0

@Szreko i tak dużo

0

@AllBundy hehe .

0

@student97r to właśnie jest w tum 222 najgorsze

0

@Szreko Stara Ekipa :)
Jorginho - prawy obroNca podczas oklepu od Ajax

0

@BarcaInfo to Ty wstawiłeś fimik , na którym się „macał”? Masz go?

1

Ktos te kontuzje musiał po Verminatorze

0

Przez ten Bayern to juz sporo Canarinhos* sie przewinęło . Ilu pamiętacie? (Z głowy !)
*to nie kanar

1

@MESSIah16 Forlan w swoim prime to kozak jakich mało .

1

@Commando Ogórkowa jest zajęta ;)

0

@FC1899Barca Neymar ! Nie wracaj, Valverde Cię zniszczy ;)

0

0

@NGTRX no niby wszystko możliwe ;)

0

@Bartek22 pytanie otwarte - tak okoliczności dodają smaku plus jakieś dziwne transfery

0

Jaki byłby dla Was najgorszy scenariusz w nadchodzącym sezonie (la Liga i LM) ?

0

@Skaramuczi podobne

0

@Danny Gaucho najpierw by przeczytał nizej - kiedys tak robiłem (serio ) juz mi sie nie chce

6

@Vxb93 tak zbudowane są cale media . no mniej więcej - łatka , marka , rozpoznawalność , uprzedzenie lub jego brak .
@kerouac cos Ci powie - ma rozkminke nt psychologii

0

@eydem nie jestek wielkim smakoszem (większość mi smakuje , chociaż nie wszystkie ) ale zimniutkie po tenisie czy piłce , ten pierwszy łyk - poezja

0

Angliści - jak brzmiało to angielskie powidzenie - dolar zaoszczędzony to dolar , a dolar zarobiony to pol dolara.

0

Spowiadać sie z Netlixa !
(Afera z okresem próbnym)
Czy byliśmy jedynym krajem , w którym go znieśli ?

0

W świecie Supermanow prawdziwym bohaterem jest Mechanik Rowerowy .
(Moze ktos kojarzy z Pythonow)

3

@kerouac te z wystawy ?

1

@kerouac ja tez jestem o tym przekonany , wydaje mi sie , ze dla niego to zbyt mało konkretne - spór chyba jest tylko o to czy można psychologię zaliczyć do nauki , czy dobczegos co jest blisko z nią związane

0

@LuisSalvano chciałem oznaczyć Cię w dyskusji , ale znowu hipetlinki nie działają

0

@kerouac od Kogo mamy sie uczyc nie kraść , od polityków , którzy kradną , gdzie mogę , plus okradają nas na podatkach ?
Z dekalogu, w ktory juz mało kto wierzy ?
Biedni my :)
Jest taki redaktor - Janecki - związany lekko z PiS - maniak nauki , duża wiedza ogólna , alw rownież matematyczno - fizyczna . On zawszw
Wyśmiewa sie z psychologii . No chyba , ze wymiewa tylko to, ze psychologia to nauka - musiałbym go spytać

Edit pewvie rzeczy tracą moc lub magię , wywołują oburzenie tylko wtedy gdy zostaną wypowiedziane - wielu oburzyło to , ze to nauczyciel

0

@Mario96w O tak, wlasnie. A ile jest tych Tierow?
Dlatgo wole (czasem) burze mozgow niz googla.

0

@Darshan1010 Nie mialem na mysli zero.jednykowo, A ten scernariusz (cos tam wpadnie) tyczy sie raczej druzyn z topu (ustawionych europejskich marek) i od czasu do czasu underdogow.
@Destiny no po prostu ladnie dla oka, ale w ostateczynm rozrachunku : drugie, trzecie miejsce, przegrywane finaly itd.
W druga strone tez to przeciez dziala - nie kadzy mecz pod wodza Pepa byl widowiskowy, ale historia dziala na jego korzysc.

0

@Mario96w Mi sie cos pomylilo. Pier , ale pier to cos z morzem chyba bylo.

0

Jak dlugo wytrzymalibysie z fenomenalna, porywajaca, ofensywna gra, ale kompletnym brakiem trofeow?
Ktora z druzyn najdluzej borykala sie z taka sytuacja?

3

@Mario96w uzupelnij captcha bo nie wiem, czys nie robot.
A tak na serio - gugle nie daje spolecznej frajdy.

edit - tylle mi napisales, zebys zdazyl w tym czasie odpowiedziec na pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?