Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nou a mleko w kawie?
3
@macio_944 nie lubisz dozylnej lewicowej witaminy C?
https://img.besty.pl/images/401/17/4011716.jpg
0
@tadzik447 no chyba, ze Apple lub Dell ;) jak ktos chce przedrozyc
2
@TheNekro94 Ten tytul filmu brzmi dzis jak czarny humor.
No Country for Old Men
1
Pep zrobil z niego potwora w obronie.
8
rozmiary. Wirusy, bakterie, mitochondria i takie tam.
https://rsscience.com/wp-content/uploads/2020/03/size-scale-of-virus-cell-bacteria-2048x867.jpg
https://htwins.net/scale2/
2
@Kwiatek67 Guinness.
0
@Walker wspominal o fajnych intrach, te jeszcze mi sie przypomnialy:
Aerosmith - Janie's Got A Gun
Living on the edge
0
@Nigaki A gość ze The Smashing Pumpkins?
1
@SuperVegeta nie ma Mickiewicza i nie ma Milosza.
0
@AmigoBlancos @LuisSalvano
https://www.filmweb.pl/film/Pelle+zwycięzca-1987-120451
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Pelle_zwycięzca
0
@Avada Kedavra Coheny - to jest dobra marka
0
Ale by byla brama Cavaniego, jednak spalony.
0
Cannavaro i Cavani w Napoli.
0
@AmigoBlancos ale to inny film
0
"Pelle Zwycięzca" nie leci dzis w tv.
0
@tristan87 @AllBundy @nieprzysiadalnosc
Sorin
1
Ronaldinho zsiatkowany, a przy okazji odpowiedz na pytanie o zawodnika w dlugich wlosach.
0
@nieprzysiadalnosc mial, ale nie o niego mi chodzi
0
@tristan87 tez Ci zalicze, ale mialem czarne wlosy
1
Mialem dlugie wlosy, gralem w Hamburgu i Barcelonie.
1
@TheNekro94 dobrego ma twittera
0
@TheNekro94 to za latwe bylo. A pamietasz pilkarza, ktorego wymienilem i czym sie charakteryzowal?
1
@TheNekro94 Gabor Kiraly :)
1
@Kajtek77 https://i.wpimg.pl/O/450x600/i.wp.pl/a/f/film/033/43/84/0318443.jpg
1
@Avada Kedavra Robert Pires (3.14)
0
@krzychu1526 ale to zbyt oczywiste by pisac
0
@Kajtek77 link do ostatniego postu "czy wiesz, ze"
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8346985#comment-8346985
0
@DonAndrzejos zaczalem ostatno bardzo dobrze sie zapowiada. HBO tak czy siak czesto daje jakosc.
Ed Harris, Hopkins do tego tematy nawiazujace do Blade Runner i Battlestar Galactica i STar Treka... moze byc ciekawie.
0
@patryk355 jesli Dexter to Lithgow