1

@Katalonbar Paul Gascoigne,

1

@Kidd nie, nie moje. I wlasnie dlatego sie nie podejmuje, ale moze ktos zacieciem literackim jak np. @Cochise albo @kerouac to zrobi.

0

Najlepsza oraz najgorsza wersja Messiego, ktore mecze sie Wam przypominaja?

2

@Kidd Mowisz?
Ja uwazam, ze nie bedzie zle:

I’ve seen things you people wouldn’t believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.


Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki w ogniu sunące ku ramionom Oriona. Oglądałem promienie kosmiczne błyszczące w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Wszystkie te chwile znikną w czasie jak łzy na deszczu. Czas umierać.

0

@juliacicha Slyszalem, ze tak, ale ja dopiero na poczatku. Swietnie sie to oglada, bo tematy mi bardzo bliskie z Battlestar Galactica, Star Trek i Blade Runnera.

1

Ciekawy cytat z Westworld, moze ktos ladnie mowiacy po anglicku, to rownie ladnie przetlumaczy?

Lekki Spojler!!!
_____________________________________________________________


“I read the theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building. Just an elaborate mating ritual. Maybe it doesn’t matter that we have accomplished so much for the basest of reasons. But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, pecking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty. I have come to think of so much of consciousness as a burden, a weight, and we have spared them that. Anxiety, self-loathing, guilt. The hosts are the ones who are free. Free, here, under my control.”


https://i.pinimg.com/originals/c5/80/99/c58099ccde12c094fde2cdf66a5bc4dc.jpg

1

0

@MarioVeB! Fajnie to widać na podstawie Star Treka- wtedy maly budżet , ale świetne pomysły, a teraz odwrotnie.
Ciekawe jak nasza percepcja zmienia się z wiekiem

1

@Hawajczyk Z tego, co czytalem to Korwin uwaza, ze ktorychs z wirusow i tak prawdopodonbie bedzie mocniejszy od wiekszosci ludzi, tak mowil z perspektywy cybernetyka.
Nie wiem, czy on powiedzil, ze jest niegrozny tylko powiedzial to, zeby nie panikowac, bo panika i tak niczego nie zmieni tylko pogorszy (a co do Wloch, to stwierdzil, ze sytuacja jest bardzo niedobra).
Obeserwujemy rozwoj wydarzen, zobaczym czy sam wirus bedzie mutowal, ale zejdzmy prosze z narracji, ze kazdy ktos sie zarazi to umrze (nie mowie, ze TY te narracej prowadzisz).

Naprawde nie bierzymy JKM jako typowego reprezentana ruchu tzw wolnosciowego (to chcialem chyba tez podkreslic mam nadzieje). Oczywiscie sa ludzie, ktorzy beda mowili, ze zadnego wirusa nie ma i to jest nasz Truman Show, ale tacy zawsze sie znajda.
Jesli chcesz poznac normalnego Janusza :), to polecam wywiad np. z Towarzyszka Panienka Jaruzelska, a nie polowanie na Korwina w stylu Lisa czy Gozdyry.

A tymczasem tutaj bardzo fajny tekst, faceta ktorego wymieniles wyzej.

https://wei.org.pl/article/liberalizm-w-czasie-zarazy/

0

@MesQueUnClub_87 tytul podales, ale mi pokazuje, ze musze uprade zrobic do konta premium i tytulu nie widze.
Czy od razu w oknie mozna wtedy ten film ogladac?

0

@escarabajo tam 38 chlopa po boisku lata!

0

@krzychu1526 boska scena. Teraz juz nie robi az takiego wrazenia, ale kult pozostal.
Koszulke mam nawet.

0

@Bobo25 niektorzy lekarz mieli z tym problem tzn na wirusy antbiotyki podawali. no ale chociaz Placebo bylo.

0

0

@robert12181 nigdy nie widzialem tego filmu.

