0

Pączkują wątki, żyją swoim życiem

3

@kerouac jestem kibolem Barcy w koszulce Armaniego, na dobre i na dobre.

0

@CalvinCandie no mam podobnie . Polska , Barca , Argentyna , Urugwaj , Brazylia . Obejrzę wszytko , bo ich lubię ich lubię i kubicuje . Ponarzekam na styl , a potem znowu obejrzę nawet nawet jak Barca bezie grała z Eibarem a na drugim kanale Finał puchary Angli City vs Lpool.
Nie kazdy tak musi jednak mieć .
Znam Barce bez Messiego , znam Barce bez Guardioli na ławce trenerskiej - klubu juz nie zmienię , mogę być krową

0

@CalvinCandie w sumie Lekko podzielam Twoje zdanie - bo dla mnie mecz Barcy to zawsze święto i żaden zespoł mi jej nie zastąpi .
Mimo wszytko kazdy klub ma sezonowcow, to nie zbrodnia.
@Ratamahatta chyba jednak typowym sezonowcrm nie jest - a pisze to , uważając wiele z jego postów za komiczne lub dziwne.
Mamy tez inny aspekt - kibicowanie Barcelonie , ogólnie tym największym klubom jest po prosti łatwe , nawet jak bezie pare lat posuchy , to zaraz cos wpadnie
Wszyscy jesteśmy kibolami sukcesu

1

@SeeleyBooth bo w ryj moge ...

1

Kiedys to była Barca , teraz juz nie ma Barcy.
;)

0

@nabial dobra okazja gal Gryźmana by sie dobrze zaprezentować pod nieobecność innych crackow.

0

1

@bartekvisca Spokojnie, to nie jest fajna Barca, ale Barca - Snickers czasem pomaga.

2

@Mario96w No szkoda, w Lidlu mozna je wymienic na sok "japkowy".

1

2

@malyras Nie jestem wielkim fanem grzybow, chociaz zjem, ale fajnie w tych koszach wygladaja.

0

Kim wlasciwie jest Coutinho - crackiem, zawodniem w dolku, a moze kims jednak troche przereklamowanym?

1

@Lamora A Ty w ogole to chyba zawsze jestes w pracy...

0

@YouShouldListenToMe Mnie ten post zaciekawil. Ksiazka tez podobno bardzo dobra.

0

@n0MED Cholera, wlasnie mi przypomiales, ze somsiad z osiedla "pozyczyl" kiedys kaseta Big Cyca - Z Gitara wsrod Zwierzat. Chyba juz tam nie mieszka, bo zlozylbym mu porpozycje nie do odrzucenia.
Muzycznie srednio, ale klimat masz racje, niezpomniany. Lubie Skibe, smieszny gosc.

edit - album Wojna Plemnikow

0

@Raiden W sumie gdyb petarda trafil w poprzeczke i pilka lecialaby w strone jego bramki....
raz to widzialem :D

0

@Raiden Z Melem Gibsonem, Ransom?

39

Cillesen broni karnego, ktorego wykonuje...
https://streamja.com/4aR6

0

@olej3012 Mam tam znajomych, pewnie zawitam i to zrobie.
A Guiness z puszki to juz nie to, co? Czy lepszy z puszki niz zaden?

1

@olej3012 I te 2 minuty czekania, poczas nalewania perfekcyjnego pinta.

0

Kto z was ma to szczescie (ja o tym marze) i moze w tej chwili lub za chwile, napic sie zimniutkiego Guinnessa z kija?

2

Z cyklu: zapomniani pilkarze. Vampeta.
https://images2-gazzanet.gazzettaobjects.it/wp-content/uploads/sites/63/vampeta.jpg?v=20190824204000

Mistrz Swiata 2002.
Mistrz Holandii z PSV, 2x superpuchar
Klubowe MS z Corinthians
2x Mistrz BRA z Corinthians, 1x Puchar

7

0

@Pawlak1992 Orlando Bloom. a Helene grala Niemak z Bekartow?

0

@NeroTFP tzn z aktorem grajacym Lego-lasa - Bloom?

1

@kerouac nie obiecam, bo jak napisze, ze obejrez w wolnej chwili , to pewnie nie obejrze.

0

@kerouac Troje chyba widzialem, ale zapomnialem. Z Legolasem to bylo?

0

@kerouac nic mi nie mowi

1

Superbohaterowie.
Czy znacie jakies dobre filmy, ktorych tematem sa mity greckie? Ja bym SE cos takiego obejrzal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?