0

0

@TheNekro94 Nie bylo tak, ze dogo argentino wlasnie walczyly z niedzwiedziami.
@Danny Gaucho chyba cos wiedzial o psach

1

@symtoni_sym Brawo, wszystko dobrze.
@TheNekro94 @Cave tez niezle.

0

@matirix20 @TheNekro94 @Grzesior667 @Baaarca95 @ksobi @Nigaki
Od neymarowania dziwne pytania przychodzia do glowy.

Ile psow typu pitbul czy w miare podobnie agresywnych powstrzymaloby niedzwiedzia grizzli?

0

Jak myslicie, taki goryl srebrnogrzbiety, ktory wazy kolo 225 kg, z ktorymi drapieznikami moglby powalczyc.?

0

@Criss18Barca zdecydowanie

0

@maleta009 Kilku znajomych ma, ale nie sa to tzw power-userzy i bardzo sobie chwala do podstawowych zadan. Bataria tez swietna. Zalezy od Twoich oczekiwan.
Uzywaja do whatsapp, siec, prosta gra, fotki z dnia codziennego , mapy.

0

@misiek12319 obojetnie, byle zimniutka. Dr Pepper tez wejdzie.

0

@18wojtek99 Jestem juz daleko za Murzynami tzn za Afroamerykaninami -
co on powiedzial? Co tu sie od janiepawlilo?

0

Jakie tytuly filmow pasuja do neymarowej sagi?

1

@NGTRX w innych dziedzinach tez taki syf sie robi

0

@socha nie wiem

0

@Phatro się pomyliłeś - nie jestem wielkim fanem tej sagi

5

@MarioVeB! Ja czekam na City.

1

@NGTRX ja juz nawet nie wiem czy niektórych mediami można nazwać . Ot dzis se napisze to , a jutro tamto .
Ogólnie wszystko trzeba sprawdzać na autentyczność i to męczy

0

@czółkovsky czy to jest tzw Wojna NauczyCieli?

0

@escarabajo tak z 5 minut

1

Macie juz przygotowane teksty na ewentualność transferu lub fiasko ?

0

@damianex10 @Smecik10 tak , a w tej dyskusji mój post :) bardzo dobry jest
#pozdrowSkromnosć
Polecam tez kanał czajnikowy na yt

2

@Odesseiron no, dobre, także makadamia słone

4

Z cyklu - nie polecam . Coca Cola z solonymi orzeszkami ziemnymi.
Wczoraj próbowałem i miałem wrażenie, ze zamiast dwóch przysmaków mam jedna dziwna rzecz o smaku słonej coli , zapachem masła orzechowego i rozmiękczonymi orzeszkami.
Poświęciłem sie dla Was w imieniu nauki :)
Osobno smakuje duuuzo lepiej .

3

Lubię Dembele, jakis taki pocieszny jest , ma mega talent , mógłby wspiąć sie na wyżyny.
Z drugiej strony , to co momentami wyprawia to takie pol- zawodostwo , lepsza amatorka .
Amatorskiej kasy nie dostaje, wiec gitara gra (dla niego).

0

Moze brzmieć znajomo.
„Teófilo Cubillasa to najlepszy zawodnik w dziejach peruwiańskiego futbolu. Podbił serca kibiców reprezentacji, a z ukochanym klubem nigdy nie potrafił się rozstać, bo wracał tam trzy razy. Za każdym razem w innych okolicznościach.”

https://rfbl.pl/teofilo-cubillas/

0

Bliźniacy szukają zemsty na mafii, odpowiedzialnej za smierć ich rodziców.
W roli bliźniaków - Jean Claude van Danke. Dzisiaj 2145 tvp2.

0

@Ermitano No w sumie.

1

@Ermitano Dzieki, Czasem mnie przeraza ile jest jescze rzeczy nie odkrytych. Wiem, ze czasu nie starczy, ale sie nie poddaje.

0

@Majsteer Ja tez koncowke, niestety przegral. Szkoda mi tego Tsongi za kazdym razem, mial potencjal na wiecej, ale juz raczej po karierez pomalutku.

0

@Ermitano Na (chybil) trafil wlaczylem to i leci



edit. a kogo Ty masz w avatarze?

1

@Messiah10 @Ermitano
Przy polecaniach szczegolnie dluzysz kawalkow czy calych plyt mam dyletmat. Bo z jednej strony nie cierpie przewijania muzyki, jak zappingu po kanalach, bo po prostu moim zdaniem traci sie 90 proc klimatu. Z drugiej strony ufam sobie sam tak mocno, ze czasami podczas przewijania (gdy nie mam wyjscia) wiem, ze cos na 90 proc mi sie spodoba lub nie.
Od razu czuje, ze ten Northaunt mnie totalnie wciagnie, a Destiny mozliwe, ze wciagnie :)

1

@Ermitano Dark Ambietnt chyba kryja sie na Soma FM pod zakladka Drone Zone.
Könera mam nawet jeden krazek CD, tego drugiego nie znam, ale sprawdze.

edit. Kaamos nazywa sie ta plyta, kurde ale mi pamiec slabnie - musialem sprawdzic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?