2

@Drzakubs Tez troche nie kumam, dlaczego Hero chce zrobic z Michalkiewicza naukowca? Michalkiewicz to publicysta, ktory dzieli sie swoimi uwagami.
Hero sprzedaja sie nam jako ktos zupelnie nie-uprzedony, jednak ktos spostrzegawczy wyhaczy od razu, ze jest to maska.
Material ciekawy.

2

@Drzakubs Akurat nie znam jego wypowiedzi na temat globalnego ocieplenia.
Nie zmienia to faktu, ze Michalkiewicz to powiew swiezoszsci w skostnialej scenie politycznej i szkoda , ze tak malo jest takich ludzi - dziala od wielu lat, ale dopiero teraz jest troszke glosniej o nim.
Na temat globalnego ocieplenia moze sie mylic, Naukowcy tez nie sa tym temacie zgodni - tzn co jest glowna jego przyczyna.
Nie ma ludzi nieomylnych.
Ogol spoleczenstwa - mozna powiedziec, ze socjalizm tez dal ogolo dobry nie jest, a jednak wiedzie prym :)

ps. facet zaczyna mowic o manipulacji, przy czym juz piersze jego zdanie jest poniekad manipulacja : "zawsze znajda sie osoby, ktore wierza w teorie spiskowe", potem pokazal osoby z tzw prawej sceny Korwin, Kolonko itd - przypadkek?
Ja mam czasem wraznie, ze tzw lewica sie czasem czegos boi, moze pan Zandberg po prostu takiej debaty by sie bal?

0

@Drzakubs Michalkiewicza i Korwina czasem trzeba brac przez pol, to bardzo inteligetni ludzie, wiec czasem trzymaja sie ich dziwne zarty. Naprawde nie bralbym tych wypowiedzi na powaznie.
Zreszta u wiekszosci politykow moznaby takie wypowiedzi znalezc - tylko cel ataku inny. Skupilbym sie na sednie, a zabawach ze slowem.

0

@Drzakubs No jak partia Razem to rasisci? Nie rozmawiaja z konserwatystami? ;)

1

@Drzakubs @ngif
Za malo jest dobrych debat - o ile w ogole sa, a za duzo krzkaczy: zdrajcy! zlodzieje! targowica! mohery! itd.
CHetnie bym zobaczyl np. Zandberg vs Michalkiewicz.

3

Zaslyszane:
Amisze to jednoczesnie antysytemowcy i ludowcy - jak Kukiz15 :D

W sytuacji wyjatkowej marszalek Kuchcinski zadnemu obywatelowi nie odmowilby lotu.
https://pbs.twimg.com/media/EBgREpeX4AAaSRJ?format=jpg&name=medium

1

Najlepszy mowca w polskiej polityce?

0

Nasz byly zawodnik - van Bommel, chce sporwiadzil Robbena do PSV.

0

@Don Lucas Develey to tylko znam calkiem niezla musztardunie.

0

@El dominatore Neymar nie lubi Pudliszek.
@Junngeas @JimMorrisonFCB gdzie ten Tortex dostane?

0

Czy Jimmy McGill vel Saul Goodman zdecydowal sie na meczyk Real Madryt vs Barcelona?
Sezon 4, odcinek 5, kolo 22 minuty.
No i z ktorego roku byl to klasyk?

2

@Witekk10 U mnie Kotlin tez zawsze b. wysoko, czasem wymienia pozycje z Heinzem.
Kumpel poleca mi Dawtone, ale cos nie chce mi sie wierzyc, ze taki dobry.

0

@FutbolowyJanusz dobry duet, Nesta tez tam pasuje, Baresi tez. Puyol swietny, rowiniez mentalnie, ale troche jednak gorszy.
@Janiama

2

Pudliszki wysuwaja sie na 1 miejsce, jesli chodzi o smak keczapu.

0

@MesQueUnClub96 prezesie :)

1

@mmaciass to tylko zabawa , tak jak Złota Piłka .
Słowo „ulubiona” lepuej by pasowało .

44

@IronSanHybrid Frenkie nie podzielił LR, Frenkie nie będzie potrzebował aklimatyzacji i słynnego „ciekawe kiedy odpali”. Frenkie to jakość.
Frenkie to wymierający gatunek skromnego chłopaka, ktory robi swoje.

0

„Kto wygra wybory?”
„Nasz koalicjant”
Waldemar Pawlak, to palną?

3

@IronSanHybrid ten Z PSL ? ;)
Wiesz zapewne , o co mi chodzi

1

@PawelPetek w Trójce jest rok w rok lista wszechczasow . Bohemian pare razy wygrywało - przetasowania Nie sa duze - Brothers in Arms, Wish You Were Here, itd ...

5

@IronSanHybrid nie ma to jak POPiS przekrzykujący się o skalę łajdactwa :)

0

@Barca_Big_Moment teraz juz nie , ale wcześniej gadka była .

1

@Odesseiron dzieki 500plus rośnie w sile i tak juz potężna Polska RP Alkoholowa :)
Dobra nie zmiana.

3

@Barca_Big_Moment i byśmy mieli codzienne modły trenera do Messiego. Leo to bożek dla Sampaolego i tu był problem

0

@MesQueUnClub96 jesli juz to bardzo umiarkowany, ale głowy nie dam .

6

Pewnie wielu z Was uzna to za głupotę czy masochizm - wedle zasady - skoro dają, to bierz, ale istnieje ruch - oddaje500plus challange.
Zapoczątkował go libertarianin - Marek Zemsta, ktory przeznacza te środki na cele charytatywne. Jest przeciwny redystrybucji pieniądza i przekupywaniu obywateli .
Skrin
http://oddaje500plus.pl/screeny/oddaje500plus1.png
https://www.wykop.pl/link/5066873/oddaje500plus-challenge-kontestacjatv/

1

@Socjopata ja ulubionego albumu/ wykonawcy nie wybiorę , nie mówiąc o piosence .
U Ciebie Narvana?

3

@Adamski69 tak, nawet takà mapkę widziałem - zreszta z Maradona było podobnie . Hagi - Maradona Karpat .

1

@PawelPetek Bogurodzica

1

Pamiętacie urodzonego w Bośni, niemieckiego Messiego - Marco Marina ?
Tzn miał być Messim, ale na „miał” się skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?