Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lamora pamietam rozkminki Badgera itd
57
Jak długo człowiek turla się z Paryża do Barcelony?
6
Neymar, wiem , ze to czytasz. Jeśli w zymbach nie przyniesiesz trofea LM, to wracaj do Paryża.
1
@Lamora co to za dyskusja bo widzę jakby kawałeczek ?
Babylon obejrzę , słabe efekty znam ze ST, nie przeszkadza
0
La Rambla czy Plotek?
2
@Cochise Dobre , dobre.
1
@Cochise Adaś Miauczynski to Ty?
0
@Misanthrope Podobno poszli tam mimo alarmow pogodowych. Ryzyk fizyk. Ona w sumie uprawiala sport na granicy ryzyka i rozsadku.
Ja nie jestem wielkim zwollenikiem w takich momentach pisania - selkcja naturalna itp., chociaz rzeczwiscie tacy ludzei sie o to prosza.
Tatry kojarza sie bardziej z pamietkami na Krupowkach niz z niebezpieczenstwiem, pewnie to ich zgubilo.
3
Nie żyje Jessi Combs. Kierowca wyścigowy i osobowość telewizyjna zginęła tragicznie podczas próby pobicia własnego rekordu prędkości - podają amerykańskie media. Do tragedii doszło we wtorek 27 sierpnia na pustyni Alvord w stanie Oregon. Szczegóły wypadku nie są znane.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Jessi-Combs-nie-zyje.-Zmarla-gwiazda-Pogromcow-mitow-.-Miala-39-lat
ps. pytanie - pare osob okreslilo tragedia w Tatrach jako selekcje naturalna - moze i slusznie, ale czy w tym przypadku jest podobnie?
5
Obywatel G.C. skończyłby dzis 62 lata.
Jeden z lepszych jego:
21
Saga dobiega końca.
Neymar wjeżdża na Camp Nou na białym koniu.
Dlaczego to wszystko tak długo trwało? Otóż zarząd przygotował niespodziankę.
Zza pleców Neymara wyłania się sylwetka Verrattiego. Marco w serdecznym pozdrowieniu: „Buon giorno! La conferenza die sera! Salute!” wita zgromadzonych kibiców.
16
Skoro PSG chce keszu - to Neymar - dokladaj sie ;)
0
@LuisSalvano Tak wyglada ta gra, tak sie w nia gra. Rozumiem nawet podniecenie, ale zdziwienie juz mniej.
0
@4drian0 Nawet w genialnym filmie Noc Na Ziemi oraz Star Treku mnie denerwowala, ale przymknalem oko.
1
@Ermitano Nie znam, ale nazwa juz mi sie podoba!
Ja bardzo lubie Autumn in NY - Billie Holiday
Havona (troche naciagniete ze wzgledu na literke) Weather Report
0
Piosenki, utwory muzyczne, ktora sa poswiecone waszym ulubionym miastom? No moze byc np tez inaczej - fajny kawalek mowiacy o jakims miejscu, ktorego nie dazycie az taka sympatia np. Emerson Lake and Palmer i Jerusalem.
5
@kerouac Jezdzi na gape, jak kazdy Kanarinho.
0
@MichalZZZ @4drian0 To musze wlaczyc
edit, No ale kurde Winona "big brown beaver " Ryder - nie lubie tej aktorki
0
@MichalZZZ Slyszalem, ze to co jak filmy Spielberga np. A,I albo Bliskie Spotkania 'Trzeciego Stopnia?
4
Warszawa.
https://pbs.twimg.com/media/EDFsf9tXkAAo1UK?format=jpg&name=medium
fot Tadeusz Rolke
ps. wprawne oko zauwazy @Danny Gaucho i @SeeleyBooth
3
@Chwytliwy Ciezko sie patrzy jak ktos tak zanika w oczach. Oby wyszedl z tego.
0
@Rewolucja123 na filmwebie
https://www.filmweb.pl/Az.Poleje.Sie.Krew
0
@Rewolucja123 There will be blood.
0
@LuisSalvano Masz szczescie, ze nie mieszkasz w Niemczech.
"Zdarza ci się trzepnąć gazetą w osę? Nieładnie i niemądrze. A do tego w Niemczech grozi za to gigantyczna kara liczona w dziesiątkach tysięcy euro..."
https://www.dw.com/pl/s%C5%82ona-kara-za-zabicie-osy/av-45316641
0
@Forza_Juve A co sie stalo z Budonowem?
1
@Forza_Juve nie znałem tej historii
0
@Ermitano no tez daje radę
0
@Danny Gaucho no ja sie pytam
Dozyca , suka doga ?
1
@Ermitano dla mnie 1, a i Tak to nie jesr utwór Mety, na ktory szczególnie sie cieszę .
A Twoj?
2
@MESSIah16 szacun dla taty, ale obecnie 60 to jeszcze nie starość .