5

@Mizander za chudy

0

Ktos mi wytłumaczy skąd sie to wzięło . Znam pod Tier - zwierze po niemiecku .
Domyślam sie po komentarzach , ze chodzi o wiarygodność źródła . Ile jest tych „zwierząt „ , skąd ta nazwa (no pewvnie z angielskiego ;) ?
#zbytleniwyByguglowac

0

@FafitFCB a gdybys swoje życie przyrównał do tygodnia, to ktory byłby dla Ciebie dzień?

0

@bartoszekkk jak chcemy eksperymentów to brać Xiaviego - ale on sam nie chce, bo nie będzie eksperymentował z ukochana drużyną :)

1

Stronka o Argentynie .
https://mundoalbiceleste.com

1

Gdzie w necie obejrze wszystkie sezony Valverde OUT? Ktory najlepszy (?), Netflix wyprodukuje czwarty?

0

@jeyx77x Better Call Scaloni.

1

@4drian0 Moge Cie pocieszyc (chyba) - jestem na roznych forach miedzynarodowych. Jest dokladnie jak tu. To zjawisko nie ma akurat narodowowsci.

0

Powolania ARG.
Goalkeepers:
Esteban ANDRADA (Boca Juniors)
Franco ARMANI (River Plate)
Agustin MARCHESIN (FC Porto)

Defenders:
Nicolas OTAMENDI (Manchester City)
German PEZZELLA (Fiorentina)
Leonardo BALERDI (Borussia Dortmund)
Marcos ROJO (Manchester United)
Lucas Martinez QUARTA (River Plate)
Gonzalo MONTIEL (River Plate)
Nicolas FIGAL (Independiente)
Nicolas TAGLIAFICO (Ajax)

Midfielders:
Marcos ACUNA (Sporting Lisbon)
Leandro PAREDES (Paris Saint-Germain)
Guido RODRIGUEZ (Club America)
Giovani LO CELSO (Tottenham Hotspur)
Nicolas DOMINGUEZ
Rodrigo DE PAUL (Velez Sarsfield)
Exequiel PALACIOS (River Plate)
Matias ZARACHO (Racing Club)
Roberto PEREYRA (Watford)
Lucas OCAMPOS (Sevilla)
Manuel LANZINI (West Ham United)
Alexis MAC ALLISTER (Boca Juniors)

Forwards:
Paulo DYBALA (Juventus)
Adolfo GAICH (San Lorenzo)

1

Co tu duzo pisac. Piekny strzal , piekna parada
Kansas City (Fargo coraz blizej) vs San Jose https://streamable.com/7fb1p

Rajd Felixa z rosyjskim komentarzem https://streamable.com/ycvrt

0

@Cule92 PO to PiS , tylko taki mniej wierzacy ;) Ten halo PiS - to bylo - halo wladza:
Znam ludzi, ktorzy podtaki traktuja jak wymuszenia i krazdiez. Babcie okradaja nieswiadomie wnuczkow.

0

@Cule92 Nie no spoko. O to chodzi w zyciu, by bylo lepiej nie gorzej. Pytanie jest tylko o cene.

2

@Cule92 Ja tu widze mimo wszystko konflikt - no i podatkow mamy zdecydowanie zbyt duzo.
Hartmann czy Sroda mowili nawet , ze placenia podatkow to nowy patriotyzm - o matko.

0

@macio_944 Znajomi bardzo pozytywnie ocenia ten film, jeden powiedzial nawet, ze to dzielo roku.
Kumpel, z ktorym mam najbardziej podoby gust powiedzial: dobry film, jak prawie kadzy Tarantiono, bo on ma tylko dobre, bardzo dobre oraz dwa wybitne : Wsciekle Psy i Pulp Fiction.

6

A ja stawiam na Tolka Banana.

0

Hej PiS.
9.Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

To jak z tymi podatkami?

4

@Denver odpowiedzi beda ciekawe

1

@cudak321 Breakout (Tadeusz Nalepa) i utwor - Takie Moje Miasto Jest oraz cala plyta pt. Karate. Super sie tego slucha.


4

Tzw prawa strona martwi sie o homoseksualistow nie zwiazanch z LGBT, natomiast ta tzw lewa - ateistyczna, notorycznie cytuje Biblie i skarzy sie u Papieza.
Weszlismy ciekawy poziom dyskursu publiczengo.

0

@Encore No i taki ten futbol. Ostatnio Pep byl zachwycony ich gra.

0

Dziekowac, natychmiast! Villas Boas wola chlopakow, by zawrocili z drogi do szatni i dziekowali fanom.
https://streamable.com/ait88

0

@TKWM Flea to swietny muzyk, nikogo nie stawiam na rowni, tylko kazdego wyrozniam. Ponad nimi wszystkimi jest tylko jeden - Jaco Pastorius.

0

@Odesseiron No jak gdzie?

1

Muzyka rockowa - znani i cenieni basisci.
John Myung - Dream Theater
John Deacon- Queen
Flea - Red Hot Chili Peppers
Les Claypool - Primus
Cliff Burton - Metallica
Steve Harris - Iron Maiden
John Paul Jones - Led Zeppelin
Paul McCartney - The Beatles
John Entwistle - The Who
Geddy Lee - Rush

0

"Nazywam sie Jaco Pastorius i jestem najlepszym basista na swiecie".



" Jaco odnalazł się w tej „bezprogowej” sytuacji tak naturalnie, tak łatwo, jakby chodziło o oddychanie. Sam w 1978 roku przyznał w wywiadzie dla Clive’a Williamsona, dziennikarza BBC radio, że z tego co słyszał, jest pierwszą osobą która gra na fretlessie… strojąc. Oczywiście odprogował ją sam, sam też wypełnił żywicą epoksydową rowki pozostałe po progach, tak, że z daleka instrument był nie do odróżnienia od zwykłego progowca. Dzięki temu narodził się jego firmowy „mwah sound”, czyli ten, miękki, płynny i sprężysty dźwięk z fretlessa, którym oczarował cały muzyczny świat."

11

Wiele tutaj glosow (co mnie wcale nie dziwi) ze lepiej oglada sie City czy Liverpool niz Barce. Rzeczywiscie, jesli ktos lubi futbol, to mecze tych druzyn plus intesywna atmosfera angielkich stadionow, moga sie podobac.
Nie chce zabrzmiec patetycznie, ale mecze nawet przecietnej Barcy sprawiaja mi wiecej frajdy niz najlepszy mecz City. Moze to przyzwyczajenie, a moze to, ze juz dlugo jestem kibicem i jak krowa nie zmienie pogladow.
Nie zrozumcie mnie zle - nie krytykuje tych, ktorzy wola Manchaster, nie przymkam tez oczu na czesto nudne mecze Barcy.
Dla mnie i pewnie dla wielu to jednak zawsze male swieto.

0

@Zodiac Ja nie pamietam go za bardzo w defensywie, raczej tylko kojarze z ciagu na bramke.

1

@SeeleyBooth Uwazaj, bo Cie zdejma ;)

0

@Janiama Zanetti, Carlos, Branco...

5

Skoro Valverde nie pasuje do nas, zabija styl i zawodnikow, to po co wlasciwie ten Neymar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?