Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Rakojad poludniowy na Kostaryce.
https://pbs.twimg.com/media/EC60XP1X4AQf4rD?format=jpg&name=medium
Autor: Stephen Powell, za Birdwatching
1
Muzyka do filmow (ktore nie powstaly).
Brian Eno (jeden z ojcow ambietnu nagral ten album)
Swietnie sie tego slucha., muza na wieczorne rozkminy. Wielu ma Spotify i inne takie, wiec nie bedzie problemu by znalezc.
Szczegolnei warte polecenia sa tez inne pozycje Eno
Ambietnt 2 (Plateaux of Mirrors)
Ambient 4 (On Land)
Nerve Net
The Shutov Assembly
Te mam najbardziej w pamieci i najczesiej wracam, inne tez sa dobre lub bardzo dobre.
0
Najlepsza rola Keanu Reevesa?
13
@fart dasz linka ?
1
@ksobi to słowo - lider -źle dobrałem - stad zamieszanie
0
@AmigoBlancos ogólnie
0
@antoniabc jako mobilna ?
13
Jak my nie obroniliśmy LM z Pepem, to do dzis ciezko w to uwierzyć.
0
@MesQueUnClub_87 możliwe
0
@messi564 Pep sam nie wyraża chęci powrotu , chociaż nigdy nie mów nigdy.
Zarząd na pewno odgrywa duża role w przy ewentualnej decyzji.
Moim zdaniem , Pep nie chce psuć swojej legendy, jedego z najwspanialszych rozdziałów s piłce nożnej - bo i po co .
Szansa jest żebyśmy grali jak kiedys , ale gwarancji nie ma, nie bedzies tez wtedy chyba nikogo z tamtej ekipy
0
@Kubsoleon na to liczę
4
@bixmix @ksobi
Nikt nie musi usuwać sie w cień , chodzi o symbiozę . Griezz będzie grał na tyle na ile Leo pozwoli . Neyowi pozwalał na wiele
0
Teraz Leo nie moze podciąć skrzydeł Griezmanowi na boisku. Antek miał wczoraj wolna rękę , był liderem . Mam nadzieje , ze Leo pozwoli mu tak grać.
0
@format1977 pytam czy dobra
0
Cake web browser, kto używa?
0
@juliacicha dokładamy w ten sposób cegiełkę, by temat powrócił ;)
0
@Odesseiron dobry cytat.
Lubię czekać na mecze Barcy, a niektóre nawet wspominam .
0
@Kamiloza91 A no wlasnie -- stuck in the middle...
3
@Kamiloza91 Co za scena. Michael Madsen i ucho. tylko tytul piosenki wylecial mi z glowy. cos tam z You... stuck..
0
J-Lo.
Niedawno pisalem o najbardziej wplywowym basiscie wszechczasow, ktory zmienil oblicze tej gitary. Gral on na 4, czy 5 plytach legendarnego zespolu fusion - Weather Report.
Szukam sobie na YT roznych wersji utowru Havona z plyty Heavy Weather. Glownie wyskakujea covery, zapisy nutowe, big bandy. A tu nagle patrze, a ktos sobie to zmiksowal z utowrem Jennifer Lopez. :)
2
@Alan985 Ja nigdy nie moglem sie do Rafinii przekonac, czegos mi zawsze brakowalo jak na Barce. Dzis jednak jego dzien, szalal, czarowal.
Semedo tez calkiem, calkiem.
0
Kto kojarzy? Firebirds - Harry
Nie wiem nawet jak
Jak to się mogło stać
Bardzo spokojny był
Nie mówił do nikogo nic
W fotelu siedział przez cały czas
Uśmiech łagodny miał
Wzrok wbity w jeden punkt
W ogromne drzwi
Zamknięte od lat
0
@PrinceDamon Potrafia, potrafia. Jeden mecz czasem zamydla oczy. a moze to teraz Ci ktorzy mniej sie udzielali podczas gorszej gry , sa glosniejsi.
6
W sumie to jest ciekawe. Czesto narzeka sie na kibicow Barcelony, ze nie potrafia dopingowac gdy idzie nam gorzej. Podobnie jest z la Rambla. Zachwyty sa, gdy druzny gra widowiskowo, ale gdy jest w dolku to narzekanie i przede wszystkim brak wsparcia. Bo w sumie my kibice jestesmy glownie od wsparcia, czy nie?
Oczywiscie, ktos moze napisac, ze co da wsparcie tuataj na LR, ale w ten sposob mozemy wiele rzeczy podwazyc.
Nie chce bysmy odwracali wzrok, badzmy krytyczni, konstruktywni, ale jednak wspierajacy ulubione ekipe czyli Man City.
A tak na marginesi, to niektorzy uzytkownicy wysmiewajacy tzw polactwo i januszowstwo (ze narzekanie, ze pesymizm, wieczne niezadowolenie itd), wlasnie tak zachowuje sie w stosunku do swojego klubu
Oczywsice pojedyncze mecze to jedak fala emocji, dzis akurat pozytywnych, dlatego taki post latwiej napisac teraz niz po przegranym spotakniu.
0
@Hushovt Sprawd sobie. O ile to prawda, to moim zdaniem jest chyba na drugim lub trzecim miejsuc w Europie. Oczwiscie, ze duzo jest wzgledne, ale przypusczam, ze ta suma na nim robi wraznie.
0
@Hushovt Chyba piszesz to z przekasem. A moze dla Ciebie to nie jest duzo, burżuju ;)
0
Kiedys pisalem (jak ja nie lubie tego zwrotu), ze fajnie gdyby Valverde podal sie do dymisji po zakonczeniu sezonu. Zapomnailem tylko o jednym, o aspekcie, ktory glownie podnosi sie w przypaadku pilkarzy (schapany na kase).
Ciezko odejsc, gdy mozna w rok przytulic tak niezla sumke.
2
@sidzej Druga strona medalu jest taka, ze nie kazdy mecz za Pepa byl ladny, nie wspominajac juz o czsach bezpepowych.
Valverde jest z otoczenia Barcy, on wie czego sie tu wymaga. Gdzies komunikacja nie dziala i tyle.
0
Humory dopisuja.
0
@JimMorrisonFCB Zaraz ktos napisze, ze to Griezmann wygral mecz, a nie trener.