0

@Alanooo za darmo nic nie ma, bo za prad bedzisz musial zaplacic, albo zuzycie komputera, a tak na serio to.. kto szuka ten znajdzie.

0

@tobiasson92 taktyk

7

Jesli ktos ma jeszcze zaleglosci serialowe, to nic tylko zabierac sie za jeden z najlepszych seriali tego globu: The Wire (Prawo Ulicy).

1

Ktory to juz dzien kwarantanny korony po spotkaniu z Chuckiem Norissem?

2

zawsze zdarzyl sie ktos taki na boisku szkolnym, kto po meczu nie pral tej plastikowej koszulki, nastepnego dnia nie mial na plecach tylu obroncow.

1

@Fawrf Spisek Doskonaly - Best Laid Plans

6

@Kamilos84 @Kapitan hawk i TVP? Nie sadze.

0

@liberos35 zgadza sie

0

@tristan87 @Danny Gaucho no wlasnie to nie jest ten mecz

6

1

@Janiama a krzyczysz na boichu? Taki Puyol jestes czy kto?
a jak tam pileczka tenisowa podbijasz? Ja nawet nawet.

0

@macio_944 na pewno @Janiama ma dobra zastawke, to latwo nie bedzie.
A kondycja to nie wiem.
@Janiama ile Ty masz wzrostu i jaka waga?

0

@Janiama szkoda, ze nie w koszulce np Ferrera z 1994 roku. To byla Twoja pozycja?

0

@Janiama ktos przyjal ten challange.


0

@ViscaBarca123 wcieliles sie w ViscaBarca123? zgadlem?

0

@Danny Gaucho legendarna akcja Trapattoniego. Nawet bez znajomosic niemieckiego jest zabawa.


@Janiama

0

1

@ViscaBarca123 ja przy kazdym poscie mocny banan na twarzy.

4

@krzychu1526 to akurat jest naprawde dobre :)
@Bykunn ta forma "Neymar" nie pasuje.

5

"Twoj Post Brzmi Znajomo"

Wcielajcie sie w styl innego uzytkownika (napiszcie po prostu taki post) i trzeba zgadnac kogo ma sie na mysli, kim dana osoba jest.

1

@MesQueUnClub_87 dobre.
Fajny aktor, dobrze zagral role Kinga w Fali Zbrodni.

0

@NGTRX no patentu nie ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NGTRX a to akurat tekst Sebola wel @sebasek99 jest.

1

@macio_944 Ja do @Janiama nic nie mam, ale troche Korwinem jest - bo za bardzo daje sie podpuszczac.

@Nano22 ale sie robi kolko wzajemnej afirmacji
@Chakalaka tez chyba inne spojrzenie na swiat, ale muzy dobrej slucha.

4

@Nano22 z @Persyfl napilbym sie tymbarku i poszedl na kocert pijany po nim, @Bykunn przeczyta Misesa i sie nawroci, @MarioVeB! to Statler and Waldorf w jednej osobie, a @klemens100 tak nienawidzi kosciola i PiSu, ze sumie to juz jest dla mnie legendarne i nawet zabawne.

ps. jeszcze ktos mis sie przypomni np. @NGTRX

1

@MesQueUnClub_87 no ja sie z Toba w tej kwestii kompletnie nie zgadzam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?