Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@barcelonaLM To juz Ci sie nie oplaca ladowac telefonu.
1
Te zamiany avatarow i podobne akcje - przypomnialy mi troche fabule Battlestar Galactica.
Slowo kluczowe - Cyloni lub jesli ktos woli Blade Runnera - Replikanci.
1
Serial "Ich Piecioro" (Party of Five), doczekal sie nowej odslony.
1
@Chwytliwy Wilk z lasu?
1
Zagubiony cykl @gorgota , "Co sadzisz o...?"
#Co sadzisz o Jared Leto?
0
@Xavinho54 Ktora zamowiles, Verde?
7
Najlepsze zagranie w meczu Newcastle vs Arsenal.
https://streamja.com/2aoz
0
@Barca1922 Nie gram w ogole. Dlaczego?
0
@Ratamahatta Po prostu przypomnial, ze w kazdym srodowisku ukrywaja sie pedofile, nie tylko w kosciele. Wiadomo, ze niektorym to nie pasuje.
Gdyby krytykowal Kosciol, to juz pewnie atencjuszem bys go nie nazywal.
0
@Ratamahatta ja tylko go kojarzę z roli w starym serialu „Pitbull” .
Skoro byłby lepszym aktorem , to juz jego wpis byłoby ok?
Mówił , ze artykuł w WP to manipulacja .
5
Aktor holenderskiego pochodzenia, Redbard Klynstra wyleciał z serialu, a jego agencja rozwiązała z nim umowę, po tweecie na temat LGBTQ+ „Czy w Polsce pedofile są częścią LGBTQ+ , czy nie, kto czuje się kompetentny by odpowiedzieć?”
Oczywiście oficjalnym powodem wylanie były tzw różnice artystyczne .
WP zmanipulowalo artykuł na jego temat, a sam aktor napotkał falę heltu.
Wspominał, ze w rodzinnej Holandii od dawna mowi sie o tym, ze rownież do tego środowiska przyklejają sie pedofile szukając swojej szansy . Niektórzy starają sie nawet tę okropną dewiację przemianować na orientację.
Sam aktor uważa, ze osobom innym niż heteroseksualne , powinno żyć się bardzo dobrze w naszym kraju , a jednak dostał łatkę homofoba, której raczej nie odczepi.
Dostał list od holenderskiego geja , ktory widzi problem pedofili w środowisku, ale jak pisze - za same skłonności sie nie karze .
5
Jego antycypacja gry przeciwnika jest niesamowita.
0
@Pawlak1992 a dziala Tobie amazon prime`?
0
Ktory kanal w danmy kraju trasmituje dany mecz, na przykladzie West Ham vs City.
https://www.livesoccertv.com/match/3328869/west-ham-united-vs-manchester-city/
1
@Commando Pu Erh - jedna z moich ulubionych. NIe pije czesto, ale jest pyszna.
Mleczny Oolong tez mozesz sporbowac,
6
Piekne zagranie Salaha. https://streamable.com/yeijm
0
Najlepsza formacja defensywna w historii?
Tasotti - Baresi - Costacurta - Maldini.
0
@Pawlak1992 A gdzie kupowales?
No wlasnie @nieprzysiadalnosc ten box ma jeszcze chromecasta, ktora osobno kosztuje dosc sporo.
0
@barcelonaLM W podkladzie byl ten utwor.
2
Premier League w tym okienku.
https://i.redd.it/9nkcmqbyzkf31.jpg
0
@Pawlak1992 A jaka wersja oprogramowania? EU, Global?
0
@nieprzysiadalnosc Takie lepsze smart tv, bo masz najnowszy android, niezla moc obliczeniowa i dostep do wszystkich serwisow streamingowych, no prawie wszystkich i aplikacji. Do tego kodi i w sumie masz kombajn.
Tak jak kolega wyzej napisal - podlaczas za pomoca hdmi, i wifi, masz wyjascia audio , sam box jest malutki, mozna go nawet schowac, bo pilot dziala na blututa.
