Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@G9 zmienil numer
5
@ProMILs Gdyby mu jednak nie pasowal, to myslisz, ze jescze by trenowal Barce?
0
@koksik2700 czasem po prostu pewnie konstelacje nie funkcjonuja tak jak trzeba.
0
Jak glosi plotka - Valverde pasuje Messiemu. Jak myslicie - dlaczego?
1
@koksik2700 Ja go nie bronie. Jesli teraz cos napisze, co do Ciebie nie dotrze, to jest to moja wina, a nie Twoja.
Napisalem, ze nie winie go za to, ze Demble nie potrafi pilki przyjac.
Napisalem nizej, ze szkoda, ze sam sie nie katapultowal po sezonie.
2
@hoeniker Valverde ponosi odpowiedzialnosc za to, ze Dembele w danym dniu pilki nie potrafi przyjac?
"Nie mielismy jasnego pomyslu, jak przeprowadzac ataki"
Jesli trener nie potrafi dotrzec lub wyjasnic jakimi schematami atakujemy, to jednen lub kilku zawodnikow musi wziac druzyne w garsc i probowac zawiazywac akcje na wlasne reke. Potrzeba tu kreatywnosci, woli walki i poparcia druzyny...
Kto taki jest?
3
Jest jeszcze jeden wazny aspekt - wczoraj, chyba trener Bilbao powiedzial, ze z Barca trzeba grac jak rowny z rownym.
Moim zdaniem trzeba odbudowac legende, by przeciwnik wychodzac na mecz myslac podswiadomie - "fak - jak mamy cos tu ugrac???"
Od jakiegos czasu nie ma tego leku przed Barca, a jest jedno przeslanie - Barce moze w tej chwili pokonac kazdy.
0
Taktyka jest zawsze, rozumiem frustracje stylem gry, ale mimo wszystko to nie fair zarzucanie Valverde braku koncepcji.
1. Jest zle dobrana
2. Nie ma przelozenia z jezyka tenera na wykonanie zawodnikow - wina tego, ktrory probuje cos przekazac
3. Zawodnicy rozumieja jak chce grac trener, ale sami sie ograniczaja - brak zrozumienia, brak polotu lub po prostu brak jakosci.
Nie jest tak, ze za kazdy ruch zawodnika odpowiedzialny jest trener - tzn ponosi odpowiedzialnosc za wynik, ale na pewne rzeczy nie ma wplywu - oczywiscie mamy takich coachow jak Pep, ktorzy chca jak najbardziej ingerowac w kazdy aspekt, ale nawet on nie ma na wszystko wplywu - bo gra jest dynamiczyna, nieprzewidywalna, a przeciwnik to nie robot.
Czasem po prostu niektore konstelacje ludzi nie dzialaja, a gdy zadzialaja, to raczej mowi sie o geniuszu Messiego, indywidualnych zrywach , a nie o kolektywie. itd. Pare razy odladalismy fajne Barce, ogranie Liverpoolu bylo na wyciagniecie reki -wystarczylo zagrac mecz na normalnym poziomie.
Szkoda, ze Valverde sam nie odszedl po sezonie.
4
Zaspany Dembele.
https://streamable.com/e3781
0
@SeeleyBooth Ile kaemow biegles?
5
De Jong w szoku.
0
@matirix20 Ciekawe. Pewnie ostatni raz w tej konstelacji. Obym sie mylil.
3
To jedna z najtragiczniejszych historii w dziejach polskiego sportu. 17 sierpnia 1998 roku tuż przed godziną 18 pod Przybiernowem na Pomorzu Zachodnim w wypadku samochodowym zginęli dwaj mistrzowie olimpijscy, kulomiot Władysław Komar (+58 l.) i tyczkarz Tadeusz Ślusarski (+48 I).
0
@bartoszekkk A trener?
