1

@Yoshi94 Thomas Muster.
Wcześniej podobną drogę przeszedł tenisista i rodak "Herminatora" Thomas Muster. W wieku 22 lat Austriak został pierwszym zawodnikiem, który znalazł się w pierwszej dziesiątce światowego rankingu. Nieszczęście zdarzyło się w marcu 1989 roku, zaledwie kilka godzin po wygranym pojedynku o finał turnieju w Key Biscayne. Pijany kierowca potrącił go na ulicy Miami. Muster doznał m.in. zerwania więzadła krzyżowego w kolanie. W tamtym czasie taka kontuzja oznaczała praktycznie koniec jakichkolwiek nadziei na powrót do wyczynowego sportu.Po operacji tenisista ćwiczył na specjalnym krzesełku i dzięki niesamowitej woli pół roku później wrócił na kort. W 1995 roku zdobył wielkoszlemowy tytuł na kortach im. Rolanda Garrosa w Paryżu, a w lutym kolejnego roku został liderem światowego rankingu.

2

Jesli ktos jest okolic.

Festiwal Muzyki Elektronicznej w Cekcynie, odbywa się nieprzerwanie od 2006 roku.
Pomysłodawcami i organizatorami przedsięwzięcia są Marcin Chmara i Tomasz Florek - dwaj muzycy i pasjonaci El-muzyki, współtworzący do 2011 roku projekt muzyczny Electronic Revival. Przez osiem edycji festiwal nosił nazwę "The Day Of Electronic Music Cekcyn" jednak od roku 2014, nazwa zostaje zmieniona na " Cekcyn Electronic Music Festival"
Podczas wszystkich edycji, na scenie plenerowej oraz w GOK wystąpiło wielu znakomitych muzyków z kraju i zagranicy.
Piątek - 16 sierpnia 2019
Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Cekcynie .
Początek imprezy g. 19.00
- przesłuchania finalistów konkursu
- koncert KURT VSEM

Sobota - 17 sierpnia 2019
Jak co roku planujemy koncerty na głównej scenie na plaży lub w razie niepogody w hali widowiskowo-sportowej w Cekcynie
Początek koncertów g. 19.00 a wystąpią w kolejności:
-Krzysztof Duda
-Unicat
-Electronic Revival
- jako Gwiazda Festiwalu Małe Laboratorium w składzie:
JANUSZ GRZYWACZ - piano, el.piano, synth, vocoder, loops programming
BERNARD MASELI - midi controller, KAT, marimba
Zapraszamy serdecznie i przypominamy, że na wszystkie koncerty festiwalowe WSTĘP WOLNY

http://cekcynfestival.pl/#/aktualnosci

0

@michal26 Co do drugiego, to moze chodzilo o Al and Jefferson try to assemble the Handyman's Workbench 5000. - jest video w necie.
A napisz cos jeszcze o tej scianie.

0

Tym razem w EL Trojce polskie premiery. Zaczynamy electropopem.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2354722,Studio-el-muzyki-13-sierpnia-godz-2205

1

@JaSzymon dzieki !

1

Miałby ktos linka do - dlatego nie oglądam kobiecego futbolu - futsal , gdzie babki o własne nogi sie przewracały

0

„A teraz cos z zupełnie innej beczki”


0

@wachaFCB do Hiszpanii

0

@matirix20 ktory sezon najlepszy?

0

@NorbiTBOB LGBTQplus, 500plus, PiS out

1

Takie El Clasico z Neymarem w koszulce Fly Emirates (jezeli bylby zdrowy) mialoby dodatkowy smaczek.

Wczoraj pisalem, ze podziwiam ludzi, ktorzy ciagna te sage z Neymarem, a od tego postu to juz chyba bedzie trzeci moj o nim.

25

Prawnicy Neya sa biurach fcbarca.com.

1

Polski akcent z plyty Milesa Davisa "You're under arrest".
Okolo 3:58 - utwor One Phone Call / City Scene.


16

Zinchenko cos tam potrafi ;)
https://streamable.com/4shi3

0

Co za gol, co za komentarz.
Yokoyama - nominowany w 2010 do nagrody Puskasa


1

@gorgota Big Bang Kondriatuka

0

@Lares gdy sie zamknie oczy - co pokecam - to muza nie jest zła , serio

1

@JaSzymon Trzyma wysoki poziom 213 - chyba taka kolejnosc. Kazdy sezon naprawde dobry. Meksyku nie ogldalem.

