0

@Hushovt Dobrze, ze masz pewnosc, ale takiej pewnosci nie ma. Nie ma tego jak sprawdzic.

1

@kerouac Tego akurat nie znam. To jakis Avenger, wiem ,ze lubisz takie klimaty. Bo na Kapitana Planete lub Hemena nie wyglada.

7

@Janiama Status uprzedzenia do Valverde jest juz na poziomie korwinowskim.

0

@kerouac Juz dlugo masz ten avatar. Co jest grane?

0

@Janiama Ale malo glosow na niemieckiego Brazylijczyka z VFB.

0

@Vxb93 Ten z tym czarnym i tym bialym...no Morgan Freeman i Jack Nicholson.
moze tez Into the Wild
Prosta Historia Lyncha itd.

0

@Janiama Wiadomo, ze nazwiska nie graja, ale nasza kardra na Betis raczej nie jest postrachem w Europie.

1

Na klopoty Guardiola.

2

@Janiama To chyba jednak pozostalosc socjalizmu. Kazdy mial miec rowno, ale taka nie jest natura czlowieka. Ktos mial wiecej niz rowno no i zazdrosc sie rodzila.
Chociaz to jest tylko polska cecha i tylko post-komunistyczna.

0

@BarcaInfo niech "na spiocha" ich wezma.

1

@Janiama Armani to jest Polka.
W sumie to ciezko ocenic ilu Polakow mu zazdrosci, moze wcale nie tak wielu, tylko sa glosni.
Zgodze sie, ze na swiecie jest doceniany.
A skad ta zawisc Polakow - pozostalosci komuny, czy zawsze tak bylo?

0

@FCMichalo Byloby wejscie smoka.

0

@Piotr,1985 Ladnie to zrobil. Klasyczna 9

6

@yachtmaster Oby nie.
#nicPrzeciwkoRobertowi

1

@Janiama Siatka, ale z niej kontra. Chyba, ze inna przeoczylem.

1

Jak tam Coutinho?

2

No to jest fajnie wykonany karny.

0

Brat Davida Luiza zablokowany.

0

@wierbafcb Jest w czolowce, na pewno. SZkoda, ze w tym Bayernie sie kisi. W Premier bym go widzial i jeszcze bardziej kibicowal.

0

@SeeleyBooth ile kosztuje ?

3

Taka smierć czeka wszystkich cyckogapiów.


0

zbyt ostry i dowolny w interpretacji regulamin sie tez do tego przyczynił - wielu świetnych użytkowników wyłapało permy , niepotrzebnie.
Druga grupę zniesmaczył niski poziom i sami odeszli. No to teraz sie robi drugi momentami drugi notatnik .

0

@Piotr,1985 Ta Bojarska ma cos wspolnego z tamta Bojarska, to od aerobiku?

0

@MesQueUnClub_87 On na aluminium nie leci.

0

@MesQueUnClub_87 Oblawa w lesie na Najmara.

1

Bylo o kosmosie, thx @SHIBA!
Tutaj kosmiczny groove - naprawde hiptotyczna muzyka ekipy z King Crimsnon. Bez wokalu, za to z taka fajna mieszanka stylow - tytul w sumie juz troche zdradza.
Malo znane, nawet wsrod sluchajacych Karmazynowego Krola, a szkoda.

Space Groove II .... by ProjeKct Two, absolutnie wciagajacy kawalek.



ps. Tych ProjekKctow bylo chyba 4. Kazdy bardzo ciekawe, jesli ktos lubi takie swobodne - bezwokalowe granie. Polecam.

0

@Transu96 Taki serial byl - Santa Barbara.

2

@Danny Gaucho Dobra dobra Mati.

0

@SeeleyBooth Ale ja jestem w homofobicznym zwiazku.

0

@SeeleyBooth A mials isc do?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?