Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SMS, whatsapp i inne...
Wasz moment najwiekszej kompromitacji, czyli wiadomosc wyslana, ale nie do tej osoby?
0
@Mario96w Skladniki jak skladniki, wiekszosc znajdziez w pozywieniu. Ja bym sie nie przymuszal , tylko lepiej jadl :)
pewnie do wszystkiego idzie sie przywzwyczaic lub uzaleznic. Jestem zdania - nic na sile, duzo marketigu jest w yerbie, sam pije codziennie, ale mozna spokojnie bez niej przezyc. ;9
0
Romario i Ronaldinho?
Romarinho... https://streamable.com/pe7td
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w I zapomnij o gramach. Pijesz jak lubisz, bez komplikacji. To nie japonska ceremonia drogeij herbaty, by na graamy sie rozliczac.
Dlaczego chcesz wlascieiw ja pic? Bo wiesz, zalepiac ja cukrem, by zniwelowac gorycz... no zdarza sie, ale to lepiej pic cos innego.
W yerbie chodzi o goryczke.
Wiem, ze sa ludzie, ktorzy pija herbate tylko z cukrem lub kawe tylko z curkerm i mlekiem - ,moga to zrobic, ale wtedy kupowac tanie marki, bo inaczej to starat kasy , skoro i tak czuc tylko cukier i mleko.
1
@Mario96w Nie smakuje to sie nie przymuszac do mody. Strata kasy. Oczywiscie mozesz pic tak jak normalna herbate - lyzczka na szklanke, ale czy jest sens, po co?
1
@koziar Wywal Neya, bierz Romario ;)
0
Top 5 najlepszych ofensywnych Brazylijczykow na te chwile?
0
@Phatro „Kiedy Stwórca lepiąc Adama, zmęczony pracą, nad gliną przysnął, Belzebub ją gównem zaprawił. I przez to tyle plugastwa w człowieku"
(...) człowiek z człowieka mydło zrobił i swe oblicze obmył „
Big Bang Kondriatuka - film z cytatami na każda okazje .
0
@koziar to jest dosyć złudne / Tatry kojarzą sie laikom z totalnym bezpieczeństwem, górami familijnymi , czysta turystka, lajcik (a co tak ni bedą gadać ) - kiedys był mem z Januszem w klapkach i torba z Biedrony - a co mi moze sie stać? Każde góry potrafia być zdradliwe .
1
@SeeleyBootha wcześniej pol miliarda pszczół wyginęło w Brazylii - pestycydy
0
@Piorun wiem - napisałem nie wiem czemu blednie - zdarza sie
2
@fcbarcafan19 tak - ważny element , rownież swietny zmiennik
0
@fcbarcafan19 no Heńka nie pamietasz?
2
Fernando „El Ninho” Torres wyszedł w wyjściowym składzie w ostatnim meczu swojej owocnej kariery - przeciwnikiem jest drużyna magika - Iniesty.
5
Henrik Larsson żegna sie z posada trenera w Helsinborgu.
0
@Piotr,1985 mogłem dodać hasztag
- #ironiczny
2
No jesli przyjdzie Neymar, to juz na bank LM musi być zdobyta i to w dobrym stylu.
Inaczej poruta.
0
@Kaziol47 muszę jakieś skróty obejrzeć
0
Kto oglada regularnie Boca? Jak tam de Rossi?
0
@fc_barcelona_1899 czyli nie fejk ;)
0
@Avada Kedavra dlatego ja nie przepadam za porównywaniem epok (chociaż czasem nie można inaczej )
Kazdy musiałby żyć w podobnych czasach , mieć zbliżone warunki - wtedy jakas tam skala jesr .
0
@Danny Gaucho pewnie zależy od prędkości rozwoju piłki lub regresu , zatrzymania
Edit wspomniany tego posta za 70 lat
0
@Danny Gaucho znowu mi HL nie działają
1
@Avada Kedavra @danny gaucho wiesz , takie pokolenie 15/20 latkow zna Pelego czy Garrinche, ale chyba nieliczni potrafia sie nimi zachwycic. Z Maradona jest troche inaczej (troche ) ale on jest młodszy.
1
Myślicie m, ze za jakieś 70 lat o Messim będzie sie mówiło jak o legendzie , ale jednak trącajacej lamusem?
9
Widziałem skrinsa sms . Pewnie zmyślone , ale ma cos z Kingsajzu dla plaskoziemcow :
„Wierzycie w gwiazdy? Debile, to są dziurki w pojemniku żebyśmy mogli oddychać. „
4
Flamengo podążając za Gremio, ma od teraz automat z koszulkami zespołu. Można wiec kupić tshirt klubu na Maracanie jak puszkę koli.
0
@MILF Temat na inna dyskusje - nie o tym w sumie pisałem , ale ogólnie to dość modne dzis. Mam nadzieje, ze dobre cechy zostawiłeś , a złych sie wyzbyłes.
0
Skoro ciagle o tym Nejmanie, to pytanko - jakie przysłowie / powiedzenie najlepiej do niego pasuje / go opisuje ?