Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Dobrze, ze masz pewnosc, ale takiej pewnosci nie ma. Nie ma tego jak sprawdzic.
1
@kerouac Tego akurat nie znam. To jakis Avenger, wiem ,ze lubisz takie klimaty. Bo na Kapitana Planete lub Hemena nie wyglada.
7
@Janiama Status uprzedzenia do Valverde jest juz na poziomie korwinowskim.
0
@kerouac Juz dlugo masz ten avatar. Co jest grane?
0
@Janiama Ale malo glosow na niemieckiego Brazylijczyka z VFB.
0
@Vxb93 Ten z tym czarnym i tym bialym...no Morgan Freeman i Jack Nicholson.
moze tez Into the Wild
Prosta Historia Lyncha itd.
0
@Janiama Wiadomo, ze nazwiska nie graja, ale nasza kardra na Betis raczej nie jest postrachem w Europie.
1
Na klopoty Guardiola.
2
@Janiama To chyba jednak pozostalosc socjalizmu. Kazdy mial miec rowno, ale taka nie jest natura czlowieka. Ktos mial wiecej niz rowno no i zazdrosc sie rodzila.
Chociaz to jest tylko polska cecha i tylko post-komunistyczna.
0
@BarcaInfo niech "na spiocha" ich wezma.
1
@Janiama Armani to jest Polka.
W sumie to ciezko ocenic ilu Polakow mu zazdrosci, moze wcale nie tak wielu, tylko sa glosni.
Zgodze sie, ze na swiecie jest doceniany.
A skad ta zawisc Polakow - pozostalosci komuny, czy zawsze tak bylo?
0
@FCMichalo Byloby wejscie smoka.
0
@Piotr,1985 Ladnie to zrobil. Klasyczna 9
6
@yachtmaster Oby nie.
#nicPrzeciwkoRobertowi
1
@Janiama Siatka, ale z niej kontra. Chyba, ze inna przeoczylem.
1
Jak tam Coutinho?
2
No to jest fajnie wykonany karny.
0
Brat Davida Luiza zablokowany.
0
@wierbafcb Jest w czolowce, na pewno. SZkoda, ze w tym Bayernie sie kisi. W Premier bym go widzial i jeszcze bardziej kibicowal.
0
@SeeleyBooth ile kosztuje ?
3
Taka smierć czeka wszystkich cyckogapiów.
0
zbyt ostry i dowolny w interpretacji regulamin sie tez do tego przyczynił - wielu świetnych użytkowników wyłapało permy , niepotrzebnie.
Druga grupę zniesmaczył niski poziom i sami odeszli. No to teraz sie robi drugi momentami drugi notatnik .
0
@Piotr,1985 Ta Bojarska ma cos wspolnego z tamta Bojarska, to od aerobiku?
0
@MesQueUnClub_87 On na aluminium nie leci.
0
@MesQueUnClub_87 Oblawa w lesie na Najmara.
1
Bylo o kosmosie, thx @SHIBA!
Tutaj kosmiczny groove - naprawde hiptotyczna muzyka ekipy z King Crimsnon. Bez wokalu, za to z taka fajna mieszanka stylow - tytul w sumie juz troche zdradza.
Malo znane, nawet wsrod sluchajacych Karmazynowego Krola, a szkoda.
Space Groove II .... by ProjeKct Two, absolutnie wciagajacy kawalek.
ps. Tych ProjekKctow bylo chyba 4. Kazdy bardzo ciekawe, jesli ktos lubi takie swobodne - bezwokalowe granie. Polecam.
0
@Transu96 Taki serial byl - Santa Barbara.
2
@Danny Gaucho Dobra dobra Mati.
0
@SeeleyBooth Ale ja jestem w homofobicznym zwiazku.
0
@SeeleyBooth A mials isc do?