Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 oni tacy pobozni, a jego fotki z fujarą zaakceptowali?
0
@Comentateiro a Denis Suarez i Sandro?
0
@kamilo0066 też już 34 , wow. Mentalnie 18, ale w pozytywnym znaczeniu
1
@Chakalaka potem obejrzeć
3
Meczowa przeciwko Murray owi
0
@MontelQ Flightradar24?
1
@VamosRakieta nie musi Cie polska strona Sevilli? I dobrze
2
Każdy wiedział, że ten moment nadchodzi, ale mimo wszystko ciężko uwierzyć, że Messi będzie grał w innym klubie. To tak jakby zobaczyć Jordana w Houston, Utah czy Orlando.
Podchodzimy do tego rosztania bardzo podobnie jak to robimy kończąc związek - jedni chcą szybko zapomnieć , ukłozyc sobie szybko na nowo życie, znaleźć partnera, inni rozpamiętują wspominając dobre chwile, ktoś znowu oskarża o zdradę, czuję się zraniony i wkurzony.
Każdy mówi ZEGNAJ w inny sposób.
Koniec epoki, bo wielu z nas ogląda Messiego od samego początku.
Mimo, iż dał tak wiele , to będzie się to odejście i brak MS z ARG , za nim ciągnęło jeszcze bardzo długo.
0
@lucas/catalan szkoda, ze powiększyła
2
@Comentateiro tak, to było niesamowite, niewielu też wie, że Leo gra całe życie z kontuzją.
1
@don'T.R.I.P.e tez w sumie ciekawy argument
8
@donleo12 kibicować nie, śledzić tak
1
@kerouac No to lubimy tych samych "bohaterów" a dodatkowo moje serce skradl pan Wrench (co za comeback) oraz Niki Swango
Zauważyliście gościa z Twin Peaks?
@Chakalaka ? Ja mocno przeżyłem gdy Niko dostała łomot od Ruska
@Kidd batdzo warto obejrzeć
11
@guru43 https://pbs.twimg.com/media/D5wE9YlXkAIB8AY.jpg">https://pbs.twimg.com/media/D5wE9YlXkAIB8AY.jpg
3
Ten mem z kawą i Legią nadal bawi.
1
@tristan87 w sumie nie pamiętam , ale chyba całkiem ok. Mimo , że OM nie oglądałem, to mi się skojarzyło .
1
@budel17 ok dzięki.
0
@tristan87 znasz to?
https://www.filmweb.pl/serial/Detektyw+w+sutannie-1989-99100
0
@budel17 a jakie ma zalety ?
0
@elmayakos też pozytywy słyszałem
@budel17 a porównanie z Spotify masz ?
1
@pioz123 włącz sobie John Mayall album USA Union
0
@kuz @don'T.R.I.P.e no właśnie zwlekałem min dlatego , że istniało coś takiego jak Play music
Duże są różnice między największymi graczami na rynku?
1
Google Play Music kończy działalność :/
Szkoda bo był całkowicie darmowy .
Dokąd przenieśc bibliotekę ? (Ok 25 000 tytułów) .
Sam google proponuje oczywiście YouTube Musik - a jakby inaczej.
1
@Chakalaka zobaczy się
2
@MESSIah16 już mógł mieć pomnik , ale się Neuera przestraszył
1
@MesQueUnClub96 s Zverev sie męczy z Andersonem
2
Pewnie wielu z Was mieszka w UK.
Które powiedzonka z "anglopolskiego" Wss denerwują lub śmieszą?
1
Wasz ulubione sluchawki douszne? Typowo bezprzewodowe, czy mozna jednak po kabulu czy na bluetooth ale jednak polaczone ze soba. Marki, kontrentne modele?
8
@Encore Ajax zawsze tak mial. To normalne.
5
Lubie, jak wielu z nas, takich cichych bohaterow typu Iniesta. Nieglosny i bezobjawowy poza boiskiem, wirtuoz i geniusz na nim.
Dlugo kims takim byl tez dla mnie Messi - introwertyczna bestia, ktora przemawiala na placu gry. Nigdy nie myslalem, ze bedzie o nim tak glosno, jak mialo to miejsce w przypadku jego rodaka Maradony i nie mowie tutaj o jego pilkarskim kunszcie.
Chcialbym poznac wiecej szczegolo czy Leo przez 5 lat walczyl o swoja ukochana Barcelone, czy tylko jego ego probowalo ustawiac pionki do gry. Jesli Messi nie wierzy w projekt sportowy, to nie wierzy rowniez i nie wierzyl w wielu swoich kolegow, bo byli po prostu zbyt slabi. O zarzadzie nawet nie wspominam.
Nie wierze w bezinteresowna milosc w biznesie. Na pewno Leo ten klub kocha, ale to jednak mimo wszystko rodzaj malzenstwa z rozsadku i w sumie nie ma w tym nic zlego, a przykladow, ktore potwierdzaj te regula (np. Totti) nie ma wiele na najwyzszym poziomie tej gry.
"Més que un club“ - niekoniecznie.