0

@Rudi35 ich Marke Quechua?

0

@Kamilos84 Peterka

1

@masakrator05 pewnie , jeśli jakość się zgadza.
Ale wierz mi , zyjemy w świecie markę i no namów (które też są markami) i ludzie podwswiadomie patrza na to . Pytanie , czy Ci to przeszkadza .
Inaczej widzą Cie gdy podjedziesz fiatem panda , a inaczej gdy Saabem
Dla mnie liczy się jakość . W butach nie znalazłem lepszej niż Meindl. Trzeba doplacic , ale wiadomo , że oszczędny czasem kupuje 2 razy
Najgorzej gdy cena nie idzie w parze z jakością

0

@draxidox trafiony, nie zatopiony.

0

Mimo, iż nie oglądam już skoków po erze malyszowej, to zadam pytanie.
Największe zmarnowane talenty w tym sporcie?

0

@Triv44 czemu nie , jesli Membrany sa w porządku , to jak najbardziej.
Mój znajomy to łowca w lupeksach - Jack Wolfskin , Häglofs i North Face oraz inne często taniutko wyłapał .

0

@Encore nie sprawdzałem tych , ale mam dobre doświadczenia z Mammut i Meindl - niestety ceny zniechęcają .

0

Wasze ulubione marki ciuchów, butów i sprzętu z sekcji tzw outdoor / funkcjonalnych?

0

@Encore dość często, faktycznie.

0

@Encore witam, ale komentarz powinien

1

@Avada Kedavra a ograniczony ?;)

0

@Avada Kedavra @kewin
Mozna wlaczyc dowolych zawodbikow (budzet nieograbiczony)

0

A gdyby tak wrócić do starej zasady, to których trzech obcokrajowców wiedzielibyście w Barcelonie? (nabyte drugie obywatelstwo przepada czyli np. Argentyńczyk pozostaje ARG a nie ESP).

4

@damianex10 tylko pamiętaj o składkach!

0

Wasz wymarzony skład Barcy (nie mozna brać jakichś legend na emeryturze) plus trener.
Budżet nieograniczony. Takie tam pofantazjowanie.

0

@Ermitano czasem wracam . A jego solowe projekty ?

0

Leo je Lay's, a Brad Pitt Pringels.


4

Fajny utwór Porcupine Tree


2

@Triv44 ale Polak miał być ;)

0

@Triv44 Fibak :)

0

@WisniaKala a co proponujesz ? Po turecku?

0

@Triv44 ale to nie ten Eagle?

0

@koziar dużo nie zdradzilem , tylko podpowiedź dla kolejnego

0

@koziar dobra wyguglowalem , bo mi spokoju nie dawało. Twoja mama na M ma panieńskie :)

0

@koziar film był o nim, kaskader się polamal

Ps se przypomnieć nie mogę , chyba na P

0

@Baaarca95 nazwiska no i z którego kraju pochodzil.

0

@Triv44 a ilu było tzw. egzotycznych skoczków?

0

@Encore często rozkminy były o życiu, kosmosie i całej reszcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?