Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alanooo za darmo nic nie ma, bo za prad bedzisz musial zaplacic, albo zuzycie komputera, a tak na serio to.. kto szuka ten znajdzie.
0
@tobiasson92 taktyk
7
Jesli ktos ma jeszcze zaleglosci serialowe, to nic tylko zabierac sie za jeden z najlepszych seriali tego globu: The Wire (Prawo Ulicy).
1
Ktory to juz dzien kwarantanny korony po spotkaniu z Chuckiem Norissem?
2
zawsze zdarzyl sie ktos taki na boisku szkolnym, kto po meczu nie pral tej plastikowej koszulki, nastepnego dnia nie mial na plecach tylu obroncow.
8
Barca Kappa.
https://i.ytimg.com/vi/S0bgxnX97Vk/maxresdefault.jpg
https://media.gettyimages.com/photos/-picture-id662395068
1
@Fawrf Spisek Doskonaly - Best Laid Plans
6
@Kamilos84 @Kapitan hawk i TVP? Nie sadze.
0
@tristan87 https://www.transfermarkt.com/paris-saint-germain_fc-barcelona/index/spielbericht/1019798
0
@liberos35 zgadza sie
0
@tristan87 @Danny Gaucho no wlasnie to nie jest ten mecz
0
Ktos zna wynik tego spotkania?
https://media.gettyimages.com/photos/albert-ferrer-of-barcelona-and-george-weah-of-psg-during-the-quarter-picture-id1200186136?s=2048x2048
6
Inne wojewodztwa go nienawidza.
https://pbs.twimg.com/media/ETUJp2DWkAEpEdN?format=jpg&name=medium
1
@Janiama a krzyczysz na boichu? Taki Puyol jestes czy kto?
a jak tam pileczka tenisowa podbijasz? Ja nawet nawet.
0
@macio_944 na pewno @Janiama ma dobra zastawke, to latwo nie bedzie.
A kondycja to nie wiem.
@Janiama ile Ty masz wzrostu i jaka waga?
0
@Janiama szkoda, ze nie w koszulce np Ferrera z 1994 roku. To byla Twoja pozycja?
0
@Janiama ktos przyjal ten challange.
0
@ViscaBarca123 wcieliles sie w ViscaBarca123? zgadlem?
0
@Danny Gaucho legendarna akcja Trapattoniego. Nawet bez znajomosic niemieckiego jest zabawa.
@Janiama
0
@ViscaBarca123 @ViscaBarca123 ?
1
@ViscaBarca123 ja przy kazdym poscie mocny banan na twarzy.
4
@krzychu1526 to akurat jest naprawde dobre :)
@Bykunn ta forma "Neymar" nie pasuje.
5
"Twoj Post Brzmi Znajomo"
Wcielajcie sie w styl innego uzytkownika (napiszcie po prostu taki post) i trzeba zgadnac kogo ma sie na mysli, kim dana osoba jest.
1
@MesQueUnClub_87 dobre.
Fajny aktor, dobrze zagral role Kinga w Fali Zbrodni.
0
@NGTRX no patentu nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NGTRX a to akurat tekst Sebola wel @sebasek99 jest.
1
@macio_944 Ja do @Janiama nic nie mam, ale troche Korwinem jest - bo za bardzo daje sie podpuszczac.
@Nano22 ale sie robi kolko wzajemnej afirmacji
@Chakalaka tez chyba inne spojrzenie na swiat, ale muzy dobrej slucha.
4
@Nano22 z @Persyfl napilbym sie tymbarku i poszedl na kocert pijany po nim, @Bykunn przeczyta Misesa i sie nawroci, @MarioVeB! to Statler and Waldorf w jednej osobie, a @klemens100 tak nienawidzi kosciola i PiSu, ze sumie to juz jest dla mnie legendarne i nawet zabawne.
ps. jeszcze ktos mis sie przypomni np. @NGTRX
1
@MesQueUnClub_87 no ja sie z Toba w tej kwestii kompletnie nie zgadzam ;)