11

@MarioVeB! Mowisz o zbrodniach kosciola w przeszlosci czy wyzysku czarnych ludzi / niewolnictwie?

2

@arkasath tak i zrobil o tym nawet piosenke


4

@Comentateiro Ja nie wiem, czy to to opymiz hurra. W kazdym razie ludzie mieli w koncu przyjemnosc podczas ogladania meczu, czy ktos wyciagnal z tego daleko idace wnioski?

0

Startrekowe madrosci.
"Klamstwo to umiejetnosc jak kazda inna. Jesli chcesz utrzymac wysoki poziom, musisz ciagle trenowac".

Garak

https://i.pinimg.com/originals/9b/d5/d7/9bd5d79009f20d39e2d78090276dcd15.jpg

1

@MesQueUnClub_87 Czlowiek demolka to o ktorym pilkarzu?

Copland?

1

Dżemma, Max Kolonka, mama, tata - Pitbull?
https://pbs.twimg.com/media/EcJtNMjX0AIm7Zc?format=jpg&name=medium

1

@AV0CAD0 naprawde pokazna kolekcja
@jacobFCB

4

@shinthps
Dobry, Zly i Brzydki, Nienawistan Osemka, Pewnego Razu na DZikim Zachodie,
Frantic, Cinema Paradiso, Misja itd. itd.

Dla wielu najwiekszy kompozytor muzyki filmowej.

6

Lubie te niedzielne meczyki. Caly dzien juz w trybie czekania, sniadanko, niedzielny obiad. Potem poznym popoludniem sport (zadnego dola, ze konczy sie grac, bo przeciez o 22 gra FCB), kolacja i ukoronowanie dnia meczem Barcy.

0

@TheNekro94 o tak, klasyka - polecam ;)

1

@DonAndresFCB swietne zagranie

16

@ViscaBarca123 Czesc Don Andres.

4

Griezmann i Messi - lobiki
https://streamable.com/emaw9v

0

@Encore nosa, nosa

0

@SeeleyBooth u mnie brzuch, jesli w ogole, ale wiem, ze pisalem metaforycznie

0

@Encore yhy, yhy

0

Alba jak lotnik startowal.

1

@Encore jaka fajna atmosfera na trybunach

1

@Hiacynk 7 decydujace spotkanie leci.

2

Na Canal Sport 2 - Knicks vs Rockets finaly.
#Hakeem Olajuwon

0

nie znalem tego.
Lody waniliowe z pudeleczka do wysokiej, waskiej szklanki - 3,4 galki, zalac swiezym sokiem pomaranczowym. Na naprawde pyszniutkie.
@SeeleyBooth nie lubi tego

2

@Hushovt jakby nie patrzec, jedno z bardziej klasycznych powiedzen.

0

@Encore kto wie, moze wlasnie tak byc.

0

@MichalZZZ o kogo na przyklad?

0

@MichalZZZ no nie badz juz takim filmowych rasista, dobry film - niewazne gdzie zrobiony.

2

Ktos ma szerszy kontekst tego czarnoskorego faceta, ktrory nazywa czarnych agresywnych ludzi - rasistami, dystansuje sie od nich.


0

@MichalZZZ no pewnie. Trzeba go widziec po prostu. Tak do polowy serial wybityn, potem troszke gorzej, ale ogolnie scisla czolwoka polska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?