1

@qbsonFCBarca to by bylo :)

1

Co jest gorsze dla wizerunku Barcy - nie domknięcie tego transferu, czy zakontraktowanie Neymara?

0

@Odesseiron jak to właściwie było z tym napluciem na klub?
Ktos z piłkarzy to potępił ?

0

2 lub 3 plusy i minusy tego potencjalnego transferu, w kolejności od najważniejszego.

1

@kerouac troche przypomina to Dionizego Cichockiego , ktory notorycznie odwiedzał prezesa spółdzielni mieszkaniowej .

4

Gustavo Fring włączył się w negocjacje transferu .
#zmyslone

17

Mogliby juz chociaż dla samej LR pozamykać te transfery, zlitować się.

1

@IronSanHybrid no cos w tym jest.
W azjatyckim sklepie widziałem nawet veganskiego kuczaka z plastikowymi kostkami i forma .

0

@IronSanHybrid pewbie chodzi o to, ze w Europie czy USA rybem vegan to eks mięsożercy , którzy lubią smak miecha, ale ze względów etycznych nie chcą go dalej jeść .

1

@IronSanHybrid przysięgam - nie maczałem w tym paluchów .
Moze im chodzi o kurczaczki na diecie veganskiej .

0

KfC planuje wprowadzenie kuczakow vege.

0

@blaugrana1980 no kurde . Szkoda duża

1

"Bruce Fowler on trombone, Napoleon Murphy Brock on tenor sax and lead vocals, Terry Bozzio on drums, Tom Fowler on bass, Denny Walley on slide, George Duke on keyboards, Captain Beefheart on vocals and soprano sax and madness.
Thank you very much for coming to the concert tonight. Hope you enjoyed it. Goodnight Austin, Texas, wherever you are!"

No to kojo.

0

@MichalZZZ Nie znam. Skad Ty`?
@damianex10 lubie noc

0

Jak mowi sie w waszych rejonach?. Ide spac, ide w kimono czy jeszze inaczej?

0

@Misanthrope U mnie Nirvana tez nigdy nie byla pierszyzm wyborem jesli chodzi o tamta scene. Jednak fenomen absolutnie rozumiem i bardzo chetnie slucham.
Derprecha, specyficzne brzmienie, flanelowe koszule i w koncu Kurt w klubie 27.
Jak pisalem wczesniej, szanuje, ze ktos nie lubi tego co wszyscy.

0

@Misanthrope Ciekawe, nawet odwazne. ale chyba o to chodzilo.
Ja bym chyba z tego kregu wybral tylko Red Hot - szybko mi sie znudzili, no i Aerosmith. Przy czym do Aero mam sentyment , bo to takie amerykanckie, a Pump np. slucha sie calkiem dobrze.
The Beatles - lubie bardzo, a dodatkowo wsrod samych muzykow, to chyba zespol, ktroy najbardziej wplynal na cale srodowisko i inspiracje nim nie maja konca - wybor potrafie mimo wszystko zrozumiec.

1

@jedrek7000 Spoko i fajnie.

0

@Konradomoreno Ciesz sie, nie masz skandlai i paparazzi na karku.

0

@jedrek7000 Koncertowo dawali rade. A Twoja ulubiona plyta?

mi tez zawsze imponowala, ze B.May robil soudtrackt do Mad Maxa.


0

@sebasek99 Kiss - mam podobnie.
Led Zeppelin - pare plyt niesmowitych, inne bardzo mieszane.
Queen - no wlasnie nie sluchalem go nigdy plytami, oprocz Innuendo, ktory nie wiem czy jest wybitna plyta, ale ciakawa. Ostatnio lecial tez swietny koncert, jednen z pierszych dla BBC - nie moglem wylaczyc.

1

Legendarny, kultowy, zajefajny, kazdy zna, kazdy lubi.
Macie takie zespoly muzyczne, wykonawcow, ktorzy sa uwazanie za takich jak wyzej napisalem , ale mimo to przechodzicie kolo nich obojetnie, czy po prostu nie sluchacie?
ja mam tak np. z the Rolling Stones czy Dzem - jakos nigdy sie na nich dluzej nie zatrzymalem.

0

@Lamora Star Trek Nemesis i Eric Bana jako Nero.

1

@DonElPatron Szefie, brawo!!! . Eric Bana nie moze pisac na La RAmbli. korzystales z Podpowiedz czy tak dobrze kojarzasz?

0

@Lamora Nie jego szukam. Masz u gory podpowiedz, wiec powinno byc latwo. Z zarciku zrobil sie quiz.
@Danny Gaucho byl kiedys dobry w te klocki, chociaz oszukiwal.

0

@Encore Poczekaj. Pewnie ktos na to wpadnie.

0

Taki zarcik mi sie nasunal a propos usunitej dyskusji. taki w stylu pana Karola z Familiady.
Ktory aktor nie moze pisac na la Ramblii?

0

@Vxb93 Ten Brazzers?

5

@Nazio87 Jutro, o ktorej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?