4

Dobrze, ze juz oficjalnie mozna nabijac sie z Setiena.

0

@MichalZZZ "Nie wierze, że jest tu ktos taki, kto nie oglądał tego filmu, a jak jednak istnieje tu taki kosmita, to nawet niech sie nie przyznaje tylko szybciutko po meczu nadrabia zaleglosci, bo naprawde cholernie warto zobaczyc to arcydzieło z tamtych lat."
(2005)

1

@MichalZZZ A najlepsze jest to, ze jedna genialna scena przypomina scene z serialu Pitbull.

1

@VamosRakieta zostaw go w spokoju, ok?


1

Setien juz wszystko rozrysowal jak Phil Jackson z Chicago Bulls.
https://globalpremiersoccer.files.wordpress.com/2017/01/223.png

2

@fcbarcafan19 co wtedy z avatarem?

0

@emeu dziekuje .

0

@emeu nie znam akurat.

0

0

Podobno w jakims meczu ktos tak mocno sie przy strzale odchylil...


0

4

Nowy czlonek rodziny, wybuchowa mieszanka.
https://pbs.twimg.com/media/EcGkcsNX0AIUNID?format=jpg&name=medium

0

@lucas/catalan tak na sile to Sky.

1

Niedziela z... rolami Zdzisława Maklakiewicza.
Parodia komiksów i filmów o superbohaterach. Groteska w stylu Andrzeja Kondratiuka: Hydrozagadka (1970) - 18:00 TVP Kultura TelevisionFilm projector
Popis słynnego aktorskiego duetu Maklakiewicz i Himilsbach: Wniebowzięci (1973) - 19:15 TVP Kultura
---
Na faktach. Tylko zerwanie związków z toksyczną matką i balansującym na granicy prawa bratem może zagwarantować sukces młodemu bokserowi. Trudne rodzinne relacje komplikują drogę na szczyt. Dwa Oscary (Bale i Melissa Leo): Fighter / The Fighter (2010) - NDZ 20:05 TVP Kultura
---
Gęste i mroczne niczym horror. Zawiedziony tempem śledztwa ojciec porwanej sześciolatki bierze sprawy w swoje ręce i odkrywa ponurą tajemnicę. Stopniowo zaczyna przekraczać granicę człowieczeństwa: Labirynt / Prisoners (2013)

2

2

@Janiama tu jeszcze fajne wersja


1

@zadafcb Ten kibic Barcy jest naprawde niezly, poziomem przyponinajacy Gwiazdowskiego. I tu wlasnie jest pytanie czy "skonczy" podobnie. Zobaczymy.
Przeciwnikow ma jednak bardzo poteznych, przeciwnikow za ktorymi stoja miliony wyznawcow.

0

@Nano22 tak, dobra mate nie jest zla.

2

Juan Mata - co sadzicie o tym zawodniku.

0

@Kubsoleon wolalbym Messi de Bruyne

6

"w sporcie jest tak, ze by cos wygrac, trzeba tez grac i wygrywac na wyjezdzie (...) Sztaby obu kandydatow juz dawno sie zorientowaly, ze lepiej walczyc sztuczkami PR-owymi, walczac ewentualnie tylko na swoich terenie. Kiedys mielismy politykow, ktorzy nie bali sie debat. Tusk, Kaczynski, Kwasniewski"
Artur Dziambor i Alf w Polsat News.

"Trzaskowski powiniem zgodzic sie na wiec Dudy, ale tylko jesli Duda przyjmie jego wyzwanie, sztaby powinny sie tak dogadac, ludziom ta debata sie nalezy" Sawicki.

0

0

@RichardWinters No właśnie -ciągle czeka

3

@NeroTFP Ogolnie genialny aktor, jeden z moich ulubionych. Fargo, Filmowy Zawrot Glowy, Wsciekle Psy itd.

7

1

@michal26 @Shapiro slyszalem, ze tylko w Cisnej (Bieszczady) wygral Trzasku, ale nie wiem, czy potwierdzone.


1

@Jaca27 a owoce masz, jakies wisnie, agrest, porzeczki czy winogronka?

1

@Jaca27 co masz tam smecznego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?