Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niektórzy proszą o kupony pewniaczki.
To ja może poproszę o numery toto lotka na następne losowanie.
0
Chciałem się podzielić fajnym utworem belgijskiego muzyka Vidna Obmana (Dirk Serries), ale nie mogę na YT znaleźć. Pewnie na Spotify jest (z płyty Spore - utwór the Nihilist).
Na YT można za to znaleźć te perełkę Steva Roacha z albumu Cavern of Sirens.
#elekroronika, #ambient, #ethno--ambient
0
Ma ktoś informacje z alternatywnej rzeczywistości?
Ciekawe jak byśmy (oraz inne kluby) dziś wyglądali, gdyby Neymar został , czyli jego przejście do PSG nie mialoby miejsca
0
@blaise7 zobacz coś o Szkole Austriackiej w instytucie Misesa oraz YT. Słowo kluczowe finanse - Geyer tam nawet pewne popiersie
0
@krzychu1526 a gdzies mam nawet płytę Caba.
0
Czy D. Szpakowski i M. "Mati" Borek to już kółko wzajemnej adoracji czy jednostronna fascynacja?
0
@Pawlak1992 on też doil krowy , czy pasal inne owce.
https://img.ceskatelevize.cz/program/porady/10216141851/foto/11.jpg
6
@BarcaInfo Rivaldo Yoda.
0
@norbi77 z drugiej strony przczytać: wygranie z taką Barca to żaden wyczyn ; nikt już Barcelony się nie boi - to też trochę słabo .
4
@SeeleyBooth vamos...Ramos?
0
@GeraltzKatalonii chili taki tatko się zrobił ...
0
Jak wyglądal Messi wczoraj pod względem mentalnym?
1
@FranzMaurer łatwe :)
Danny Gaucho i Mateusz
2
@Messibestplayerintheworld noch wlasnie mowa była niedawno , że gra z mini kontuzja - cokolwiek to znaczy
4
Niestety nie mogę ostatnio oglądać meczow Barcy :( , ratujė się skrótami i relacjami z LR.
Były wczoraj jakieś spektakularne siateczki? Courtois utwierdzil się w swojej opinii o Messim?
0
@damianex10 mam nadzieję, że pod tą zwykła jest ta z filtrem .
0
@Kengo swiety zawodnik , gracja i główka .
11
@NGTRX a nie Grand Prix?
0
@IronSanHybrid akuar dopiero w przypadkach rządów PiSu ludzie zauważają takie oczywistosci.
0
@IronSanHybrid ale znam wypowiedzi :)
0
@katalonczyk9 mecze w kinie pięknie sie ogląda
4
@IronSanHybrid niedawno Dziambora chwaliles, teraz libertariańskie memy ?
No no :)
4
Nawet nie wiedziałem, że Monika Jaruzelska robi takie dobre wywiady.
Wysoki poziom, dobre przygotowanie , nie szukanie sensacji oraz brak chęci "wyjaśnienia" rozmowcy - wielu "topowych" mogłoby się od niej uczyć.
Korwin też u niej ej był - normalna, ciekawa, kulturalna rozmowa , podrasowana śliwkami w czekoladzie i dobrze słodzoną hetbatką.
Już na wstępie wspomniała o jego fundacji dla niepełnosprawnych :
- dlaczego nie wspomina pan o niej gdy zarzuca się panu pewne rzeczy ?
Korwin :
" A po co mam się tłumaczyć bandzie chamów?
Ps podobno wywiad z Ziemkiewiczem też bardzo dobry.
0
Gdzie mieszkają użytkowncy la Rambli , mamy tu trochę egzotyki? Tajlandia, Kanada, Podlasie, Japonia, RPA, Paragwaj?
Wpisujecie.
3
@Kluivert_P mnie to nie obchodzi, ale Ci mogé przecież pogratulować.
0
@Nano22 hehe Kurtula rzutem na t taśmé. :)
@Danny Gaucho
2
Czas hejterów.
Zabawny się w ułożenie 11 Realu Madryt składającej się z waszych najbardziej nielubianych zawodników (plus trener i ławka). Można dobierać graczy z roznych okresow. Jeśli ktoś jest pozytywnie nastawiony , to niech ułoży 11 wręcz przeciwna.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRDJk2zIWOEI6TUPD_OIWXl11L-cQaUV24p_FtjkIo2yWEDlqep
0
@Kompletny ale niewiele lepszy
1
@SeeleyBooth mimo wszystko trochę niespełniony
0
Trzeba jakoś się nastroić przed meczem
"Clear the battlefield and let me see
All the profit from our victory" (ELP Tarkus)