Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
szkoda, ze to nie weszlo
0
@daro22 fajny, fajny
4
" Jurek" na TvP Kultura - o Jerzym Kukuczce. Za moment siė zaczyna.
Opowieść o słynnym himalaiście Jerzym Kukuczce. Rozmowy z rodziną i przyjaciółmi, archiwalia, zdjęcia, nagrania, fragmenty wywiadów składają się także na portret środowiska himalaistów lat 80.
Sorry @player+
0
Nie wystraszy mnie żaden oprawca
Ani ostatni upadek ciała
Ani nawet strzelby śmierci
Ani cienie na ścianie
Ani noc, gdy do ziemi przywrze
Gasnąca iskierka bólu
Boję się ślepej obojętności
Okrutnego i nieczułego świata
Not the torturer will scare me
Nor the body's final fall
Nor the barrels of death's rifles
Nor the shadows on the wall
Nor the night when to the ground
The last dim star of pain, is hurled
But the blind indifference
Of a merciless, unfeeling world
0
@Hushovt Podziwiam - zaczalem to ogldac i nie mogelm sie przelamac.
Czuje, ze spodoba sie Tobie serial -nietety tylko jedne sezon - Earth 2 - pierwowzor dla Lost. Kiedys wstawialem fajne stronke o porownaiu tych seriali. Jest tam masa kiczu, ale oglada sie bardzo dobrze.
0
@Lamora tu masz
https://media2.giphy.com/media/12bMsXKcCsC2Sk/giphy.gif?cid=790b76119b175053f5323e6b99bc7e3d4b4af63d84ec1139&rid=giphy.gif
Ale Battlestar Galactica znasz?
2
@Lamora przy tej okazji musze niestety przypomiec - Omar.
@kerouac wydaje mi sie, ze Star Trek seriale podchodza pod kicz, ja jestem wielkim fanem, bo jest tam wszystko od filozofii i problemy egzystencjonalne, przez konflikty na tle rasowym, miedzyplanetarnym po wartka akcje i humor.
aa i stara Godzilla.
1
@lucas/catalan , zaglosowalbys na Anne Krosinska (ur. w Gliwicach) z kanadyjskiej People's Party?
https://www.narcity.com/u/2019/09/13/36f0b4be6d2a0367767146fcffff8ad3.png_1200x630.png
https://cdni.rt.com/files/2019.10/xxl/5da5d95e85f54031dd750b05.jpg
1
@głardiola @Lenioq @olej3012 @Kapitan hawk Wlasnie widzialem, ze TVP od razu podchwycila temat i sie po Januszu niezle przejechali -
"odrazajacy teatr"
Szkoda tylko, ze wyrwali z kontekstu jego zdanie o inteligencji..
Standard
0
@Bykunn hehe, tak
4
Fala Zbrodni.
Kilku uzytkownikow rekomedowalo ten serial i w sumie sie nie zawiodlem.
Serial przedziwny, bo momentami sloma naprawde z butow wychodzi, Klan na sterydach - lampy, statywy pozostawione w kadrze, powroty aktorow, ktorzy zmarli kilka odcinkow wczesniej. Momentami tragiczna gra rol drugoplanowyc, naiwnosc jednostki specjalnej, glupie rozwiazania...
Widac, ze budzet byl okropnie maly i na wzsystkim oszczedzali - miejsca akcji np. , ktore notorycznie sie sie powtarzaja.
Ale mimo tych niedociagniec, naprawde fajnie sie to oglada - a moze stalem sie malo wymagajacy.
Swietna gra Baki, Jakusa i innych, dobra jak na tak mala kase charakteryzacja, ciekawy konflikt naszej policji i mafii z Rosji.
Ogolnie mozna polecic, jesli ktos lubi polskie klimaty i teskni np. za Pitbulem.
edit - gdyby za to sie wzial NeTFlix lub Hbo , moglby powstac serial wybitny, albo po prostu nie mialby juz tego naszego klimatu.
1
@SHIBA jak daja, to biore.
0
Jerzy Urban - naczelny smieszek naszego kraju. Tutaj nie wiadomo czy sie smiac, czy plakac.
A moze nie wiedzial...nie ma dowodow, ze wiedzial - cytat.
https://x.com/i/status/1185254465949126658
20
Dzisiejszy wschód słońca nad Beskidami... Spojrzenie z Zawoi. Autor: Michał Sośnicki
https://pbs.twimg.com/media/EHLz5kuXkAAU0PE?format=jpg&name=medium
2
@Kapitan hawk Ja tez lubie okulary, przyznam sie bez bicia.
Jednak wywiad naparwde mierny, zupelnie niepotrzebny - to wszystko juz bylo. Z Michalkiewiczem lepiej jej poszlo.
