Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mariogbch @SHIBA @zawsze_barca
1
@Qlewer zupelnie sie nie wyklucza. Jest tez pare osob, z ktorymi dziele poglady, a jakos nie specjalnie za nimi przepadam.
Partyjniactwo to rozdaj zaslepienia i nie jest zjawiskiem dobrym. Wazne by zylo nam sie lepiej - a nie kto rzadzi. To w sumie nawet rasizm jest, jesli sie uprzec.
36
https://mobile.twitter.com/miroslawmilosz/status/1239833752643293184/photo/1
6
@Nano22 jest tu kilku poczciwych lewusow.
1
@Fabik87 by do tego czasu stary i gruby sie nie zrobil.
2
Rok 1974. Francis Ford Coppola i Gene Hackman na planie wybitnego filmu "Rozmowa" (The Conversation)
http://historyloversclub.com/wp-content/uploads/content/87/874913804718448640.jpg
0
@kamiVeB a Valverde?
1
@Kamil92 -Skąd wzięłyście klucze?
-Żona Kotka Od profesora. Stał tu pod drzwiami, najpierw nie chciał dać, ale potem powiedział, że skoro jesteśmy substytutkami...
-Zygmunt Kotek Ta... tak ci powiedział? Nie no ja mu dam po mordzie no. Substytutka do mojej żony?!
0
@LioMessi10 https://www.fcbarca.com/la-rambla
0
@TheNekro94 A no czulem, ze zle pisze, ale za leniwy by otworzyc druga karte i sprawdzic.
1
@Czak18 Pierwszy Narcos (3 sezonowy) do nieprawdopodnie dobry serial.
Meksyk i El Chapo - zaczalem ogladac i szybko zrezygnowalem, bo przy jednyce wygladaly jak Golf przy Jaguarze. No, ale podobno im dalej tym lepiej, wiec moze kiedys wroce.
Pierszy Narcos to po prostu historia Pablo Escobara oraz kartelu z Cali, a Meksyk - to Meksyk - Sinaloa (?). tzn Guadalajara.
0
Chyba sie wciagne w serial Westworld. Jesli juz na poczatku mamy Black Hole Sun Soundgarden w westernowskiej aranzacji, to zapowiada sie swietnie.
ps. ktos ogladal?
0
@Walker Cos w klimacie "Stand by Me" z River Phoenix?
0
"Wyniescie swoich umarlych.
Ale ja jeszcze zyje!"
Czarny humor - prosze sie nie oburzac.
2
Byl taki odcinkek Star Trek Voyagera, w ktorym wirusy mialy rozmiar ludzi, przynajmniej mozna bylo je bronia laserowa potraktowac.
https://m0vie.files.wordpress.com/2016/10/voy-macrocosm15a.jpg
https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/021/266/484/4k/daniel-korican-macrovirus-ingame5.jpg?1571036199
0
James Rodríguez. czy wycisnieto z niego max. mozliwosci?
1
@Kamil92 pare smiesznych akcji tam jest i ten karzel z Gry o Tron.
0
@kamil9040 wolnosc to nie samowolka i dezorganizacja. Za wolnoscia zawsze idzie odpowiedzialnosc.
W Europie jest pozorna wolnosc, w Europie jest glownie biurokracja i moze czasem dlatego wlasnie ktos w niezbyt odpowiednim momencie powie - a ja im teraz pokaze, a nie bede mi zakazywac kontaktu z innymi, mimo iz mam suchoty.
ps. niektore kraje azjatyckie potrafia byc bardzo zdyscyplinowane, a czasem stosuja tam po prostu zamordzyzm
0
@Walker no wlasnie
1
@macio_944 nie do konca. uczen pana Jurka napisalby - podgrzane mleko dozylnie.
0
@Danny Gaucho C64 - Italia i Meksyk.
2
@Pitercuber mnie wciagnal po pierszym odcinku.
3
@Pitercuber pierwszy przeciez juz jest swietny.
0
@Danny Gaucho to cytat?
1
@Szreko @Janiama @Danny Gaucho @ArdoFCB @MesQueUnClub_87 @nieprzysiadalnosc @darek60 @puyol_presidend5 @Mazi @ranger3120
dziekuje. Jestesmy w koncu w goracych. Niektorzy z Was sa tam czesto, ale dla mnie to naprawde wazna chwila.
Moze pociagniemy temat w kierunku aborcji lub Valverde, a moze ktos zacznie cos wpisem : nie chce rozpoczynac gownoburzy, ale....
1
@Barwindg zbyt politycznie to brzmi, nie ufam mu.
2
@Barwindg o to cos dla @Avada Kedavra , bo nie zna witaminy C.
1
@Kajtek77 wprowadz element: "link do ostatniej ciekawostki" Fajnie, ze nie ma reklam na Twoim kanale.
1
@MesQueUnClub_87 Brett: Um, Big Kahuna Burger.
Jules: Big Kahuna Burger! That's that Hawaiian burger joint. I hear they got some tasty burgers. Ain't never had one myself. How are they?
3
@TR3YWAY pamietam jak niedawno byles:
https://pbs.twimg.com/media/DwTlRzRW0AAm7l0.jpg