0

@Lamora pamietam rozkminki Badgera itd

57

Jak długo człowiek turla się z Paryża do Barcelony?

6

Neymar, wiem , ze to czytasz. Jeśli w zymbach nie przyniesiesz trofea LM, to wracaj do Paryża.

1

@Lamora co to za dyskusja bo widzę jakby kawałeczek ?
Babylon obejrzę , słabe efekty znam ze ST, nie przeszkadza

0

La Rambla czy Plotek?

2

@Cochise Dobre , dobre.

1

@Cochise Adaś Miauczynski to Ty?

0

@Misanthrope Podobno poszli tam mimo alarmow pogodowych. Ryzyk fizyk. Ona w sumie uprawiala sport na granicy ryzyka i rozsadku.
Ja nie jestem wielkim zwollenikiem w takich momentach pisania - selkcja naturalna itp., chociaz rzeczwiscie tacy ludzei sie o to prosza.
Tatry kojarza sie bardziej z pamietkami na Krupowkach niz z niebezpieczenstwiem, pewnie to ich zgubilo.

3

Nie żyje Jessi Combs. Kierowca wyścigowy i osobowość telewizyjna zginęła tragicznie podczas próby pobicia własnego rekordu prędkości - podają amerykańskie media. Do tragedii doszło we wtorek 27 sierpnia na pustyni Alvord w stanie Oregon. Szczegóły wypadku nie są znane.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Jessi-Combs-nie-zyje.-Zmarla-gwiazda-Pogromcow-mitow-.-Miala-39-lat

ps. pytanie - pare osob okreslilo tragedia w Tatrach jako selekcje naturalna - moze i slusznie, ale czy w tym przypadku jest podobnie?

5

Obywatel G.C. skończyłby dzis 62 lata.

Jeden z lepszych jego:


21

Saga dobiega końca.
Neymar wjeżdża na Camp Nou na białym koniu.
Dlaczego to wszystko tak długo trwało? Otóż zarząd przygotował niespodziankę.
Zza pleców Neymara wyłania się sylwetka Verrattiego. Marco w serdecznym pozdrowieniu: „Buon giorno! La conferenza die sera! Salute!” wita zgromadzonych kibiców.

16

Skoro PSG chce keszu - to Neymar - dokladaj sie ;)

0

@LuisSalvano Tak wyglada ta gra, tak sie w nia gra. Rozumiem nawet podniecenie, ale zdziwienie juz mniej.

0

@4drian0 Nawet w genialnym filmie Noc Na Ziemi oraz Star Treku mnie denerwowala, ale przymknalem oko.

1

@Ermitano Nie znam, ale nazwa juz mi sie podoba!
Ja bardzo lubie Autumn in NY - Billie Holiday



Havona (troche naciagniete ze wzgledu na literke) Weather Report

0

Piosenki, utwory muzyczne, ktora sa poswiecone waszym ulubionym miastom? No moze byc np tez inaczej - fajny kawalek mowiacy o jakims miejscu, ktorego nie dazycie az taka sympatia np. Emerson Lake and Palmer i Jerusalem.

5

@kerouac Jezdzi na gape, jak kazdy Kanarinho.

0

@MichalZZZ @4drian0 To musze wlaczyc
edit, No ale kurde Winona "big brown beaver " Ryder - nie lubie tej aktorki

0

@MichalZZZ Slyszalem, ze to co jak filmy Spielberga np. A,I albo Bliskie Spotkania 'Trzeciego Stopnia?

4

3

@Chwytliwy Ciezko sie patrzy jak ktos tak zanika w oczach. Oby wyszedl z tego.

0

0

@Rewolucja123 There will be blood.

0

@LuisSalvano Masz szczescie, ze nie mieszkasz w Niemczech.
"Zdarza ci się trzepnąć gazetą w osę? Nieładnie i niemądrze. A do tego w Niemczech grozi za to gigantyczna kara liczona w dziesiątkach tysięcy euro..."
https://www.dw.com/pl/s%C5%82ona-kara-za-zabicie-osy/av-45316641

0

@Forza_Juve A co sie stalo z Budonowem?

1

@Forza_Juve nie znałem tej historii

0

@Ermitano no tez daje radę

0

@Danny Gaucho no ja sie pytam
Dozyca , suka doga ?

1

@Ermitano dla mnie 1, a i Tak to nie jesr utwór Mety, na ktory szczególnie sie cieszę .
A Twoj?

2

@MESSIah16 szacun dla taty, ale obecnie 60 to jeszcze nie starość .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?