0

@Bernard777 a w jakim klubie on grał ?
Ciekawi mnie , jakby wyglądają BRA gdyby w 98 zagrał Romario

0

@Persyfl O, motyw popisywania się włączył :)
Hot plate heaven at the green hotel.

0

@Szreko no tak

2

@Skaramuczi @Chakalaka @Commando @Szreko
Czytając ten artykuł można dojść do wniosku, ze spokojnie mógłby konkurować ze Zlatanen.

0

@Persyfl :) przestałem czytać , ale możesz dalej odpisywać

2

Czyje to słowa ?
– Nigdy nie lubiłem trenować. Nie widzę sensu w bieganiu wokół boiska. Ludzie mówią, że za mało trenuję, ale ja nie trenowałem, mając 19 lat, więc czemu mam trenować teraz?! Dlaczego wciąż strzelam tyle goli? Bo zawsze nienawidziłem bramkarzy – mówił X w wieku 39 lat, kiedy z 22 bramkami na swoim koncie został królem strzelców ligi brazylijskiej.

Trener to ważna postać, ale on prędzej przegra mecz, niż go wygra. To piłkarze wygrywają mecze. Niech trenerzy przestaną im przeszkadzać. – stwierdził X kilka lat później

I o nim: To fenomenalny piłkarz, ale nie da się go trenować. Gdy liczyłem graczy obecnych na zajęciach, X brakowało. Widziałem, jak sobie szedł do szatni, i wołałem go, żeby wrócił na trening, ale on to ignorował. Wybaczasz mu jednak wszystko, bo to fenomen. – mówił po latach BR.

0

@Janiama tu cos jest

0

@Janiama Romario wszedł w ogóle w którymś z meczów ?

1

@Janiama Słupki , poprzeczki - ARG miaja szczęście co do swojego bramkarza - niestety w finale Brehme okazał sie lepszy - wielu liczyło , ze to wyciąganie
Słaby finał o złej energii

0

@Persyfl :) wiedziałem , ze odpiszesz . Dlaczego nie mogę stosować wycieczek osobistych ? To są moje spostrzeżenia - mogę sie oczywiście mylić :)

1

Ale Brazylia ich cisnęła w Turynie. Jedna genialna akcja Maradony , odnalezienie Caniggi i Taffarel wyciąga piłkę z siatki . Argentyna melduje się w półfinale , w którym we Florencji pokona po karnych Jugosławię .
Angielski komentarz , EuroSport ok 5 minut .


0

@Persyfl ;) najgorszy jest ktos przekonany o swojej nieomylności - jednocześnie deprecjonujący druga strona .
Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć - a moze nie mam chęci pisac w nieskończoność . Po prostu Twoje odpowiedzi zeszły juz na poziom ego - czyli zrobisz wszytho by przekonać siebie, ze masz racje - dyskusje i temat jest na drugim planie. Ciezko temat ego wytłumaczyć w jednym zdaniu . Jak to widzę , Ty nie i nie mam zamiaru tracic energii czasu i argumentów by Cię przekonać . Nie trzeba sie przecież zgadzać :)

0

@Nano22 Colon daje radè :)
@msmsms El Moncayo Compuesta con lub Kurupi.
Amandy z ziołami nie piłem .

(Elaboraty , despalady - czyli „z”lub „ bez”gałązek :)

0

@Nigaki a Omar?
Spojler


0

@Skaramuczi Monentami mocno musiałem sie domyśleć , o czym mowi Omar.

0

Dobra yerba na ciepłe dni - także jako terere: Selecta Moringa Burrito

0

@Nigaki @kerouac co powiesz na murzyński akcent z Baltimore i The Wire?

0

Podczas oglądania ktorego anglojęzycznego serialu mieliście największe trudności by zrozumieć aktorów?

0

@JimMorrisonFCB Jimi ogólnie to był niezły model .

7

„Życie Jimmy, wiesz co to jest? To gówno, które się dzieje, podczas gdy ty czekasz na chwile, które nigdy nie nadejdą”
Lester Freamon do McNultiego - The Wire

0

@kerouac A znasz seriale Journeyman i Quantum Leap?

1

@Janiama Romario :)

1

@Janiama Lawka rezerwowych i trener tez beda?

0

Najlepsze filmy/seriale o podróżach w czasie?

0

@krzychu1526 Dokladbie

0

Mam to - Miliard w rozumie!
Kto ostatnio wstawiał @Wawrzyszewski (?) Dzwięki naszego życia . Nie mogłem sobie za cholerkę przypomnieć tej melodii , z jakiego teleturnieju ...
Az do dzis ...

4

Muzyka country w samochodzie - czasem jak znalazł .

0

@IronSanHybrid zapomiałem o nim , ale jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?