1

@NeroTFP bardzo lubię te wczesne jego filmy

4

Niby Oscary, to taka lepsza Eurowizja (to porównanie zresztą też) - sprowadzenie sztuki / przemysłu filmowego do kategorii sportowych : wygrany , przegrani . A jednak po latach człowiek łapie się w opisach filmow, że podbija wartość dzieła gdy dostało statuetkę lub chociaż było nominowane.

Liberator z Seagalem otrzymał 2 Oscary.

0

Na Wetlinskiej było -5 (odczuwalne - 20 C, 144 kmh wiatr) , widoczność 100 m.

3

@feiticeira Dla mnie Salma lepsza.

0

@Czarny19 mowil.

2

Ten gostek mógł wyjechać w przemówienie posępnego Phoenixa:

"Apple weszło na rynek telewizji serialem The Morning Show, wspaniałym dramatem o ważności godności i właściwego postępowania – zrobionym przez firmę, która wyzyskuje siłę roboczą w Chinach” – rozpoczął swoje wystąpienie. „Mówicie, że jesteście postępowi, ale firmy dla których pracujecie, mówię, niewyobrażalne: Apple, Amazon, Disney. Jeśli ISIS założyłoby serwis streamingowy, zadzwonilibyście do swoich agentów, prawda?”.

Gervais następnie płynnie przeszedł do zamiłowania aktorów do wygłaszania politycznych opinii. „Więc jeśli wygracie dzisiaj nagrodę to nie używajcie jej jako platformy do wygłoszenia politycznego przemówienia, dobrze? Nie jesteście w pozycji w której możecie pouczać publiczność w jakimkolwiek temacie. Nic nie wiecie o prawdziwym świecie” – mówił w akompaniamencie wymuszonych śmiechów lub wręcz wrogiego buczenia – „Większość z was spędziła w szkole mniej czasu niż Greta Thunberg. Więc jeśli wygracie, to przyjdźcie tutaj, zaakceptujcie swoją małą nagrodę, podziękujcie swojemu agentowi, podziękujcie swojemu bogu – i spi****lajcie”."

2

@sebasek99 ale ma dokładnie takie zarzuty do Korwina jak Ty i większość go krytykujących. Oooo to już taka tėpa nie jest .

0

Dziś po meczu można się wbić w Pulp Fiction (Stopklatka i Paramount).
"Royale with Cheese"

12

5

0

@DaPi chyba je nawet Teraz kojarze

0

@DaPi a gdzie kupować. ?

0

@DaPi a miałeś dobry timing?

0

@Isso89 salami lub tuńczyk

5

Tonkaliscie w herbacie Petita?
https://tinyurl.com/rmz8rbt

0

@AllBundy wir robił niesamowity , ale nawet on nie ustrzegł się krytyki , gdy nagle mentalnie flankowal jak w PL.

0

@klopx kilka lat temu
"Messi się skończył, już zupełnie nic nie gra”

Raymond Domenech, swego czasu niezły piłkarz Olympique Lyon, a w latach 2004–2010 selekcjoner reprezentacji Francji.

1

@bixmix Pierwszy Narcos fantastyczny.

1

Ale przyjemna, klasyczna już dziureczka i ten komentarz. CR7 ładnie gonił ;)


0

@adekwatna mój znajomy miał aplikacje skarbonkę - kupił używany samochód . To była jego motywacja - wypalane banknoty.

0

Skąd ten spadek formy u Frenkiego? Zaraz się okaże, że też gra z dyskomfortem.

1

@MesQueUnClub_87 treszery czasem fajnie się ogląda.

0

@NismoFCB @kuz byl już re-make?

1

@lukaszbarca15 to ile skoczyła?

1

@kamilos1214 Raczek spoko gość.
Z Kałużyński niezapomniany duet.

0

Ale panowie tu w formie.
Lee Hooker i Santana - i te skarpety.


0

@shinthps no właśnie - wtedy się się wchodzi, nie czyta , ignoruje

0

@badej60 nie pisałem o tym, że był nieomylny, ani o tym, że często sam prowokowal.

Chodzilo o zawzietosc reakcji tych osob, które chcialy go wręcz wychować
Jeśli uważają go za trolla to nie ma lepszej broni niż ignorowanie.

A tak , to przypomina sie modlitwa z Dnia Swira.

0

@shinthps A odpiywales mu często?

Edit nie każdy pIlkarz musi się znać na trenerce , fakt - ale byl w profesjonalnej szatni , chociaż parę anegtot może opowiedzieć (mimo, że czasy są inne)

13

@Janiama doswiadczyl (mimo iż jest starym lewicowem) efektu Korwina.
Już nie ważne bylo, co napisał (a robił często to merytorycznie), dyskusje kończyły się podobnie.

Ciekawe, bo często zarzucano mu, że nie umie w internety, że bierze zbyt do siebie, że ok boomer. A często te same osoby właśnie z takim uporem maniaka komentowały jego posty, nie zachowując dystansu do wirtualnej formy, poniekąd żyjąc tym w jaki sposób Janiama coś napisał .

Podobno chodziło tylko o słynne wałęsowskie "jestem w W tym od 40 lat" I inne formy miekkiej arogancji
Taki styl może irytować, ale zamiast kopać się z koniem to nie lepiej nie komentowac takich wpisow, nie bawić się w Dzien Swistaka. Co najwyzej można się uśmiechać.

Jakieś sztuczne dramaty pożegnań i powitań na LR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?