Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka jest szacowana liczba owadów na świecie?
3
Ivan "Bam Bam" Zamorano.
https://pbs.twimg.com/media/ERtgpfFWsAErNT6.jpg?format=jpg&name=large
------------
BBW - panowie o 23 u mnie to na B
https://pbs.twimg.com/media/ERtgRJNXsAMIWLm.jpg?format=jpg&name=large
3
Logitech poinformował o nawiązaniu współpracy z Herman Miller, działającym od ponad 100 lat producentem mebli biurowych. Owocem tego niespodziewanego sojuszu ma być fotel komputerowy o maksymalnej ergonomii. Oczywiście dla graczy.
Źródło: dobreprogramy
1
@kerouac ja wlasnie chce trafiac na te najsilniejsze, chociaż wtedy moge płakać , że nie obejrzę już Barcy do końca sezonu.
0
@GeraltzKatalonii rewanze zapowiadają się bardzo ciekawie .
1
@cules100pro a później byłoby: a gdzie się podział ten KdB z City?
0
@Gaucho tak, dlatego istnieją tabloidy i inne pudle
0
@BARCA_FOR_EVER niech nie przesadza ;)
0
Tylko dla orłów, tzn nerdów. @Janiama moze Ty dasz radę?
@FourFourTwo: Morning quiz! ???? Can you name the starting XI from every Barcelona Champions League final win?
???? 1992, 2006, 2009, 2011, 2015
⏱ 10:00
➡️ https://buff.ly/2TfHo0z
0
Dobry ten film?
Prawnik Hank powraca do rodzinnego miasta na pogrzeb matki. Jego ojciec, sędzia, zostaje oskarżony o zabójstwo. Hank nie wierzy w jego winę. Próbuje ustalić taktykę obrony i zbadać okoliczności śmiertelnego w skutkach wypadku matki: Sędzia / The Judge (2014) - SR 21:00 TVN 7
5
Ulubiony zawodnik Xaviego?
https://video.twimg.com/ext_tw_video/835784510381907969/pu/vid/480x480/Dj2yoR8p9Xb6V6mU.mp4
2
0
@wojopancer tak
0
@Hushovt to nur de Boer
0
Nie ma to jak zdominowac w nocy la Ramble - gdy koty śpią...
Rijkard i młody Sneijder (a za nimi?)
https://pbs.twimg.com/media/ERofEdnWsAUohzS.jpg?format=jpg&name=large
1
@Hushovt nie no żartowałem .
Naczelny znachor Polski, to na wszystko poleca, chyba nawet na Korono.
0
@Hushovt polecam dożylnie lewoskrętną witaminé C.
Ps czyli taka, jak za komuny była
2
Nigdy za nim nie przepadałem, ale miał momentami gracje Iniesty.
Niesamowite przyjęcie Zidana.
https://video.twimg.com/ext_tw_video/967534087614365698/pu/vid/640x360/6Bzdwfpl7_nhidtM.mp4
41
Biurokracja w szachach.
https://pbs.twimg.com/media/ERppfRLXYAIbyXq.jpg?format=jpg&name=large
1
Kto widział już nowy odcinek BCS?
1
@Colon pomyliłem Nicki
Zapytanie było do Ciebie @zawsze_barca
2
@Rewolucja123 dobra , już się biorę do roboty
5
@Zawsze Barca
Czy zostanie zorganizowany konkurs z wiedzy na temat przedstawianych aktorek oraz wybór miss?
http://www.strawpoll.me/19444382
@Zawsze Real ?
15
Jeszcze paré godzin.
Słyszałem jeżyki
Wyczyści,
Ala z pieskiem ma szafę…
Umyj bidet!
I nas*aj!
I nas*aj!
I na kocyki…
KASZANKA!!!
7
Nowoczesny program "Wirus +" polskiego ministerstwa zdrowia, ma byč ostatecznym ciosem eliminującym szkodnika.
Trwają gorączkowe prace, by dopiąć tė operacjé.
#nieprawda
1
@Encore już nie :/
Obudziłeś , muszę jednak wyłączyć powiadomienia
23
@masakrator05 trzymaj się blisko krėgu wzajemnej fascynscji.
0
@Persyfl ale to żart tylko, słowo "masaktacja" przesadzone .
0
@xVENUMx gdzie Robinie ?
0
@BarcaInfo jak przeszłość ;) wstawialem niedawno, ale bez krzaczków ;)