1

@Encore no i elegancko, o tej firme tez slyszalem, chyba pozytywnie.

1

@xVENUMx lepiej zarabia mechanik rowerowy

GŁOS: (Cleese) Ten człowiek nie jest zwyczajnym człowiekiem. To F.G. Superman. Niewyróżniający się niczym wśród innych, bogobojnych obywateli. Jednak F.G. Superman ma podwójną osobowość. W nagłym wypadku, w każdej chwili, w każdym miejscu gotów jest stać się.... MECHANIKIEM ROWEROWYM

!SUPERBOY: (Palin) Uszkodzony rower! Tam! Na drodze!
SUPERBOY: Hmmm. To chyba zadanie dla Mechanika Rowerowego... ale jak się przebrać nie zdradzając się ?
PIERWSZY SUPERMAN :(Cleese) Gdyby tu tylko był Mechanik Rowerowy!
SUPERBOY: Chwileczkę. Chyba wiem, gdzie go szukać. Patrzcie tam!
(BŁYSK!)
WSZYSCY SUPERMANOWIE: MEchanik Rowerowy! Ale skąd się tu wziął ?PIERWSZY SUPERMAN: Patrzcie... czy to makler ?
DRUGI SUPERMAN: (Chapman) Majster budowlany ?
TRZECI SUPERMAN: (Jones) Kościelny ?
WSZYSCY SUPERMANOWIE: Nie! To Mechanik Rowerowy!
SUPERMAN: O rany! Mechanik Rowerowy! Dzięki, że przybyłeś! Patrz!
(BRZĘK! ŚRUB-ŚRUB! SKRĘT! DMUCH-DMUCH! ZMIANA SIODEŁKA)
DRUGI SUPERMAN: Naprawia go własnoręcznie!PIERWSZY SUPERMAN: Patrzcie jak tym kluczem dokręca muterkę!
SUPERMAN: Mechaniku Rowerowy, jak ci się odwdzięczę ?
MECHANIK ROWEROWY: (Palin) Nie ma sprawy. To należy do codziennych obowiązków... Mechanika Rowerowego
!WSZYSCY SUPERMENOWIE: Nasz bohater!
GŁOS: Tak! Gdziekolwiek rowery ulegają zniszczeniu, albo zagraźa im międzynarodowy komunizm, Mechanik Rowerowy wkracza do akcji gotów zniszczyć komunistów, zetrzeć ich w proch i zdmuchnąć z powierzchni Ziemi!!!

5

Tylko smiech nas uratuje i po wczorajszym dniu, mamy duza porcje humoru, memow i przerobek.

https://x.com/i/status/1280440057468510208
#smiechPrzezLzy

0

@Messi20Messi Wiadomo, ze nie porownuje sie do zawodowca i temat sterydow nie jest mi obcy. WIem, ze mowil o suplementach - moze kryptorekalma.

0

@SeeleyBooth Arnie nazywa to chyba - stress the muscles

0

@SeeleyBooth to znaczy tyle zjadaasz dziennie?

0

Eksperci od redukcji, treningu silowego i zdrowego zywienia.

Arni wspominal, ze gdy cwiczyl zawodowo szacowal swoje zapotrzebowanie bialkowe na 1kg ciala mniej wiecej 2 gramy.
Zaznaczyl jednak, ze problem mamy taki: nie wiemy ile bialka wchloniemy, a ile wydalimy.
Mowil tez, ze nawet najlepsze odzywianie nie obejdzei sie bez suplementacji.

Co sadzicie o jego wypowiedzi?

@SeeleyBooth

3

@Chakalaka legenda - utwor jemu poswiecony to min. Shine On Your Crazy Diamnod

0

Alba juz odebral to prawko, na trening pojedzie?

0

@silny_user_krzysiu no troche lat juz masz, wedlug niektorych juz nie zyjesz, ale filmy z Toba swietne. :)

0

@silny_user_krzysiu Biologiczne na pewno chce, prawie kazdy, czy mysli w kategoriach "przedluze swoj rod" - tego nie wiem, jak to sie rozklada.

3

@NeroTFP Takie pytania sa meczace, w sumie powinny sie polapac i przestac. Robia to w sposob namolny czy zartobliwy?
Z drugiej strony, to wlasnie dzieci sa tym, po co tu jestesmy, by tak na szybko znalezc sens zycia naszej ulomnej ludzkiej rasy. Zyjemy dla siebie, a od pewnego czasu dla nich i dla nastepnych pokolen.

1

Ringo Starr konczy 80 lat.
Tu z Zappa w zwiastunie do 200 Moteli.


0

@Thomas99PL zobaczymy jak to bedzie w praktycze wygladalo. Apple chce koniecznie cos wlasnego.

2

@Odesseiron Swiat Dysku.

2

/photo/1

@student97r

0

@juliacicha dzieki

0

Od Motoroli, przez PowerPC do Intela.
Nowa generacja Maców otrzyma nie tylko procesory (autorskie) Arm, ale także autorskie karty graficzne. Zdradził to jeden ze slajdów pokazanych na sesji konferencyjnej podczas WWDC 2020.

0

@juliacicha wstawilabys oryginal?

0

Czas plynie, a tv sie nie zmienia.


0

W ich jezyku jak to brzmi, jakas gra slow?

0

Muzyka dla drugiej polowki. Baby lubia to. Jäde z Francji. "Satin"


1

@Bobo25 zatrudniam Cie od reki :)

0

@Danny Gaucho Ale jednak krawężnikiem nie zostal.

0

@tadzik447 sluchales muzyki chodnikowej?

2

Niewolnictwo.
Jesli zagrabienie 100% wynikow czyjejs pracy jest niewolnictwem, to w takim razie od ktorego procenta to niewolnictwo sie konczy?
https://pbs.twimg.com/media/EcRYfgXXkAQRdGy?format=jpg&name=900x900

0

@Encore koniecznie video z pierwszego koszenia w wolnej Polsce ;)

1

@Encore No w sumie jeszcze fajnie, bo moc jest wieksza, wtedy nawet o mulczowaniu mozna pomyslec. O traktorkach duza nie slyszale, ale kumpel ma Stiga i jest zadowolony.

0

@ksobi Moze cienko przedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?