Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Swietna bramka Cristiano.
https://streamja.com/JEeb
2
W koncu de Jong chociaz troche zadowolony
21
Jedna jaskolka wiosny nie czyni, ale gratulacje.. Pokazalismy pazur, pokazalismy, ze jest potencjal, sa checi, ambicja.
Griezmann mial okazje by sie wykazac i jej nie zmarnowal - walczyl, biegal, podejmowal decyzje, widzial partnerow, strzelal, byl liderem bez popisywania sie.
Moze odzyskacie checi i bedziecie wyczekiwac meczow Barcy.
ps. i to wszystko przy trenerze, ktory w szatni powiedzial - grajcie nudno i zachowawczo ;)
1
Niech maja. Piekny gol.
5
To City ten slaby Betis chyba 12 -0 by pokonalo.
3
Messi zawsze nam mecze wygrywa.
0
Fajnie, ze Griezmann w takim momencie pokazuje sie z tej strony.
28
Bramka, wina Valverde.
1
@antylegionista Ja tez Ci niczego nie zarzuucalem Po prostu napisale, by nie otwierac noweg watku.
0
@antylegionista i to mimu Valverde. Bunt?
2
Ludzie podobno juz nie wyczekuja meczow Barcy. Dla nich mam linki do powtorek meczow City oraz kompilacji Sterlinga (Pep zrobil z niego potwora).
3
Jest piszczel. Ale gol sie liczy.
0
A gdzie City ?
2
Nie mam zupelnie problemu, a nawet lubie stare filmy, nie musze miec dobrej jakosci obrazu, jesli fabula jest dobra. Jednak sport czy filmy przyrodnicze daja o wiele wieksza frajde w nowszych formatach.
0
@sebasek99 Ogolnie trzeba wszystko sprawdzac, a mi sie czasem nie chce. No "zaufalem" tam komus, ze jak robi grafike, to przynajmniej solidnie.
Nety
6
Tej Wilson, popatrz tam, w prawym gornym rogu taka pajeczynka wisi. Nieladnie to wyglada.
https://streamvi.com/watch.php?video=1566740879
@Chwytliwy
1
@Chwytliwy Wiesz co to jest streamvi?
0
streamvi pada po golu Wilsona.
0
@sebasek99 Nie umiem odpowiedziec, dlaczego go nie ma. Gdzie znalazles, ze to zrobil?
3
Kto byl najszybszy w PL, by osiagnac 50 asyst.
https://external-preview.redd.it/UW9VwFKl6GfU80bYgZkHERh0WoJNBAVbj7I2UruIY5M.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=f46e11809f46ce257f629b28f22c78ad8104d056
0
@damianex10 i koklusz
0
@salandrill2 pogadaj z Jugolami
Cecha ludzka , nie tylko polska , chociaż w jednym narodzie bardziej widoczna niż w innym
0
@PrinceDamon nie przypominaj „admirała „ bo sie smutno robi
Przyjdzie @sidzej i nas ustawi
0
@Ratamahatta a ok
0
@Chwytliwy ale na Wrestlingu?
0
@Ratamahatta without eggs -
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.???
2
@Janiama nie czytałem , bo za długie , ale ogólnie sie zgadzam
0
@salandrill2 ten rolmops?
0
@PrinceDamon Lily of the Valley
0
@PrinceDamon podobne zdanie - mam ja:) (kolejność )
@kero