Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pączkują wątki, żyją swoim życiem
3
@kerouac jestem kibolem Barcy w koszulce Armaniego, na dobre i na dobre.
0
@CalvinCandie no mam podobnie . Polska , Barca , Argentyna , Urugwaj , Brazylia . Obejrzę wszytko , bo ich lubię ich lubię i kubicuje . Ponarzekam na styl , a potem znowu obejrzę nawet nawet jak Barca bezie grała z Eibarem a na drugim kanale Finał puchary Angli City vs Lpool.
Nie kazdy tak musi jednak mieć .
Znam Barce bez Messiego , znam Barce bez Guardioli na ławce trenerskiej - klubu juz nie zmienię , mogę być krową
0
@CalvinCandie w sumie Lekko podzielam Twoje zdanie - bo dla mnie mecz Barcy to zawsze święto i żaden zespoł mi jej nie zastąpi .
Mimo wszytko kazdy klub ma sezonowcow, to nie zbrodnia.
@Ratamahatta chyba jednak typowym sezonowcrm nie jest - a pisze to , uważając wiele z jego postów za komiczne lub dziwne.
Mamy tez inny aspekt - kibicowanie Barcelonie , ogólnie tym największym klubom jest po prosti łatwe , nawet jak bezie pare lat posuchy , to zaraz cos wpadnie
Wszyscy jesteśmy kibolami sukcesu
1
@SeeleyBooth bo w ryj moge ...
1
Kiedys to była Barca , teraz juz nie ma Barcy.
;)
0
@nabial dobra okazja gal Gryźmana by sie dobrze zaprezentować pod nieobecność innych crackow.
0
@SeeleyBooth hehe
1
@bartekvisca Spokojnie, to nie jest fajna Barca, ale Barca - Snickers czasem pomaga.
2
@Mario96w No szkoda, w Lidlu mozna je wymienic na sok "japkowy".
1
@Mario96w @SeeleyBooth ;)
2
@malyras Nie jestem wielkim fanem grzybow, chociaz zjem, ale fajnie w tych koszach wygladaja.
0
Kim wlasciwie jest Coutinho - crackiem, zawodniem w dolku, a moze kims jednak troche przereklamowanym?
1
@Lamora A Ty w ogole to chyba zawsze jestes w pracy...
0
@YouShouldListenToMe Mnie ten post zaciekawil. Ksiazka tez podobno bardzo dobra.
0
@n0MED Cholera, wlasnie mi przypomiales, ze somsiad z osiedla "pozyczyl" kiedys kaseta Big Cyca - Z Gitara wsrod Zwierzat. Chyba juz tam nie mieszka, bo zlozylbym mu porpozycje nie do odrzucenia.
Muzycznie srednio, ale klimat masz racje, niezpomniany. Lubie Skibe, smieszny gosc.
edit - album Wojna Plemnikow
0
@Raiden W sumie gdyb petarda trafil w poprzeczke i pilka lecialaby w strone jego bramki....
raz to widzialem :D
0
@Raiden Z Melem Gibsonem, Ransom?
39
Cillesen broni karnego, ktorego wykonuje...
https://streamja.com/4aR6
0
@olej3012 Mam tam znajomych, pewnie zawitam i to zrobie.
A Guiness z puszki to juz nie to, co? Czy lepszy z puszki niz zaden?
1
@olej3012 I te 2 minuty czekania, poczas nalewania perfekcyjnego pinta.
0
Kto z was ma to szczescie (ja o tym marze) i moze w tej chwili lub za chwile, napic sie zimniutkiego Guinnessa z kija?
2
Z cyklu: zapomniani pilkarze. Vampeta.
https://images2-gazzanet.gazzettaobjects.it/wp-content/uploads/sites/63/vampeta.jpg?v=20190824204000
Mistrz Swiata 2002.
Mistrz Holandii z PSV, 2x superpuchar
Klubowe MS z Corinthians
2x Mistrz BRA z Corinthians, 1x Puchar
7
A propos biustu. Pamietacie scene Rosario Dawson z Alexandra?
https://3.bp.blogspot.com/-n24QhzmT3q4/VORy0UmFriI/AAAAAAAA1gw/qMKHUxthm60/s1600/Alexander-2004-Rosario-Dawson-3.jpg
0
@Pawlak1992 Orlando Bloom. a Helene grala Niemak z Bekartow?
0
@NeroTFP tzn z aktorem grajacym Lego-lasa - Bloom?
1
@kerouac nie obiecam, bo jak napisze, ze obejrez w wolnej chwili , to pewnie nie obejrze.
0
@kerouac Troje chyba widzialem, ale zapomnialem. Z Legolasem to bylo?
0
@kerouac nic mi nie mowi
1
Superbohaterowie.
Czy znacie jakies dobre filmy, ktorych tematem sa mity greckie? Ja bym SE cos takiego obejrzal.