4
Zaluje, ze obejrzalem ten aktualny wywiad pani Elizy Michalik z Mikke Januszem.
Walkowanie ciagle tego samego o inteligencji - temat zupelnie bez sensu (lub w ramach niewinnej ciekawostki), mial ktos z nich byc madrzejszy i przerwac te strate czasu, ale niestety. Trafil swoj na swego.
2
Roast Janusza Korwina
20 października 2019, godz. 19:00
Warszawa - Hulakula, Jagiellońska 82B
2
@Janiama grubo .
4
Moze juz wkrotce na meczach.
https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2019/10/72476574_2423115701117893_1663673217241317376_n-678x381.jpg
@Kapitan hawk
3
@SeeleyBooth a ten seler czemu taki drogi?
Bo to jest bestseller.
0
@SeeleyBooth To juz wiemy, kto wygral konkurs...kto stoi za tym nickiem.
3
Jesli ktos do Wrocka, to nieszczepionym sie nie wjedzie.
https://pbs.twimg.com/media/EHKlkJDW4AEh3Ro?format=png&name=small
1
Próba niewyobrażalna. Kosmiczna. 18 października 1968 roku, w czasie igrzysk olimpijskich w Mexico City, Bob Beamon wskoczył w XXI wiek. I to prawie trzy dekady przed jego rozpoczęciem.
Była to odległość o 25 centymetrów dłuższa niż ówczesny rekord świata (8,35 m) Igora Ter-Owanesiana. Bob Beamon skoczył jednak dalej. Dużo dalej. Aby zmierzyć jego próbę, dwóch dżentelmenów w kapeluszach, musiało użyć długiej, stalowej taśmy pomiarowej. Nieco pogłówkowali. Spojrzeli na siebie i ruszyli w kierunku sędziów.
1
Twarze sa bardzo wazne i to czesto one podpowiadaja nam jak do kogos podchodzimy.
Macie takie swoje zakazane mo*dy wsrod znanych ludzi?
Mi sie ciezko oglada twarz pana Dominika Tarczyńskiego.
3
@Bykunn zniesienie granic , do swobodnego przepływu towarów ?
Dobry pomysł
Ja bede sie przedstawial jako Ziemianim - ale obcej cywilizacji , a nie Japończykowi .
Live long and Prosper
4
@Persyfl "Dalej jesteś w pierwszej połowie XX wieku ze swoim myśleniem wow ;)" jasne.
znamy @Bykunn i jego czeste docinki, przynajmniej teraz ma adwokata.
Nie o to chodzi. Ja akurat wierze w tzw the best from both worlds.
czyli jestem za postepem - ktory nie jest postepastwem . ale tez nie odrzcuam madrosci cywilizacji zebranej na przestrzeni dziejow. Glupote fajnie byloby odrzucic, ale czesto sie ona ukrywa.
Wracajac do Star Treka - tam pokazna jest wlasnie wizja Ziemi - bez wiekszych konfliktow oraz Zjednoczona Federacja Planet i konflity extraterestrialne, ale o ile pamietam , panstwa ciagle istnieja.
My chcemy sie od siebie roznic, wyodrebniac - taka nasza natura - a z natura ciezko sie walczy.
Na naszym forum sa nieustanne dyskusje o wiele kwestii - droga do centralnego planowania, po ktorym kazdy bylby zadowolony jest daleka.
ps. mamy tez termin ojkofobia - rzadki , bo rzadki , ale istniejacy
10
@Bykunn Przestan prosze uzywac takich argumentow, jak ten o przedpotowpowym mysleniu. Podobnie jest z powiedzienie "sredniowiecze" weszlo ono do naszego jezyka, a jest krzywdrzaca, pokazuje tylko zdawka wiedze na temat tej epoki.
To cos mnie wiecej podobnego, jak uzywanie argumentu wieku.
Postępactwo - sorry za slowo - nie jest zawsze czyms dobrym.
Po prostu Ty wierzysz w centralizacje, ale sa ludzie, ktorzy wierza roznorodnosc i decentralizacje - tak bardzo oglednie rzecz ujmujac.
1
@replikant corka też mu się udała
Lubię film - Universal Soldier
0
@GoLem i mirabelki ;)
4
@Bykunn taka Zjednoczona Federacja Planet? - Star trek
Trzeba chyba wtedy wyzbyć się naturalnego pędu człowieka do odrębności
My , oni , Katalonczycy , Hiszpanie, ci z Targowka, wieśniacy,l ci z blokow , ci z cafe Bernsbeu i Rambli, Niemcy, Kaszubi, Indianie, lewicowcy, wielkopolanie, ci z maturą i bez itd