Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znacie tė aktorkė?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSV-8cHDr1b7RibhJz4LOdRqx_RBf2olfczpQoPwYxW_RC_TJut">https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSV-8cHDr1b7RibhJz4LOdRqx_RBf2olfczpQoPwYxW_RC_TJut
0
@Rudi35 ich Marke Quechua?
0
@Kamilos84 Peterka
1
@masakrator05 pewnie , jeśli jakość się zgadza.
Ale wierz mi , zyjemy w świecie markę i no namów (które też są markami) i ludzie podwswiadomie patrza na to . Pytanie , czy Ci to przeszkadza .
Inaczej widzą Cie gdy podjedziesz fiatem panda , a inaczej gdy Saabem
Dla mnie liczy się jakość . W butach nie znalazłem lepszej niż Meindl. Trzeba doplacic , ale wiadomo , że oszczędny czasem kupuje 2 razy
Najgorzej gdy cena nie idzie w parze z jakością
0
@draxidox trafiony, nie zatopiony.
0
@Rudi35 jeszcze to i jedziemy.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR4y2FUis4Ke5QtrMoYOBxwZiKY6lO3H06qJrgm_UWOshyaZY03
0
Mimo, iż nie oglądam już skoków po erze malyszowej, to zadam pytanie.
Największe zmarnowane talenty w tym sporcie?
0
@Triv44 czemu nie , jesli Membrany sa w porządku , to jak najbardziej.
Mój znajomy to łowca w lupeksach - Jack Wolfskin , Häglofs i North Face oraz inne często taniutko wyłapał .
0
@Encore nie sprawdzałem tych , ale mam dobre doświadczenia z Mammut i Meindl - niestety ceny zniechęcają .
0
Wasze ulubione marki ciuchów, butów i sprzętu z sekcji tzw outdoor / funkcjonalnych?
0
@Encore dość często, faktycznie.
0
@Encore witam, ale komentarz powinien
1
@Avada Kedavra a ograniczony ?;)
0
@Avada Kedavra @kewin
Mozna wlaczyc dowolych zawodbikow (budzet nieograbiczony)
0
A gdyby tak wrócić do starej zasady, to których trzech obcokrajowców wiedzielibyście w Barcelonie? (nabyte drugie obywatelstwo przepada czyli np. Argentyńczyk pozostaje ARG a nie ESP).
4
@damianex10 tylko pamiętaj o składkach!
0
Wasz wymarzony skład Barcy (nie mozna brać jakichś legend na emeryturze) plus trener.
Budżet nieograniczony. Takie tam pofantazjowanie.
0
@Ermitano czasem wracam . A jego solowe projekty ?
0
Leo je Lay's, a Brad Pitt Pringels.
4
Fajny utwór Porcupine Tree
2
@Triv44 ale Polak miał być ;)
0
@Triv44 Fibak :)
0
@WisniaKala a co proponujesz ? Po turecku?
0
@Triv44 ale to nie ten Eagle?
0
@koziar dużo nie zdradzilem , tylko podpowiedź dla kolejnego
0
@koziar dobra wyguglowalem , bo mi spokoju nie dawało. Twoja mama na M ma panieńskie :)
0
@koziar film był o nim, kaskader się polamal
Ps se przypomnieć nie mogę , chyba na P
0
@Baaarca95 nazwiska no i z którego kraju pochodzil.
0
@Triv44 a ilu było tzw. egzotycznych skoczków?
0
@Encore często rozkminy były o życiu, kosmosie i całej reszcie.