3

Pewnie nie zawsze tak jest, ale czesto gdy mamy tak mniej wiecje 15 do 20 lat, to najbardziej chloniemy doznania muzyczne.
Mieliscie w tamtym okresie cos takiego, co was kompletnie wrylo w ziemie, czy zwalilo z fotela?

0

@Chakalaka :+1:

0

@Deraxium Thug lige i fajeczka.

0

@nieprzysiadalnosc Swietny, jednen z lepszych w Pulp.
@Bosmin tez tak mam

0

@SHIBA Lego ;)

4

Czekamy na Quentina. Ciekawe jakim soundtrackiem nas tym razem uraczy. Macie ulubione utwory z jego filmow?
Lubie bardzo ten


8

Dzien, w ktorym pan Brown zrobil miazge z Nadala.


1

Trey Gunn - wirutoz chapman sticka.
Fajna plyta - w sumie nie wiem jak opisac te muze - insturmentalne cos tam :)=
Utwor Gate of Dreams.


0

@Timishiru1337 Ja juz nie mam premium i nie moge odpisywac na priv.

1

Jesli ktos lubi mocne, klasyczne yerby, to polecam paragwajska Selecta con palo.

0

@Yoshi94 Wiesz, mozna sie czepiac szczegolow, fakt jest taki, ze w sumi w ogole nie mozemy oceniac pewnych zdarzen historycznych "bo nas tam nie bylo".
Ja to widze tak, ze jednak relacje, materialy video - ktore sa teraz ta dostepne jak nigdy, moga spowodowac, ze jednak jakis obraz danego zawodnika bedziemy mieli.
Tak, pewnie czesto o sympatie chodzi w takich plebiscytach.

0

@Socjopata Racja. Ogolnie filmy Kolskiego maja ten unikatowy klimat.

0

@Yoshi94 Frekwencja jest duza, zabawa i tyle. O niczym to nie przesadza.

0

Zakazane Imperium czy Peaky Blinders?

0

@Nano22 Dzien dobry!
A Guti?

0

@WisniaKala Nie wiem, to chyba jakis bollyrap. (boli rap)

0

Podobno rekord na YT. 75 milinow w jeden dzien.


0

@Janiama To raczej podkrecenie ;) Nic sie nie zepsuje.

1

Jeszcze do plebiscytu @Janiama. Ciekawi mnie wynik koncowy, chociaz moze byc kilka niespodzianek, o czym pisal juz @Socjopata odnosnie obsadzenia pozycji bramkarza.
Ile bedzie narodowosci w tym skladzie, ktora nacja zdominuje?
No i czy macie juz pomysl na ostateczna 11 (tzw. robcia skrina)?

1

@Janiama Chilavert tez byl dosc dobry.

0

@Janiama I tak by nie wygral ;)

0

@Janiama tworzy najlepsza 11 w historii. Dla bramkarzy spoza Europy zabraklo miejsca.
Kto jest / byl najlepszym goalkeeperem poza naszym kontynentem?

1

@Socjopata Tez sie zdziwilem, ze wygrywa ten ranking, a nie ma np. Waltera Zengi.

0

@Rudi35 Tokio ? Reszte pamietam - ten wstep do Shadow Fighter ;D

3

@KrzysiekM Jesli chodzi o pewna wizje to na pewno on i Rinus Michels.

0

Te 500 plus wszystko psuje, nawet nazwe jednego z najfajniejszych komputerow w historii ;). Amiga 500 plus.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ab/Amiga_500_Plus_%28white_background%29.jpg/560px-Amiga_500_Plus_%28white_background%29.jpg

4

@Nano22 Rzeczywiscie uzyli slowa - niemiecki okupant.

1

@marcin000019 Tak, na Amidze 600.

9

Niemiecki "die Welt" pisze:
W 1944 roku Polacy powstali przeciwko niemieckiemu najeźdźcy.
Czlowiek (od mokrej robotry) Himmlera zrownal Warszawe z ziemia. Jego nazwisko to Erich von dem Bach - Zalewski - jeden z najokrutniejszch ludobojcow SS. Od sierpnia do pazdziernika 1944 zginelo przez niego ponad 190 tysiecy ludzi, wiekszosc to cywile.

Z duma nosil oznaka (krzyz) jaka dostal za ludobojstwo na froncie wschodnim
http://tiny.cc/11ykaz
Chetnie widzial siebie jako dumnego wlasciciela ziemskiego w spodniach jezdzieckich.
http://tiny.cc/m3ykaz
Propaganda SS http://tiny.cc/05ykaz
AK http://tiny.cc/t7ykaz
Tadeusz Bor - Komorowski, kapitulacja http://tiny.cc/f9ykaz
Warszawa po Powstaniu. http://tiny.cc/4bzkaz

2

Neymar ale przypakowal.
http://tiny.cc/lxxkaz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?