0

Niektórzy proszą o kupony pewniaczki.
To ja może poproszę o numery toto lotka na następne losowanie.

0

Chciałem się podzielić fajnym utworem belgijskiego muzyka Vidna Obmana (Dirk Serries), ale nie mogę na YT znaleźć. Pewnie na Spotify jest (z płyty Spore - utwór the Nihilist).

Na YT można za to znaleźć te perełkę Steva Roacha z albumu Cavern of Sirens.



#elekroronika, #ambient, #ethno--ambient

0

Ma ktoś informacje z alternatywnej rzeczywistości?
Ciekawe jak byśmy (oraz inne kluby) dziś wyglądali, gdyby Neymar został , czyli jego przejście do PSG nie mialoby miejsca

0

@blaise7 zobacz coś o Szkole Austriackiej w instytucie Misesa oraz YT. Słowo kluczowe finanse - Geyer tam nawet pewne popiersie


0

@krzychu1526 a gdzies mam nawet płytę Caba.

0

Czy D. Szpakowski i M. "Mati" Borek to już kółko wzajemnej adoracji czy jednostronna fascynacja?

0

6

@BarcaInfo Rivaldo Yoda.

0

@norbi77 z drugiej strony przczytać: wygranie z taką Barca to żaden wyczyn ; nikt już Barcelony się nie boi - to też trochę słabo .

4

@SeeleyBooth vamos...Ramos?

0

@GeraltzKatalonii chili taki tatko się zrobił ...

0

Jak wyglądal Messi wczoraj pod względem mentalnym?

1

@FranzMaurer łatwe :)
Danny Gaucho i Mateusz

2

@Messibestplayerintheworld noch wlasnie mowa była niedawno , że gra z mini kontuzja - cokolwiek to znaczy

4

Niestety nie mogę ostatnio oglądać meczow Barcy :( , ratujė się skrótami i relacjami z LR.
Były wczoraj jakieś spektakularne siateczki? Courtois utwierdzil się w swojej opinii o Messim?

0

@damianex10 mam nadzieję, że pod tą zwykła jest ta z filtrem .

0

@Kengo swiety zawodnik , gracja i główka .

11

@NGTRX a nie Grand Prix?

0

@IronSanHybrid akuar dopiero w przypadkach rządów PiSu ludzie zauważają takie oczywistosci.

0

@IronSanHybrid ale znam wypowiedzi :)

0

@katalonczyk9 mecze w kinie pięknie sie ogląda

4

@IronSanHybrid niedawno Dziambora chwaliles, teraz libertariańskie memy ?
No no :)

4

Nawet nie wiedziałem, że Monika Jaruzelska robi takie dobre wywiady.
Wysoki poziom, dobre przygotowanie , nie szukanie sensacji oraz brak chęci "wyjaśnienia" rozmowcy - wielu "topowych" mogłoby się od niej uczyć.

Korwin też u niej ej był - normalna, ciekawa, kulturalna rozmowa , podrasowana śliwkami w czekoladzie i dobrze słodzoną hetbatką.

Już na wstępie wspomniała o jego fundacji dla niepełnosprawnych :

- dlaczego nie wspomina pan o niej gdy zarzuca się panu pewne rzeczy ?

Korwin :
" A po co mam się tłumaczyć bandzie chamów?



Ps podobno wywiad z Ziemkiewiczem też bardzo dobry.

0

Gdzie mieszkają użytkowncy la Rambli , mamy tu trochę egzotyki? Tajlandia, Kanada, Podlasie, Japonia, RPA, Paragwaj?
Wpisujecie.

3

@Kluivert_P mnie to nie obchodzi, ale Ci mogé przecież pogratulować.

0

@Nano22 hehe Kurtula rzutem na t taśmé. :)
@Danny Gaucho

2

Czas hejterów.
Zabawny się w ułożenie 11 Realu Madryt składającej się z waszych najbardziej nielubianych zawodników (plus trener i ławka). Można dobierać graczy z roznych okresow. Jeśli ktoś jest pozytywnie nastawiony , to niech ułoży 11 wręcz przeciwna.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRDJk2zIWOEI6TUPD_OIWXl11L-cQaUV24p_FtjkIo2yWEDlqep

0

@Kompletny ale niewiele lepszy

1

@SeeleyBooth mimo wszystko trochę niespełniony

0

Trzeba jakoś się nastroić przed meczem

"Clear the battlefield and let me see
All the profit from our victory" (ELP Tarkus)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?