGO! mniej wiecje od 60 sek


3

Kotlina nowotarska i polski baobab w Piekielniku tuż przed wschodem słońca. Autor: Michał Sośnicki Fotografia
https://pbs.twimg.com/media/EHU32wMX4AEQtnf?format=jpg&name=medium

3

Niezle.


0

@sebasek99 brzmi zachecajaco , ale pewnie nie obejrze w najblizszym czasie, bo lista zamiast malec to sie powieksza.

1

Podanie Odegaarda. https://streamja.com/69d5
Ma ktos siateczke na Moronie (moronie?) prosze nie zglaszac

0

@Transu96 Av.atar.

0

@Iago yes .

1

Ta kobieta ma cos w sobie, @sebasek99 polecal kiedys serial z nia. Avatar chyba nawet zmniel z konia na nia z tego powodu.
https://pmcvariety.files.wordpress.com/2019/09/jodie-comer-variety-emmy-cover-story-3.jpg?w=1000&h=750

0

@dontripe To zagadka jest, zagadka.

1

@Chakalaka Slyszalem ostatnio wypowiedz pana premiera na temat libertarianizmu -
"panstwo zepchniete do roli stroza nocnego"
ta wypowiedz moze sie spodobac @Bykunn :)

0

@Janiama Na fejsie?

0

@Janiama Oddaje glos na Romario ;)

5

"Zaprzyjaznilem sie z Korwinem, gdy siedzielismy w obozie dla internowanych w Bialolece (...) On troche odstawal od otoczenia, bo w czasie karnawalu solidarnosciowego byly urzadzane takie dyskuje, no i Korwin bral w nich udzial (...), tylko odstawal od tego podnioslego, patetycznego diapazonu. Gdy wszyscy tam mowili o podmiotowosci spoleczenstwa (...), to Korwin mowil o podatkach, takich roznach przyziemnych rzeczach.
Nie wiedzialem wiec kto to jest - czy wariat, czy czlowiek obdarzony wielka odwaga cywilna - bo czasami potrafi tam przeciwko calej sali stanac. (1982).
Nauczylem sie tez tam grac w brydża, ale nie gram tak dobrze jak Janusz, ktory w swoim czasie sie z tego przeciez utrzymywal."

0

Chris Stevens - drobny przestepca, filozof, duszpasterz i prowadzacy kultowa audycje radiowa przewiduje przyszlosc - mamy poczatek lat 90 tych.



Swietny serial, jedne z lepszych jakie powstaly, a w Polsce mamy chyba jego najwiekszy fanclub na swiecie.

4

@SeeleyBooth miesny jez, miesny jez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?