Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stroje Barcy inspirowane kosciolem katolickim (koloratka)
https://pbs.twimg.com/ad_img/1302726828851974147/yTEdireP?format=jpg&name=900x900
1
Zagadka z powieści Gene Brewera. Czy charyzmatyczny pacjent zakładu psychiatrycznego jest istotnie przybyszem z innej planety? Plus Kevin Spacey i Jeff Bridges jako jego lekarz: K-Pax (2001) - PN 18:00 ale kino+ (z napisami) Film projector
3
@Mns21 nowych flagowych, chyba, ze lubisz marnowac cash.
2
Urodzony w Tel Awiwie, mieszkajacy na Bahamach, reprezetuajcy Kanade i majacy rosyjskie korzenie.
edit. i przegrywa tie breaka w pierszym do zera.
0
@semafor postaram sie.
0
@semafor ale co mam sprawdzic? Ich biografie, czy dyskografie?
0
@semafor czyli innymi slowy, to Twoi znajomi?
0
@semafor w Australii ich poznales?
0
@semafor nie znajde teraz 20 minut, by sie wsluchac, ale pierwsze wrazenie i moj czuj mowia mi, ze to moje klimaty.
Gdzie ich wynalazles?
ps. sorry, ze zapomnialem odpowiedziec
0
@semafor i nie odpowiedzialem???
4
Ale ten Goffin jest wybiegany.
0
@justfootball Que Dios nos perdone.
0
Dobry meczyk Kanadyjczyka z Belgiem.
Shapovalov gra Yonexem z bardzo mala glowka - 95 (612), to dzis juz nie jest standard rozmiaru.
0
@Hushovt a on nie byl potem w SLD? Czy to Florek?
1
Zastanawialem sie, co mi przypomina la Rambla (bo jest jakas tam quasi dynamiczna grupa) i w sumie relacje sa tu podobne do tych z BigBrothera. Ogladalem pierwsza edycje z Gulczasem i jakos tak mi sie skojarzylo.
3
Shapovalov wychodzi do utworu Beastie Boys - Sabotage.
@JimMorrisonFCB @kamilo0066 @Lamora
0
@Encore o ile mnie pamie nie myli, to nie.
4
Podoba sie Wam ta nowa kolekcja tenisowa Nike nawiazujaca do przlomu lat 80 i 90 tych?
https://i.guim.co.uk/img/media/639dd1abef3bf24804b712c4e3ce669e7426a574/0_108_3248_1949/master/3248.jpg?width=1200&height=1200&quality=85&auto=format&fit=crop&s=15cb60f3a2719d80967ab42cd28fe62c
https://images.opoyi.net/opoyi_cFdrR_i4Wd.jpg?tr=w-345,q-70,dpr-2
0
Czesi niestety kończą ekspedycję na niezdobyty 7000 Muchu Chhish.
Osiągnęli wysokość 6300.
https://pbs.twimg.com/media/EhQ91uhXsAANV_8?format=jpg&name=large
https://rab.equipment/wp/uk/wp-content/uploads/2014/10/Photo-1-1440.jpg
0
@Encore a jak go oceniasz?
0
@Encore Tim Hardaway gra?
1
@MESSIah16 @JimMorrisonFCB na pewno chopokom otoworzyly sie nowe mozliwosci po wylocie Nole.
Zverev mial na niego w 1/2 trafic
0
Dobry meczyk Kvitovej i Rogers.
Poszyl w decydujacy tiebreak baby.
ed.
ale pech Kvitovej. ma meczowa, ale popelnia podwojny blad serwisowy. Potem 2 punkty Rogers i po meczu.
3
250.000 dolcow kary dla Serba? Rekord chyba 112000 dla Kyrgiosa.
0
@Rudi35 tak mysla, ze jest bardziej stabilna, a tu tylko karton.
4
Djokovic Djokovicem, ale Nalbandiana ciezko przebic. Kopniecie sedziego, ktore kosztowalo 70.000 dolcow.
0
@Szicek10 tak jak wyzej, tez tak mysle, ale jednak widzial jak madrze Hiszpan gra, stad ta frustracja.
0
@budel17 raczej na pewno Nole by wygral, prawda.
0
@kamilo0066 liniowa bez refleksu! ;)
zal jej, ale on na mega frustracji od dwoch gemow jechal
0
@budel17 trzeba powiedzie, ze Hiszpan swietnie gral i bardz spokojnie, dropshoty, to wyprowadzilo Novaka z rownowagi juz wczesniej