0
Czy rzeczywiscie xiaomi mi box s, to jeden z najlepszch boxow telewizyjnych? Jakie oprocz niego polecacie i czy sa na nim problemy z Netflixem oraz gubieniem WiFi?
5
Ian Rush w czasach gry w Juve :)
https://pbs.twimg.com/media/EBl9847XYAAPY2Q?format=jpg&name=900x900
Z kim jest na zdjeciu van Gaal?
https://pbs.twimg.com/card_img/1159356882420666368/CPrFteR2?format=jpg&name=900x900
Campos https://pbs.twimg.com/card_img/1160094797429915649/zmobT4kS?format=jpg&name=medium
Stallone https://pbs.twimg.com/card_img/1158684444401852417/fh9y8yC3?format=jpg&name=900x900
0
@MesQueUnClub96 chyba tak ;)
0
„Panie Premierze Kaczyński, gdzie etyka, gdzie standardy ...?” Weszliście dokładnie w buty Platformy , SLD , PSL...“
1
@Drzakubs To po prostu kwestia czasu, ale po co sie martiwc, skoro nastepne pokolenia beda sie musialy z tym zmierzyc. Ja nie naleze jednak do tych, ktorzy uwazaja ,ze za dotknieciem magiczej, niewidzialnej reki rynku wszystko znowu sie naprawi - na to swiat jest zbyt somplikowany i za bardzo w korzeniach powiazany.
Na poczatku filmu wysmiewa teorie spiskowe, by potem pisac o spisku i dezinformacji firm paliwowych?
Uwazam, ze taka debata powinna sie odbyc i w sumie byloby fair ze strony Hero, gdyby poinformowal Michalkiewicza, ze robi filmik riposte, - nie wiem, moze tak zrobil.
Moim zdaniem zbyt duzo mamy uproszczen , uprzedzeń - poptarz - ja np. waham sie jesli chodzi o przyczyny globalnego ocieplenia, o procentualny wplywa czlowieka - i to wahanie juz sprawia, ze zaraz ktos mnie wrzuci do wora z flat earth, antyszczepionki, mohery i najlepiej radykalna prawa strona.
Rozumiem nawet ewolucjyne potrzebe pojscia na skroty, myslenia na zasadzei stereotypu (brak mozliwosci i czasu by kazdy przypadek rozpatrywac wiele minut, godzin), ale bez przesady.
0
@Drzakubs zaraz dojade do konca tego materialu - tak jak napisalem - ciekawy - troche kopia scifuna plus uszczypliwosci i chec wysmiania pod pozorem bycia bezstronnym.
Fajne gdyby Hero zaprosil Michalkiewicza i by sobie pogadali....
0
@Binio77 Borusewicz nie mial wiecej?
2
@Drzakubs A co wiek ma do tego? Jakos lewica ocenia dosc szybko - zart na temat feministek - nie rozamwiamy, facet po 70 - nie rozmawiamy. Wiesz facet nie byl za Solidarnoscia i nie byl w Partii - razem z Kisielem i Korwinem byli ojacmi ruchu wolnosciowego - i moze na szkole austryjackiej powinni sie skupic, ale nie mozna im zabroci wypowiedzi na inne tematy - zyjemy przeciez w czasach renesansu, to znaczy dostepnosci wiedzy.
Socjalizm jest... bo to naturalne, ze po bogaceniu nastepuje faza bezpieczenstwa. jednak zadluzenie na swiecie - jest tak ogromne , ze nie jest do splacenia.
Inflacja, hiperinfalcja, deflacja, sterowanie pieniadzem , redystruybucja. Zobaczymy ile to wszyskto jeszcze pociagnie. Szeczgolnym przypadkiem jest tu np. Japonia.
Za malo czasu i checi by sie nad wszystkim rozpisywac, ale moim zdaniem jestesmy jednostami , ktore tworza ogol i jesli ktos chce nam cos dobrego narzucic dla ogolo, to zawsze jest to problematyczne.