5

Swietna bramka Cristiano.
https://streamja.com/JEeb

2

W koncu de Jong chociaz troche zadowolony

21

Jedna jaskolka wiosny nie czyni, ale gratulacje.. Pokazalismy pazur, pokazalismy, ze jest potencjal, sa checi, ambicja.
Griezmann mial okazje by sie wykazac i jej nie zmarnowal - walczyl, biegal, podejmowal decyzje, widzial partnerow, strzelal, byl liderem bez popisywania sie.
Moze odzyskacie checi i bedziecie wyczekiwac meczow Barcy.

ps. i to wszystko przy trenerze, ktory w szatni powiedzial - grajcie nudno i zachowawczo ;)

1

Niech maja. Piekny gol.

5

To City ten slaby Betis chyba 12 -0 by pokonalo.

3

Messi zawsze nam mecze wygrywa.

0

Fajnie, ze Griezmann w takim momencie pokazuje sie z tej strony.

28

Bramka, wina Valverde.

1

@antylegionista Ja tez Ci niczego nie zarzuucalem Po prostu napisale, by nie otwierac noweg watku.

0

@antylegionista i to mimu Valverde. Bunt?

2

Ludzie podobno juz nie wyczekuja meczow Barcy. Dla nich mam linki do powtorek meczow City oraz kompilacji Sterlinga (Pep zrobil z niego potwora).

3

Jest piszczel. Ale gol sie liczy.

0

A gdzie City ?

2

Nie mam zupelnie problemu, a nawet lubie stare filmy, nie musze miec dobrej jakosci obrazu, jesli fabula jest dobra. Jednak sport czy filmy przyrodnicze daja o wiele wieksza frajde w nowszych formatach.

0

@sebasek99 Ogolnie trzeba wszystko sprawdzac, a mi sie czasem nie chce. No "zaufalem" tam komus, ze jak robi grafike, to przynajmniej solidnie.
Nety

6

Tej Wilson, popatrz tam, w prawym gornym rogu taka pajeczynka wisi. Nieladnie to wyglada.
https://streamvi.com/watch.php?video=1566740879
@Chwytliwy

1

@Chwytliwy Wiesz co to jest streamvi?

0

streamvi pada po golu Wilsona.

0

@sebasek99 Nie umiem odpowiedziec, dlaczego go nie ma. Gdzie znalazles, ze to zrobil?

0

@damianex10 i koklusz

0

@salandrill2 pogadaj z Jugolami
Cecha ludzka , nie tylko polska , chociaż w jednym narodzie bardziej widoczna niż w innym

0

@PrinceDamon nie przypominaj „admirała „ bo sie smutno robi
Przyjdzie @sidzej i nas ustawi

0

0

@Chwytliwy ale na Wrestlingu?

0

@Ratamahatta without eggs -
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.???

2

@Janiama nie czytałem , bo za długie , ale ogólnie sie zgadzam

0

@salandrill2 ten rolmops?

0

@PrinceDamon Lily of the Valley

0

@PrinceDamon podobne zdanie - mam ja:) (kolejność )
@kero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?