2

@jacobFCB przesluchalem tylko raz i robie solidne, fajne pierwsze wrazenie.
Dodatkowo fajna okladka, taka mieszkanka Dead Can Cance i Penguin Cafe Orchestra.

0

@OsehShalom a to nie wiem kiedy.

0

@OsehShalom Fundacja na podstawie Ashimova.


0

@mekston na to sie niby zanosi, ale poczekajmy

0

@Encore nie badz niedzielny kibic, naprawde kilka swientych meczow bylo. Thiema, Shapovalova zle sie oglada?

0

1

@Ermitano o kurcze, trzeba jechac!

1

@Wilczeq to byl przecież "fińczyk" - Ko Pernik.

7

@kamilo0066 to niech se walna palcem czy czymkolwiek w jablko Adama i zobacza czy bedzie tak smiesznie. A tam ile bylo metrow? No wlasnie.

ps. Nowak ogolnie okazal sie slaby psychicznie. W pierwszym gemie zaskoczony wspanialym skrotem Hiszpana, jezcze mu pokazywal kciuj w gore, ale potem juz jego madra gra go frustrowala bardziej i bardziej.

0

@Misanthrope ja ich nie znam, ale faktycznie dobra ta blondyna.

0

US Open bedzie mialo nowego zwyciezce. Ankieta
https://strawpoll.com/rrfe8jc14

1

NIe wiem w sume czy mi sie podoba, ale chyba tak.
ARCH ENEMY - The Eagle Flies Alone (OFFICIAL VIDEO)


@Kajtek77

0

@wroclawskifan pozdro .

1

Kontrabasista Gary George Peacock, znany z pracy z Keithem Jarrettem, Albertem Aylerem, Billem Evansem i Markiem Coplandem, nie żyje. Muzyk zmarł 4 września w wieku 85 lat.


https://i.pinimg.com/474x/db/17/ff/db17ff1e52d5f75d4d0fa0dab0ce9799.jpg

1

Koncertowy drugi set Thiema

2

Brawo Sakkari za walke, ladnie napsula krwi Williamsowej.

0

@covidout Tobie tylko patelnie w glowie ;)

2

Maszyna gra, tzn Serena. Ciekawostka jest to, ze Williams gra bardzo duza glowka rakietki, jak na profesjonalistke.
104 in² / 670.97 cm²

1

@aras17_VeB pewnie 1kg?

5

Czesto pada pytanie o Yerbe dla nowicjuszy. Pan Czajniowy z Gliwic ma odpowiedz.
Playadito.


---
a tu ten sam gosc i mate, ktora czesto pijam - Canarias

1

Oglada ktos ten dokument o Spurs?


0

@OsehShalom jest az tak zle?

0

@OsehShalom musze jecze wlasnie El Camino obejrzec. Dobrze, zes pan, panie Urban przypomnial.

3

@MESSIah16 swietny gracz, w ostatnim sezonie profesorek, ale z tak zwanego "ryja" typowy cwaniaczek z nuta arogancji, ciezko mi sie na niego patrzy.
To oczywiscie nia ma znaczenia, ale musialem sie wygadac, teraz lzej na sercu :)

1

Skroty meczu Djokovica z Hiszpanem. Trzeba przyznac, ze Carreno Busta swietnie zagral i wyprowadzil madra gra Djokovica z rownowagi.
Kolo 2 minuty zaczyna sie akcja z pania na linii.


0

@osa91 oj Ci powiem, ze nie kumam. Wyjasnisz?

0

@damianex10 hahah

3

Jakies dobre memy po wczorajszej akcji Nole?

#jablkoAdama
edit, to znalazl
https://x.com/DereKYblacc/status/1302721925907656704

0

@damianex10 ogolnie ostatnimi czasy nie umieja nawet w fotografow, bo to nie pierwsze zdjecie, ktore srednio wypada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?