1

@Nou a mleko w kawie?

3

@macio_944 nie lubisz dozylnej lewicowej witaminy C?
https://img.besty.pl/images/401/17/4011716.jpg

0

@tadzik447 no chyba, ze Apple lub Dell ;) jak ktos chce przedrozyc

2

@TheNekro94 Ten tytul filmu brzmi dzis jak czarny humor.
No Country for Old Men

1

Pep zrobil z niego potwora w obronie.


2

@Kwiatek67 Guinness.

0

@Walker wspominal o fajnych intrach, te jeszcze mi sie przypomnialy:

Aerosmith - Janie's Got A Gun



Living on the edge

0

@Nigaki A gość ze The Smashing Pumpkins?

1

@SuperVegeta nie ma Mickiewicza i nie ma Milosza.

0

@Avada Kedavra Coheny - to jest dobra marka

0

Ale by byla brama Cavaniego, jednak spalony.

0

Cannavaro i Cavani w Napoli.

0

@AmigoBlancos ale to inny film

0

"Pelle Zwycięzca" nie leci dzis w tv.

0

1

Ronaldinho zsiatkowany, a przy okazji odpowiedz na pytanie o zawodnika w dlugich wlosach.


0

@nieprzysiadalnosc mial, ale nie o niego mi chodzi

0

@tristan87 tez Ci zalicze, ale mialem czarne wlosy

1

Mialem dlugie wlosy, gralem w Hamburgu i Barcelonie.

1

@TheNekro94 dobrego ma twittera

0

@TheNekro94 to za latwe bylo. A pamietasz pilkarza, ktorego wymienilem i czym sie charakteryzowal?

1

@TheNekro94 Gabor Kiraly :)

1

@Avada Kedavra Robert Pires (3.14)

0

@krzychu1526 ale to zbyt oczywiste by pisac

0

0

@DonAndrzejos zaczalem ostatno bardzo dobrze sie zapowiada. HBO tak czy siak czesto daje jakosc.
Ed Harris, Hopkins do tego tematy nawiazujace do Blade Runner i Battlestar Galactica i STar Treka... moze byc ciekawie.

0

@patryk355 jesli Dexter to Lithgow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?