Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prepersi maja wyjechane, ale oni chyba nigdy nie maja wyjechane.
2
@Lord_Vader albo ktos ze skali Kardaszewa.
Typ VI – cywilizacja zdolna do wykorzystania energii z wielu wszechświatów. Cywilizacja może zmieniać prawa fizyczne wszechświatów równoległych, a także przemieszczać się między nimi (np. uciec z zapadającego się wszechświata)[3].
Typ VII – cywilizacja określana jako „boska”, zdolna do kreacji jednego lub więcej wszechświatów. Ilość otrzymywanej energii jest nieskończona, uzależniona tylko od liczby i rozmiarów stwarzanych wszechświatów. Cywilizację można uznać za nieskończoną, nawet jeśli energia tworzonego nowego wszechświata pochłonie całkowitą energię istniejącego.
1
Najnowsza audycja ze Studia El.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2471011,Studio-el-muzyki-10-marca-godz-2207
2
@Criss18Barca Kurupi menta boldo.
0
@Szicek10 A Ty nie miales podeslac kiedys linkow do swoich spotkan?
64
- No, córeczko, pokażmy , jak się ładnie nauczyłaś nazw miesięcy:
- Sty...?
- Czeń!
- Lu...?
- Ty!
- A dalej sama!
- Rzec, cień, aj, wiec, piec, pień, sień, nik, pad i dzień!
2
Big Bang, to jeden z najbardziej zyciowych filmow. Cytaty zawsze na czasie.
- Pan uważa, że cała ludzkość nasrane ma w głowie?
- A to jest, kochanienki, za słabo powiedziane. Ludzie cierpią na wszechstronny niedorozwój umysłowy.
[1] Ja nie mogę tego słuchać. Panu się samemu coś poplątało. Człowiek jest najdoskonalszą istotą na Ziemi. Bo ma rozum, panie.
[2] Rozum? A co zrobił mądry człowiek mądrego pod słońcem?
[3] Wiele zrobił, pan bedzie sprawiedliwy.
[2] Sprawiedliwy? A był jeden sprawiedliwy, to go wzięli i ukrzyżowali, koronę cierniową zamiast złotej na głowę mu założyli. Co zrobił mądry człowiek? Co on zrobił? Świat cały dostał w dzierżawę, glob ziemski na własny użytek i co on zrobił? Ziemię rodzącą wyjałowił, powietrze czyste spaskudził, wodę kryniczną ucznił niezdatną do picia, miasta wielkie pobudował, w których się od własnego smrodu dusi i trzęsie się ze strachu, że mu tam na niebie kiedyś jakiś atom zaświeci. Po co tę bombę wykombinował? Mądry? Bardzo mądry człowiek.
[4] No, panie... Pan znowu tak nie mówi. Człowiek nie jest już taki ostatni, też błysnąć potrafi. Energię jądrową, za przeproszeniem, wyzwolił nie tylko do zabijania. W kosmos się uniósł. Nogę na Księżycu postawił.
[1] Penicylinę wynalazł, sztuczne serce, nerkę...
[4] Dzieciaka w probówce wyprodukował. A sztuczny mózg, co pamięć ma, a bateryjkę grzeje, szybciejszy jak nasza sklepowa, to mało?
[1] Pan jest zacofany, panie. Człowiek wynalazł multum cudnych rzeczy. A telewizor kolor? No coś pięknego!
[2] Człowiek z człowieka mydło wyprodukował i tym mydłem oblicze swoje obmył. Jest się czym pochwalić przed gośćmi z kosmosu? Hiroshima, Oświęcim, Nagasaki...
- Przepraszam.
- Tera "przepraszam". Takie byle co będzie nas obrażać. Pan se do krów tak gada.
- Racja, z krowami jest lepiej rozmawiać, bardziej pojętne.
- Pan cofnie te słowa.
- Słowo się trudno cofa.
0
@Avada Kedavra a wolisz Burger Kinga czy Hungry Jack's?
1
Dzis 46 urodziny obchodzi Vampeta.
0
@Avada Kedavra no niby sa, podobno jakichs cykl jest o tych najladniejszcych na LR.
5
Film z 1946 roku "The Big Sleep" - fajne kobietki tam graja.
https://www.doctormacro.com/Images/Bogart,%20Humphrey/Annex/Annex%20-%20Bogart,%20Humphrey%20(Big%20Sleep,%20The)_04.jpg
https://miro.medium.com/max/902/1*s84TKnKthI7C1kFcZWPkFw.jpeg
https://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2013/04/06/71503/bdb3db4b43715dfb8a08c50da2b922e5-700.jpg
https://bnoirdetour.files.wordpress.com/2017/05/big-sleep-2.jpg?w=600
https://i.pinimg.com/originals/f7/80/03/f7800305e12dc93d95a0ebfc66634077.jpg
https://cdn.prod.www.spiegel.de/images/0aaaead6-0001-0004-0000-000000736297_w948_r1.77_fpx50_fpy40.06.jpg
0
'Star Trek' shields up: US lawmakers advised to use Vulcan greeting to avoid coronavirus exposure
https://imgix.bustle.com/rehost/2016/9/13/b8845840-1488-4615-b26b-43b7a4cb236f.jpg?w=1200&h=630&q=70&fit=crop&crop=faces&fm=jpg
0
@FDJ co za bydło na trybunach w Paryżu
0
Macie włączone szumy kibicuje z Fify czy czegoś innego, by się LM lepiej oglądało ?
0
@kuz @Chakalaka tak
1
Barcelona zagra w nocy z Flamengo.
9
La Coronorambla się robi.
2
@FranzMaurer hehe
@RosjaninBut Strawpoll ;)
51
Sprytny Bosak :)
0
Jedenestka ( plus lawka i trener) najgorszych piłkarzy Barcelony?
1
@kerouac@Witekk10 @Coutinho007 @DonAndresFCB
Sorry panowie , właśnie widzę , że podobny wątek jest niżej .
#leńwUj
0
Kto z ekipy Atalanty robi na Was najlepsze wrażenie?
2
@kerouac a film Quiet Place dobry?
1
@beznicku1000 umrzesz po obejrzeniu Korony Królów?
0
@Radoskor Live Long and Prosper ;)
1
@Bobo25 Kirstie Alley
2
@szela1899 Avast darmowy
0
Kojarzy ktoś serial "Zdrówko" (Cheers)
Z Woodym Harrelsnem i Tedem Densonem?
Ps ta blondyna z Przyjaciół też tam grała.
0
@nadachu @ściah
Dokladnie
4
@Danny Gaucho nie ma takiej sumy, której nie można by było przebalowac lub niefortunnie stracić, szczególnie gdy samemu niewiele się wie o finansach, a naokoło pełno doradców, fałszywych przyjaciół i ludzi którzy z tego kurczącego się tortu cos chcą dla siebie wyrwać .
Ps kiedyś widziałem dokument o rodzinie , która wygrała w totka (tylko 5 mnl Euro) - parę lat i kilka drogich samochodów później - kasy nie było