Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Windows XP w 32% firm w Europie i Am. Północnej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Thuram?
Kurde człowiek zapomina , ale BRA produkowała na potęgę świetnych obrońców .
Jorginho - Bayern i MŚ
0
@Janiama o Cafu , Danim i Zanettim nie zapomnij ;)
1
Belfer czy Slepnąc od Świateł?
0
@Thoms94 znam dość dobrze , ale nie lubię .
0
@Tom0VeB Ciekawe, ze praktycznie bez szwajcarskiego akcentu mowi.
2
Jesli ktos zna niemiecki, to bardzo fajny, na luzie i przyjacielski wywiad z Federerem . Przeprowadzil go jego dobry znajomy z Eurosportu. Tematem sa glownie rakiety tenisowe. Dlaczego Roger zdecydowale sie w koncu grac sprzetem z wieksza glowka (zaczynal z 548 cm2 !).
1
@Chakalaka Samuel lubi to.
4
David Nalbandian - jeden z najwiekszych tenisowych telentow w historii. Troche jednak zmarnowany. Federer once said, if David wanted to be No1, he could be.
Tennis' Greatest Wasted Talent - The Man Who Destroyed Federer and Nadal "Twice" in 14 Days!
Tutaj fotka z Messim i Pique https://haydzayn.com/filemanager/static/uploads/2018/11/week-3/8885.JPG
Del Potro jest jak Riquelme, Nalbandian jest jak Messi https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_Dxyz7hAGzTJWVjHpGPYPOww890kKvZbBfUsuq563HvzrItvUWg
0
Najsmaczniejsza siec fast fooda?
1
@AdrianGajewski2005 Dobry avatar.
0
@DonElPatron @zTx yes ;)
7
„I'm sorry, what were you asking me? Oh, yes, that stupid plastic container I asked you to buy. You see, hydrofluoric acid won't eat through plastic; it will however dissolve metal, rock, glass, ceramic. So there's that”
2
El Trojka w Programie Trzecim.
1
@Misanthrope brutal :).
0
@Misanthrope to jak mowisz na jejebista laske?
0
@Phatro Stulejka to wiem, co to jest, ale stulejarz nie slyszalem.
0
@Misanthrope w naszym gronie określenie : „piękna kobieta” jest rzadkie i raczej sztywne ale i tak jesteśmy lepsi od :
Sikorski: Zjawiskowa ta twoja stewardessa
Kulczyk: Taka moja Dorota szaleje, kurcze, one to wyczuwają
Sikorski: jak to mówią angielscy gentelmani: nie zrzuciłbym z końca członka
Edyt piaf -zreszta o czym my mowimy. I tak wszytko zalezy od konteksu. znam homoseksualistow i Ty na pewno tez, ktorzy na slowo pedal sie nie obrazaja.
1
@Misanthrope nie no do kobiety tez bym tak nie powiedział , ale do kumpli.
Wiezz , widziałeś laske Messiego? Niezła dupcia, fajna laska itp
0
@mandigal ;). .
0
@MikusBarca Millera nie znam , ciekawił
0
@Misanthrope ale niunia czy dupcia , JesCze ujdzie , co ?
1
@Phatro @masq @LuisSalvano @Nano22
musze sie przyznac, ze nie znalem slowa "stulejarz". ale jest dosc ciekawe.
Poznalem je tutaj
6
@masq No wlasnie. Po to pan Bog mi dla oczy, by podziwiac piekno "pci" przeciwnej.
0
@JimMorrisonFCB Cala plyta jest super, pare instrumentalnych kawalkow. Druga Big Calm tez niezla.
2
@Commando Mowisz?
1
@JimMorrisonFCB Pamietam, ze kiedys byla taka audycja Wojciecha Manna, uczyl angielskiego na tekstach piosenek. Mega zjechal ten kawalek za banalnosc i infantylnosc.
1
@Kvothe07 Federer sie wyszumial za mlody - byl jednym z najbardziej niepokornych zawodnikow - tutaj jeszcze resztki tego.
1
@JimMorrisonFCB Nie uwierzysz, bardzo lubie Red, ale ten utwor srednio - ulubiony to Breaking the Girl
komenatarz z YT
Beavis: This sucks, change it!
Butthead: Shut up, fart knocker, this is cool!
Beavis: Who is this?
Butthead: Dude! It's the Red Hot Chili Peppers!
Beavis: No way! Why are they playing like this?
Butthead: Uh, like, Chicks like this kind of music. This is the song that the Chili Peppers play when they want to get chicks.
Beavis: Ohh! Ok, this is cool.