Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomono tez nie
2
@Danger204 hahah
0
Quiz. gralem w Sevilli, mam 1,67 wzrostu i przegralem Final MS.
#pod@chwytliwy
0
@tomono dobre kojarzenie masz
1
@Kamil92 a masz racje. Lubie sie posmiac, ale ile mozna jechac po Hajto, Walesie, Maradonie lub po paru uzytknowikach tej strony, Kiedys w koncu sie to staje niesmaczne.
7
@PanPatrykk "a ja im wtedy mowie, poczekajcie jeszcze z tym wirusem"
0
@tomono Zgadza sie. Jak oceniasz tego grajka?
0
Quiz.
Przyszedlem do Barcy z Santosu, a odszedlem do Olympiakosu.
0
@AnnaMarianna cos w tym jest
2
@contowsky Ja malem szczescie - Messi R9 :)
0
@Arkon tak, serial
1
@norbi77 to chyba z Janka mi sie pomylilo
2
@Arkon Wodnikowe Wzgorze, Wall-E, Scena starzenia sie pary w "Up".
1
@norbi77 cos kojarze chyba naprawde dobre bylo.
0
@emeu niestety mimo iz ze wspanialym skladem Brazole polegli bardzo gladko.
4
Dobre ujecie gola Zidana.
https://pbs.twimg.com/media/ETovF2zX0AM19zt?format=jpg&name=900x900
smutek
https://pbs.twimg.com/media/ETosLG-XYAEbu_4?format=png&name=small
2
@Avada Kedavra Racja, racja. Kutas Wielgus.
0
@Keriox ni i Lamia do tego....
0
@robsesh takie polecenie tez dostalem, dobre?
0
@robsesh ok to sobie obejrze.
6
@Naturopata Czy ten Paulinho to nie jest przydomek Jerzego Zieby? Makaron oraz maka i ryz zabijaja?
0
Rozne rzeczy mozna znalezc w domu. Na przyklad drazek - ma ktos jakies linka, jak powinna tak seria cwiczen podnoszenia na drazku wygladac, jak czesto? No i prawidlowa technika.
1
@Chwytliwy Boca na pewno, Flamengo, potem kilka klubo z Grecji czy Maroka maja wspaniala atmosfer.
0
@Chwytliwy na pewno Am. Poludniowa i kilka klubo stamtad, ale charyzmatczne chodzi o klimat na trybunach czy o co?
0
@Gitarkafcb dziekuje.
1
@ViscaBarca123 kazdy ma tam swoj styl parzenie, ogolnie potrafie wylaczc juz wode i wiem kiedy ma 70, 80 , czy 90 stoponie - na sluch i organoleptycznie, ale na poczatku lubilem termometr czy nawet mialem czajnik bosha z regulacja temp.
mieszania nie lubie z zimna.
1
@Nano22 kupie Ci termometr na urodziny
1
@Misanthrope mleko zageszczone mocno slodzone - jedna z najslodszych rzeczy jakie znam.
0
@cchesterr43 czasem akordeon daje naprawde rade
1
@RichardWinters w sumie zajebi iste