0

Prepersi maja wyjechane, ale oni chyba nigdy nie maja wyjechane.

2

@Lord_Vader albo ktos ze skali Kardaszewa.
Typ VI – cywilizacja zdolna do wykorzystania energii z wielu wszechświatów. Cywilizacja może zmieniać prawa fizyczne wszechświatów równoległych, a także przemieszczać się między nimi (np. uciec z zapadającego się wszechświata)[3].

Typ VII – cywilizacja określana jako „boska”, zdolna do kreacji jednego lub więcej wszechświatów. Ilość otrzymywanej energii jest nieskończona, uzależniona tylko od liczby i rozmiarów stwarzanych wszechświatów. Cywilizację można uznać za nieskończoną, nawet jeśli energia tworzonego nowego wszechświata pochłonie całkowitą energię istniejącego.

1

2

@Criss18Barca Kurupi menta boldo.

0

@Szicek10 A Ty nie miales podeslac kiedys linkow do swoich spotkan?

64

- No, córeczko, pokażmy , jak się ładnie nauczyłaś nazw miesięcy:
- Sty...?
- Czeń!
- Lu...?
- Ty!
- A dalej sama!
- Rzec, cień, aj, wiec, piec, pień, sień, nik, pad i dzień!

2

Big Bang, to jeden z najbardziej zyciowych filmow. Cytaty zawsze na czasie.

- Pan uważa, że cała ludzkość nasrane ma w głowie?
- A to jest, kochanienki, za słabo powiedziane. Ludzie cierpią na wszechstronny niedorozwój umysłowy.

[1] Ja nie mogę tego słuchać. Panu się samemu coś poplątało. Człowiek jest najdoskonalszą istotą na Ziemi. Bo ma rozum, panie.
[2] Rozum? A co zrobił mądry człowiek mądrego pod słońcem?
[3] Wiele zrobił, pan bedzie sprawiedliwy.
[2] Sprawiedliwy? A był jeden sprawiedliwy, to go wzięli i ukrzyżowali, koronę cierniową zamiast złotej na głowę mu założyli. Co zrobił mądry człowiek? Co on zrobił? Świat cały dostał w dzierżawę, glob ziemski na własny użytek i co on zrobił? Ziemię rodzącą wyjałowił, powietrze czyste spaskudził, wodę kryniczną ucznił niezdatną do picia, miasta wielkie pobudował, w których się od własnego smrodu dusi i trzęsie się ze strachu, że mu tam na niebie kiedyś jakiś atom zaświeci. Po co tę bombę wykombinował? Mądry? Bardzo mądry człowiek.
[4] No, panie... Pan znowu tak nie mówi. Człowiek nie jest już taki ostatni, też błysnąć potrafi. Energię jądrową, za przeproszeniem, wyzwolił nie tylko do zabijania. W kosmos się uniósł. Nogę na Księżycu postawił.
[1] Penicylinę wynalazł, sztuczne serce, nerkę...
[4] Dzieciaka w probówce wyprodukował. A sztuczny mózg, co pamięć ma, a bateryjkę grzeje, szybciejszy jak nasza sklepowa, to mało?
[1] Pan jest zacofany, panie. Człowiek wynalazł multum cudnych rzeczy. A telewizor kolor? No coś pięknego!
[2] Człowiek z człowieka mydło wyprodukował i tym mydłem oblicze swoje obmył. Jest się czym pochwalić przed gośćmi z kosmosu? Hiroshima, Oświęcim, Nagasaki...

- Przepraszam.
- Tera "przepraszam". Takie byle co będzie nas obrażać. Pan se do krów tak gada.
- Racja, z krowami jest lepiej rozmawiać, bardziej pojętne.
- Pan cofnie te słowa.
- Słowo się trudno cofa.

0

@Avada Kedavra a wolisz Burger Kinga czy Hungry Jack's?

1

Dzis 46 urodziny obchodzi Vampeta.

0

@Avada Kedavra no niby sa, podobno jakichs cykl jest o tych najladniejszcych na LR.

0

'Star Trek' shields up: US lawmakers advised to use Vulcan greeting to avoid coronavirus exposure

https://imgix.bustle.com/rehost/2016/9/13/b8845840-1488-4615-b26b-43b7a4cb236f.jpg?w=1200&h=630&q=70&fit=crop&crop=faces&fm=jpg


0

@FDJ co za bydło na trybunach w Paryżu

0

Macie włączone szumy kibicuje z Fify czy czegoś innego, by się LM lepiej oglądało ?

0

1

Barcelona zagra w nocy z Flamengo.

9

La Coronorambla się robi.

2

@FranzMaurer hehe
@RosjaninBut Strawpoll ;)

51

Sprytny Bosak :)


0

Jedenestka ( plus lawka i trener) najgorszych piłkarzy Barcelony?

1

@kerouac@Witekk10 @Coutinho007 @DonAndresFCB
Sorry panowie , właśnie widzę , że podobny wątek jest niżej .

#leńwUj

0

Kto z ekipy Atalanty robi na Was najlepsze wrażenie?

2

@kerouac a film Quiet Place dobry?

1

@beznicku1000 umrzesz po obejrzeniu Korony Królów?

0

@Radoskor Live Long and Prosper ;)

1

@Bobo25 Kirstie Alley

2

@szela1899 Avast darmowy

0

Kojarzy ktoś serial "Zdrówko" (Cheers)
Z Woodym Harrelsnem i Tedem Densonem?

Ps ta blondyna z Przyjaciół też tam grała.

0

@nadachu @ściah
Dokladnie

4

@Danny Gaucho nie ma takiej sumy, której nie można by było przebalowac lub niefortunnie stracić, szczególnie gdy samemu niewiele się wie o finansach, a naokoło pełno doradców, fałszywych przyjaciół i ludzi którzy z tego kurczącego się tortu cos chcą dla siebie wyrwać .

Ps kiedyś widziałem dokument o rodzinie , która wygrała w totka (tylko 5 mnl Euro) - parę lat i kilka drogich samochodów później - kasy nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?