Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najslynniejsze meskie duety kinowe? Coz jak Butch Cassidy i Sundance Kidd czy Tango i Cash.
0
3 najlepsze dla Was mecze pod wzgledem poziomu komenotwania, no i moze od razu 3 najgorsze?
0
@NGTRX no ale na jedynce sport Engel i Darek Juppa.
1
na ktorym kanale powtorka meczu?
0
Najbardziej epicki mecz reprezentacji z Am. Południowej?
3
Joker i Vincent Vega w poszukiwaniu papieru.
3
2014 hymn Brazylii.
0
Herbie Hancock Headhunters - Watermelon Man
0
Kto mial wiekszy potencjal: Pato czy Saviola?
0
@msmsms
1
@socha zalezy co kto lubi
21
Wlosi wola umierac niz jesc pizze hawajska.
https://mobile.twitter.com/bianco222/status/1238830341630107660/photo/1
1
@Nano22 Ciezko sie nie wzruszyc.
1
@Avada Kedavra nie znasz? to taki Znachor, tylko Anny Dymnej brakuje. Na kazda okazje od raka przez aids do korony proponuje dozylna lewostkretna witamine C i suplementy.
4
@FDJ tylko bez spojlerow.
1
@sebasek99 Chinczykom chyba podarowal lewicowa witamine C i widac tam swiatelko w tunelu.
1
Tragikomiczna opowieść o miłości i poświęceniu w czasach zagłady uznana przez wielu krytyków za arcydzieło. Trzy Oscary i wiele innych nagród. Błazeński humor z koszmarem Holokaustu, co wzbudziło wiele kontrowersji: Życie jest piękne / La vita e bella (1997) - PN 23:50 TVP 2
0
@mekston @prokofiew hehe
22
Dni bez sportu? Skad.
Marble race.
https://x.com/i/status/1239196410857340933
1
@DaPi Metyla, Despero oraz detektywa Ostrowskiego plud Szajba, Czarna, Mlody i Rafalski.
0
@Xavifcb6 tylko zabawa
0
która drużyna lepsza?
https://pbs.twimg.com/media/ES6VPseWoAISrRo.jpg?format=jpg&name=large
0
@Kamiloza91 melodia tragicznie infantylna, ale wlasnie o to chodzi u Quentina. Uwielbiam jego soundtracki i mieszanie, zabawe z kiczem.
2
@SuperVegeta ja ciagle snie, ze ktos zaczyna nowe watki tuz nad starymi na LR. Moje na wierzchu nazywam te sny.
0
@MichalZZZ pikawa chodzila
3
@SuperVegeta chyba kazdy snil ze spada, czy lata oraz, ze jest gonioony. pOznijs sa oczywsice sny tzw mokre, a na LR czesto sny, ze ktos gral z Messim, ktore tez moga okazac sie mokrymi.
1
@MichalZZZ znam goscia, ktory zostawil w pociagu kamare wartosci chyba 30 tysiecy zlotych.
na moment odzyskalem wiare w ludzkosc, bo ktos ja oddal do PKP i facet odnalazl zapomniany w przedziale przedmiot.
0
@Gall nie, nie . Zly na pewno nie byl, a nawet duzo duzo wiecej.
2
@NeroTFP na Messiego nic nie mow. Bo zglosze
1
@SkN nie lubie rozpamietywac, ale jednak to rozpamietuje.