1

Wymien 5 pilkarzy, ktorzy grali w PSV oraz Barcelonie.

1

@Janiama Jugole to bardzo sportowo uzdolnione narody

0

@AmigoBlancos Rakitic, Boban, Savicevic (Jugo?), Mandjukic, Modric

0

Krypto Sraj Tasma.

Viljami Kuosmanen, programista z Monachium. Założył tzw. "kryptowalutę na ciężkie czasy", o nazwie TPC, czyli Toilet Paper Coin. Opiera się ona na blockchainie, Ethereum i trójwarstwowym papierze toaletowym - pisze twórca. Twierdzi, że w ten sposób rozwiązał światowy problem niedoboru tego niezbędnego produktu higienicznego.

https://www.dobreprogramy.pl/Papier-toaletowy-w-nowej-odslonie.-Powstala-kryptowaluta-na-jego-czesc,News,106947.html

0

Wiele dolujacych wiadomosci, ciezko nie dostac depresji.
Trzeba poprawic sobie nastroj:

W Polsce smiertelnosc wynosi 100 procent.

A teraz radosny teksst piosenki "Wszystko umiera"

Cóż, kochałem swoją ciotkę
Ale zmarła
I wujka Lou
No i zmarł

Szukam czegoś, czego nie da się odnaleźć
Ale mam nadzieję
Wciąż śnię o swym ojcu
Mimo, że zmarł

Wszystko umiera

Moja matka jest bardzo chora, może umrzeć
Mimo, że moja dziewczyna nieźle się trzyma, to i tak umrze

Wciąż szukam kogoś, kto był ze mną
Ledwo sobie radzę
Teraz nienawidzę siebie
Chciałbym umrzeć

(Nie!, dlaczego?)
Mój Boże, tęsknię za tobą
(Nie!, dlaczego?)
Mój Boże, tęsknię za tobą
Naprawdę mi ciebie brak



2

@KamQiX bo jestes uporzadkowany chopok, a dla wszystkich balaganiarzy powstaly jakies dodatki tylpu - tab sleep czy cos podobnego.
Podobnie jest z plikami czy folderami na desktopie.

0

Wasz rekord zakladek i okien otwartych w przegladarce? (ktora przegladarka i system op)

3

"Zapytam więc przewrotnie: czego liberalne państwo (w klasycznym znaczeniu) nie mogłoby zrobić, co zrobiło nasze państwo „opiekuńcze” w ciągu ostatnich dni?"

"To nie jest kwestia tego lub innego rządu. To jest kwestia socjalistycznego państwa, chcącego realizować zbyt dużo różnych niepotrzebnych funkcji, w konsekwencji czego nie potrafi ono dobrze realizować żadnej z nich – zwłaszcza tych, które realizować powinno!"

tutaj caly tekst
https://wei.org.pl/article/liberalizm-w-czasie-zarazy/
Robert Gwiazdowski

0

@cchesterr43 kazdy chyba tak ma, te filmy po prostu wciagaja.
Zmieniamy jezyk, ale jednak caly czas utrzymuje sie cos takiego pejoratywnego: "jak zwierzeta"

20

Wirus koronny = biuro w domu
biuro domowe = duzo czasu w domu
duzo czasu w domu = internet
internet = pornhub
pornhub = papier toaletowy

Teraz wiadomo o co chodzi.

0

@dawo17 jest jakas gierka o tej tematyce?

0

@Walker Myślałen , że Nirvana, albo po prostu nie znam nagrania

0

@BarcaInfo
wczoraj wstawialem podobny filmik, gdy role Vidala przejal o dziwo Ronaldinho, a jego masakratorem byl nasz byly zawodnik Sorin.
Kojarzysz te akcje?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sebasek99 cala prawda o 5g, LTE i EDGE oraz o Nokii 3310 i Ejplu.
https://www.youtube.com/?gl=PL8hwZagladaAnxiety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?