Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Niemcy niby takie bogate, a nie stac ich na 23% VAT.
1
@matirix20 najlepszy finał serialu historii?
1
@MichalZZZ Dla mnie tez niesamowity seriali z rewelacyjnym 2 i 4 sezonem. Swietnie John Lithgow i Edward James Olmos.
#Doakes
1
@BarcaInfo sprzątaczka sypie
0
@Europejczyk1980 pisal o pani, ktora dzwoni do studia TVP. Znalazlem te pania, nie moge niestety wkleic linka z konkretan minuta, ale latwo odnalezc to po tym, ze w dolnym prawym roku jest godzina 22:17 (-38:57), wtedy ta pani zaczyna mowic
Mnie przekonalala, Duda jest duzo ladniejszy od Trzaska.
0
0
@Chakalaka Piwo pewnie
0
@Chakalaka tak .
2
jaka reklama przed chwila leciala, slyszalem tam King Crimson - 21 Centruy Schizod Man
13
Jaki cudowny dzien.
https://pbs.twimg.com/media/Eb8LtGkWsAE92rR?format=jpg&name=medium
11
Holownia zaniepokojony sytuacja Barcelony.
https://bi.im-g.pl/im/0f/b8/18/z25919759IER,Szymon-Holownia.jpg
0
@Odesseiron to anarchokapitalizm.
0
@Odesseiron to na kogo jesli chodzi o swiatopoglad?
0
@Odesseiron Czyli Zoltek, to tak jak ja.
0
@Odesseiron a najblizej Tobie do?
0
@Odesseiron A Ty na kogo glosowales lub bys zaglosowal w pierwszej, bo w drugie nie uczestniczysz?
4
@bixmix "Gump twierdzi, że w Wietnamie zwiedził całą okolicę i szukał Gościa o nazwisku Żółtek”.
#Stachu
5
Rozne drogi wyboru.
"dlaczego nie zaglosowalem na Bosaka? Bo kojarzy mi sie z Marszem Niepodleglosci, ktory znowu kojarzy mi sie z Kaczynskim, a ten z kolei z Duda"
1
@daniel32778 oslepne od tych swiatel
2
Juz niedlugo . Worms Rumble
0
@lucas/catalan https://topbase.co/raquelalvarez96
3
@Joe_Barbaro przykra sprawa.
0
@Kamil92 znam smialkow, ktorzy podobno 50% mieli i dalej jechali
Ludzie maja nerwy.
0
@lucas/catalan zapomialem Ciebie oznaczyc
0
@Joe_Pesci W sumie chicialem sobie sam wymienic, ale nie chce mi sie w klejenie oraz latanie z suszarka bawic.
0
@Kamil92 u Appla?
Minus takiej zajechanej baterii jest tez taki, ze muli on telefon spowalnia jego procesy, gorzej po prostu chodzi.
0
@Joe_Pesci ale gdzie wymienial?
0
@Kamil92 wymieniles bakterie czy komorke?
1
Zycie na krawedzi. Ajfon 7 (cykl zywotnosci baterii 69 procent) wlaczone mapy Googla oraz komunikator Wire.
Zdechnie w pol godziny, mimo iz bateria naladowana do 89 proc.
1
@Kapitan hawk o kurde, tego nie kojarze.