0

@TheNekro94 nie no kościoły to prędzej PO

2

@KamQiX przypomniało mi się coś te Star Treka - dwóch Ferengi rozmawiających o naturze ludzkiej (Hew - mon = human)

Let me tell you something about Hew-mons, Nephew. They're a wonderful, friendly people, as long as their bellies are full and their holosuites are working. But take away their creature comforts, deprive them of food, sleep, sonic showers, put their lives in jeopardy over an extended period of time and those same friendly, intelligent, wonderful people... will become as nasty and as violent as the most bloodthirsty Klingon. You don't believe me? Look at those faces. Look in their eyes.


2

@KamQiX trzeba sobie zadać pytanie do czego obydwa scenariusze mogą doprowadzić.
Kilka lat temu na imprezie w Niemczech wybuchła panika i ludzie stratowali - gdy szli spokojnie - nic by się nie stało . Nie są to oczywiście podobne przypadki.

0

@macio_944 z gigantow zostal tylko Jerzy Kordowicz (studio El ) a z mniejszych gigantow Kydryński.

1

@koksik2700 Kosmos, taniec w nieważkosci

0

@krzychu1526 TVP jakie jest każdy widzi, ale kulturę to ono mają.

0

0

@Danny Gaucho rzeczywiście może to wyglądać nienaturalnie, ale jak już większości będzie otwierała drzwi z biodra to ..

4

Wirusy - niektóre z podanych środków zapobiegawczych wydaja się męczące w zastosowaniu, ale inne to całkiem łatwa dla nas zmiana w zachowaniu (mała rzecz, a może okazać się pożyteczna)

https://pbs.twimg.com/media/ESrBLMSWkAEP1A4.png?format=png&name=large

0

@TheNekro94 jeden z klawiszy to bliska rodzina Ramosa..., Ziejący nienawiścią do Katalonii olbrzym .

0

@jareksk100 no nie wiem . Wolna interpretacji

2

@TheNekro94 nie wiem , ale dobry materiał na film, ze scena finałowa - Ronaldinho gra o mistrzostwo świata zespołów więziennych - kilku recydywistów wraca do normalnego życia.

2

@PatrychoO ale nawet ona potrzebuje cebulki i boczku ...

0

@Avada Kedavra nie widziałem go

1

The Walking Dead czy The Dead Man Walking?

0

50

@BarcaInfo kujon.
'

0

@NeroTFP ale który ryż najlepiej?

0

@Mns21 a gdy zachoruje świadek koronny?

0

Nowa skladanka. Dla tych, którzy nie znają świata Steve Roacha, idealne.
https://steveroach.bandcamp.com/album/journeys-to-the-infinite-3

1

@Danny Gaucho gra ma byc również bezkontaktowa .

3

@Pablopicasso27 ten , który ma Messi jest całkiem niezły.

0

@Colon stłuczkę

0

King of Queens - fajny odcinek. Dough ma stuczke z samochodem , w torym siedzs Carrie i Kelky.
Fajnie pokazana perspektywa na té sytzacje obydwu par.


0

Kurde , to z ogorkami wygraliśmy.

0

Gdzieś tam ciucutko lecial sobie Mr Robot - ciekawy klimat tego serialu.

1

@asdfdsg może w podróży jest. Ciepłej mate łyk i jedziemy.

6

@Kajtek77 "mógł nie wiedzieć"

7

@jeyx77x hehe, nowa świecka tradycja na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?