3

Klasyczni przedstawiciele Krautrocka- Amon Düül 2, z albumu Yeti.


cala plyta godna polecenia, a w szczegolnosic 18-minutowa, tytulowa imporwizacja.
Psychodelia trafia na zajadajacych sie kiszona kapusta Pinka i Floyda.

0

@DanielOOL "Na Zachodzie bez zmian".

0

@Ratamahatta Juz @YouShouldListenToMe napisal, ze chyba probleme jest tatulo.

13

Kapitalna bramka Bilbao, komantarz podobnie.
https://streamja.com/pBaR

0

@Ratamahatta Ogolnie, wo w wiekszosci sie z Toba nie zgadzam, ale akurat tez o tym pisalem - niech sie kurde dorzuca. Ma w sercu ten klub.

0

Nawet nie wiedzialem, ze Sao Paulo ma takie stroje. Dani Alves - pare akcji.


0

@sidzej Dzieki i uklony dla mamy.

0

Jaki jest wasz rekord w meczeniu jednego utworu bez przerywania innymi. Ja nad swoim musze pomyslec, ale chyba nie jest zbytnio wysrubowany.
Mam za to kumpla, ktoremu podarowalem kiedys CD. Kupil sobie wtedy fajny sprzecik Technicsa.
Puszczal Take Five, Dave Brubecka - chyba z 3 dni, glosno, cicho , w tle , po prostu non stop.


2

Pamietacie tego gola Nakamury? 2008 Celtic vs Rangers


0

@sidzej czekam, i inni moze tez.

1

@VamosRakieta Co jest. Kielby, pifffko, gitara?

0

@MESSIah16 Nie potrafie odpowiedziec na to pytanie, nawet nie chce. Wiem tylko, ze gdy tez jeden sezon w Barcelonie R9 to bylo cos nisamowietego - poloacznie Messiego i CR7. Swiat pilki byl oczarowany.
Ronaldinho wiadomo - magik.
Jedni z moich ulubionych zawodnikow. na pewno wiecej ludz takich sie znajdzie.

0

@Janiama Kiedy meczyk tych jedenastek?

3

@Mario96w Europejczyk, tak z grubsza biorac zyje w bardzo bezpiecznym swiecie.
Wszystko jest ubezbieczone, zaairbagowane, dopiete na ostatni guzik.
Jedni szukaja ujscia , by poczuc adrenaline, w sportach ekstermalnych. A inni nigdzie juz nie widza zagrozenia , na zasadzie: no jak Tatry? prezciez to nie Annapurna czy inny Broad Peak.
Po prostu uspienie czujnosci, lekkomyslnosc lub brak edukacji np nad morzem o wirach wodnych.
Natura czesto nam przypoina, ze jest potezna.

1

@xJLx "smietnikiem Europy pod wzgledem piłkarzy z zagranicy" -
Spoko, ja tam Korwina uwazam za sympatycznego goscia. Oczywiscie nie kadza jego wypowiedz jest dobra.

1

@xJLx No nie szanujesz, ale tez piszesz o smieciu ludzkich ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Odesseiron SPOJLER Dexter


w takiej burzy zaginal pan Morgan

0

@xJLx uuu Korwinen zajechało ;)

0

@PatrychoO sam to POmelo wkroiles?

1

@kerouac Kate Bush, Louie Anderson, Elizabeth Frasier, Lisa Gerrard, a ta pani pięknie śpiewa z Acid Drinkers

Cz

Frasier ma anielski głos, znajdziesz ją min na płytach bliźniaków Cocteau - chyba nawet własny język wymyśliła
Edit
Koniecznie tez GiGi z Etiopii i PJ Harvey

21

Znany jest z tego, ale w tym meczpoincie przeszedł samego siebie.
https://mobile.twitter.com/usopen/status/1167246806075330561

@JimMorrisonFCB

4

@kerouac no dobra, Ty :)

1

Zbior (stek) plotek, mniejszych i większych = Saga.
Ludzie rozprowadzający plotki = Tiery.
My? Pelikanhos.

8

Co za fota ! Nie było lepszej?

1

@Darshan1010 a mi z molem - Pier

0

@sidzej tam tez spRzedawali ten zakwas
Ogólnie chleb na potrójnym zakwasie, bez drożdży , to rzadkość w piekarniach , tak mi sie wydaje
@Souldier - no to Wam zazdroszczę i @sidzej
Moze chodziło mu po prostu o potrójny zakwas i o skale na sprzedaż
Albo mnie tak pięknie ściemniał .
Smak sie broni jednak

0

@sidzej to ciekawe, bo rozmawiałem z piekarzem i mówił , ze inny z branzy mu powiedzieli , ze nie jest s stanie upiec tego chleba - zakwas , bez drożdży by to sie sprzedawało i ladbie wyglądało
Dawaj przepis
@Lamora no tak , @clyde sorry
Kawa zbożowa , plus ten chlebek i jest mega śniadanko

0

@Lamora najgorsze , ze nie Polsce go jadłem - stad tez mój post , chce sie dowiedzieć , gdzie w PL można taki kupić , bez drożdży.
@clyde cena była ostra , ale to jak inwestycja w zdrowie :)
Gdzie go jadłaś ?
@culesjasiules troche zmarnowany talent

1

Chleb - niby nuda, oklepany smak, masówka.
Ostatnio jadłem jednak cos przepysznego. Chleb pełnoziarnisty, żytni na naturalnym , nie popędzanym zakwasie , z ziarnami mielonymi codziennie na świeżo i BEZ drożdży!
Ciemna skorka , ciężki , duzy, wilgotny i wybornie kwaskowaty.
Mogę go jesc bez niczego albo z masełkiem i miodem , z czymkolwiek. Trzyma sie tez bardzo długo .
Polecam
Macie ulubione chleby, pieczywo?
@Odesseiron - zrob wyjątek , na pewno nie zaszkodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?