0

@damianex10 Poziom Ter Stegena, ale rekawice lepsze.

0

@JaSzymon Po angielsku znam na pamiec, ale z lukami.

0

@JaSzymon Z linkiem za duzo roboty, nie dziekuj ;)

0

@JaSzymon W sumie radio bywa specyficzne, kiedys ok 10 rano, puscili te piosenke Franka Zappy, tylko po angielsku.
Ojciec Riley i różni uczestnicy przyjęcia:]
Katolickie dziewczęta
Z delikatnym wąsikiem
Katolickie dziewczęta
Czy wiecie, jak dają?*
Katolickie dziewczęta
W piwnicy na plebanii
Ojciec Riley to pedzio
Lecz to Mary nie szkodzi.
Katolickie dziewczęta
W Oazie
Katolickie dziewczęta
Czy wiecie, jak dają?
Katolickie dziewczęta
Nie można zastąpić
Tego jak dają, po występie.

[Joe]
Całą sobą
Oto, jak dają.
Każdego dnia
I żadna z ich mam nie zdaje sobie sprawy
Hip-hip-hurra
Dla klasy, jaką pokazują.
Nie ma jak katolicka dziewczyna
w Oazie
gdzie uczą się dmuchać...

[Ojciec Riley]
One uczą się dmuchać
wszystkich katolickich chłopców!

[Ojciec Riley]
Katolickich chłopców!

[Mary:]
Całkiem młody, całkiem łał!

[Ojciec Riley]
Katolickich chłopców!

[Mary:]
Vinnie Colaiuta...

[Chór:]:
Gdzie one są teraz?
Czy wszystkie ślubowały?

[Ojciec Riley]
Katolickie dziewczęta

[Warren:]
Carmenita Scarfone!

[Ojciec Riley]
Katolickie dziewczęta

[Policjant Butzis:]
Hej! Ona sprzedała mi syfa!

[Ojciec Riley]
Katolickie dziewczęta

[Warren:]
Toni Carbone!

[Chór:]
Z językiem jak krowa
Mogła zrobić ci... łał!

[Joe:]
WR**, ładi, wudi
Zaraz na miejscu
Oto, jak dają
Każdego dnia.
Gdy tylko ich mamy wezmą je na występ
Przedstawienie
Podaj proszę popcorn
Nie ma, jak katolicka dziewczyna
Z ręką w swoich majtkach
Gdy klęczy na kolanach

[Larry:]
Klęczała na kolanach,
Moja katolicka dziewczynka.

[Chór:]
W białej sukieneczce
Katolickie dziewczęta
Nigdy nie wyznają grzechów
Katolickie dziewczęta
Wezmę jedną dla kuzyna
Uwielbiam, jak dają
więc przyślij mi tuzin
Katolickie dziewczęta
Ooooooch!
Katolickie dziewczęta
Ooooooch!
(etc.)

[Centralny Kontroler:]
Mówi Centralny Kontroler...
Joe miał dziewczynę o imieniu Mary.
Chodziła co tydzień do klubu kościelnego.
Spotykali się tam
Trzymali za ręce
I myśleli czyste myśli.
Lecz pewnego wieczoru na spotkaniu klubu
Mary się nie pojawiła...
Ciągnęła druta za sceną w Zbrojowni
Żeby dostać wejściówkę
i zobaczyć wielką kapelę rockową za friko...


0

@Vxb93 NO dobra, skoro tak namawiasz, niech Ci bedzie.

2

@kerouac Sam Neil tam po prostu genialnie zagral.

0

@Vxb93 Ostatnio nie, ale kiedys pisalem, ze tyle osob to polecalo, a mi sie go odechcialo ogladac - byc moze zestawienie z Narcosem bylo zbyt szokujace ;)

1

@kerouac Dobrze gadac!
A ktory sezon naj? Sorry, Ney?

0

Jaka jest waszym zdaniem minimalna ilosc produktow spozywczych, by przezyc caly rok i nie zachorowac np. na szkorbut. Jakie to produkty?

ps. wiem, wiem pi"f"ko

1

@gorgota "jajco sie blysko, widcznie co majdruja"

7

Niewolnica Isaura, niewolnik Neymar.
Podziwiam (troche przesadne slowo) ludzi, ktorym sie jeszcze chce...
Mi sie juz dawno znudzilo. Przyjdzie, to przyjdzie, nie - to niech sie wypcha do Realu.

Zaraz, czy ja wlasnie....?

0

@G9 Got me... nie ogladalem The Office.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?