0
@Misanthrope Ja mam troche inaczej. Im jestem starszy, tym bardziej chce mi sie wszystko ogladac, moze nastawienie emocjonalne nie jest takie jak kiedys (np czy Neymar przyjdzie czy nie, to mi to zupelnie wisi) ale z drugiej strony zdaje sobie sprawe, jak krotkie jest zycie, wiec chce widziec druzyne, ktora najbajrdziej lubie, jak najczesciej
Co nie znaczy, ze przymykam oczy na nudy, czy brak polotu. Kazdy by chcial ogladac widowiskowy futbol.
No i jakby nie patrzec - nie umiem juz inaczej, ale kibicuje jednemu z najwiekszych molochow pilkarskch na tej plancecie (i nie zmienia tego juz troche puste hasla jak mas que....) , ktory nawet przy kryzysie w najgorszym przypadku cos tam co pare lat ugra - i tutaj ja moge sobie sam zadac pytanie - moze jestem ukrytym kibicem sukcesu?
0
@fart masakra .
1
Mnie mimo wszystko dzis najbardziej wkurzyla kontuzja Suareza (pierwszy mecz!) i przypomniala, ze tego najbardziej nie lubie w tym, a w zasasdzie, w kazdym sporcie.
0
@Nihas W ARG bym go widzial.
0
Beck - kiedys nazywano go nowym Zappa, ale to jednak troche na wyrost, bo oprocz tego, ze panowie lubili mieszac stylistyki, to jednak ich muzyka bardzo sie rozni.
Beck (Hansen) nagral kilka naprawde bardzo ciekawych plyt.
Tutaj kawlek z Mellow Gold - Blackhole, taki jakby rodem wyrwany z plyt Seattle grunge lub post - zeppelinowski.
Smutny? Moze, chociaz Jacek Kochan mowil, ze Jaco Pastorius nie uzywal slowa smutny - tylko "pretty".
18
Alba mowi jak jest.
2
Sytuacja jest troche patowa. Sezon prawdopodobnie bedzie wydlala jak poprzedni, chociaz takie stwierdzie lepiej sie trzyma kupy po meczu takim, jak dzis.
Jesli cos ugramy - zasluga Messiego. Jesli nic nie ugramy - trener bez pomyslu itd.
Ja troche liczylem na pokojowe rozwiazanie - czyli podanie sie Valverde do dymisji - tak go sobie wyobrazalem - jako facet anie ogarnietego ego. Nie wiadomo, moze Messi z Bartkiem go przekonali by zostal, a moze nie bylo REALNEJ alternatywy.
Ja tam kazdy mecz Barcy ogladam, niezalenie kto trenuje i jak gramy, ale wiadomo, ze za Valverde te piekne mecze zdarzaja sie rzadziej. Po prostu czasem wygladamy jak - yet another football team i o wielu spotkaniach sie zapomina.
On ma na pewno pomysl - bo trener na takim stanowisku nie jest kims przypadkowym, wiec fraze "nie ma pomyslu" mozna trakowac jako cos utartego, nad czym sie nie zastanawiamy - ; moze to narzedzia nie dzialaja tak jak powinny.
Cos nie gra - albo nie potrafi przekazac zawodnikom albo nie jest wystarczajacym autorytetem i jest ... wygodny - tylko, ze wtedy z gory zakladamy, ze nasi zawodnicy sa bez wiekszych ambicji i jada na kasie.
Dobra nie ma co dywagowac - moze bedzie lepiej gdy dojdzie Messi i zgranie - okienko tez sie nie skonczylo - poczekajmy wiecj chociaz pare miesiecy i wtedy ewentualnie zjedzmy Ernesta lub tez i nie.
ps to oczywiscie nie jest apel, bo nawet jakby byl , to i tak nikt to apeli sie nie stosuje.
0
@Gosciuu Bieszczady, Bory Tucholskie.
0
Gol Aduriza, francuski kometnarz.
https://streamja.com/16dP
0
@Ratamahatta Cos kolo tego ;)
0
10.2 km w pierszej polowie. Maszyna.
4
Nasza strona jak Barca - troche presji i pada.
#bezSpiny
1
Trzeba przerzucić sie na wegetarianizm
6
Pedro - Zlatan - Bojan.
0
Moze Perez nas uratuje?
0
Dalej karawana.