0

Maniacy kraftow (ja nie jestem) , kto pił rzemieślnicze JaBeerwocky?

2

Wawrinka vs Dimitrov na Sport Extra, a za chwile w Polsat Sport.

1

@Grzesior667 chaos :) ale talent

2

@Grzesior667 Dembele - Jesse Pinkman z BB
A Suarez troche Tuco Salamanca za porywczość

0

@Grzesior667 Ronaldinho / Romario = McNulty z The Wire .
Chyba nie trzeba tłumaczyć

0

@Katalończyk 99 pika nożna to ogromny tort , obrony rynek . Raczej nie zanosi sie na odwilż .

0

@qbsonFCBarca no juz nie chciałem tego pisac ...

0

@kulek22 Raczej Antonella.

0

@michal26 przyroda faktycznie nas zaskakuje.
Orki , szympansy oraz kilka innych zwierząt czerpie czasem przyjemność z polowania, nawet bawi sie i meczy ofiarę - nie robie jednak z tego reguły .
Do ludzi im daleko i dobrze :)

0

@Pyziol no wlasbie tu jest często problem - bo ludzie nie chcą opuszczać łotsapuf i messengerow

0

@Pyziol threema chyba podoba jest lub Signal
A dużo ludzi / znajomych to ma ?

0

@Misanthrope na deezer tez juz jest

0

@Pyziol a co jeszcze ciekawego ma Wire ?

0

@Misanthrope a niedawno o tym pisaliśmy :)
To moze w końcu sobie założę płatne konto na spotyf lub deezer

0

Rakuten Viber czy Line czy Telegram ?
(Nie whatsapp i messenger)

1

Tifo analizuje transfery Barcy


0

@BarcaInfo łydka ?

1

@_catalan ciekawe , kto będzie ostatnim

0

Jak zagrał nasz ulubieniec Frenkie?

16

1

@Janiama Carvajal tak, Javier "zelazne pluca" Zanetti nie? Why, przez te LM?

5

@ściah Skoro odnosisz sie do argumentu wieku , to moze przyznasz , ze patrzysz na Ronaldinho przez pryzmat ciągłości Leo i Ronaldo ?
„powiedzieć o kimś, o czymś więcej dobrego, niż na to zasługuje”
Wiesz ilu zawodników podpada w takim razie pod Twoja definicje przereklamowania ?
3-4. Sezony to naprawde tak mało ?
Ronaldinho mógłby być lepszy od Messiegi , wiec bardziej zasługuje na miano takiego , z którego można było wycisnąć więcej w dłuższym okresie czasu , ale nie przereklamowany .
Nie trzeba być zawsze innym niż wszyscy :)

0

@sztrupcak wiesz, chodziło mi o to, ze idziemy w kierunku absurdu, gdzie preferencje seksualne stają sie główną charakterystyką jednostki .

13

@klemens100 Przede wszystkim zamachowcami sa ludzie o wypaczonych pogladach. Nie szukalbym przyczyny w tym, ze ktos jest bialy i wierzacy. Czytam Twoje posty i wiem, ze proboujesz dawac latwe odpowiedzi na trudne pytania. Twoim zdaniem gdyby zlikwidowac koscio, wiare i pis, to swiat stalby sie nagle rajem (sorry za slowo, po pewnie nie lubisz). Moze zlikwidujmy jescze muzyke metalowa, bo oni tez czesto jej sluchaja?
To co i jak piszesz jest czest bardzo tendecyjne i po prostu malo naukowe.
Ktos juz wyzej napisal, ze nie ma cos sie licytowac, bo najwiekszy zbrodnczyc rezim nic sobie z Boga nie robil.
Sa pewne typy osobowosci, ktore w kazdych warunkach zejda na zla droge. #
Takich masakr dopuszczaja sie chorzy ludze, ludzie z problemami, czesto odrzuceni, zli na cos. Zdarzaja sie oczywicie morderstwa polityczne czy mordy religijne (na chrzescijanach) w Afryce. Mam nadzieje, ze nie jestes dziennikarzem, bo dostawalibysmy w gazetach wypaczony obraz swiata.
Oczywiscie trzeba analizowac takie rzeczy i szukac przyczyn, ale nie wyrokujemy zbyt szybko i zle.

16

@Ratamahatta W Polsce co chwile na cos jest nagonka, problem jest taki, ze gdyby to dotyczylo sfery Tobie niewygodniej to pewnie bys sprawe przemilczal.
Niestety wmawia sie nam obraz czarno - bialej ojczyzny, gdzie walczy LGBT z Koscioem, PiS z PO, kosmpolici z kibolami itd.
Jest inaczej, tylko ludzie, ktorzy sa po srodku nie maja czasu lub ochoty, ingerowac w te spory (czasem sztuczne). Trzeba tez powiedziec, ze zbiory (matemyczne) pewnych srodowisk po prostu na siebie nachodza, a o tym rzadko kto mowi. bo nie mozna wtedy komus przykleic latki, znacznika. (mamy homoseksuliste, ktory nie lubi LGBT, chodzi na mecze, mamy niewierzacego, ktor chodzi do kosciola, mamy kogos kto jest cwiercinteligentem, ale fascynuje sie nauka, mamy kogos ktos wspiera WOSP, ale nie lubi Owsiaka, a na dodatek jest narodowcem itd...)
Wybory nie byly wygrane przez PiS - najwieksza liczba osobo to nie-glosujacy, czyli rzadzi mniejszosc.

4

@Janiama Kiedys czytalem: Pele jest dla mas, Garrincha jest dla znawcow futbolu.
A drugi cytat, nie pamietam dokladnie - kto lubi futbol wybiera Brazylie, kto go kocha, Argentyne.

22

20 lat temu Thierry Henry przeszedl z Juve do Arsenalu za 11 mln £. Reszta jest historia.

20

@barpol11 Niedlugo wiecej bedzie tu o Antonelli niz o Messim.

0

@TKWM Dwa lata to stare? no zalezy jak kto patrzy.

2

@Janiama Ta... pioseneka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?