Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Tak, Bajer z Bel-Air super serial.
3
@Coutinho007 @Avada Kedavra ten z Lpool mi się kojarzy
0
@bolinho89 na początku bardzo pozytywnie - i jeszcze go na straty nie spisałem .
3
W sumie jak to jest - graliśmy bardzo słabo, ciężki przeciwnik (bez ironii bo goście byli zmotywowani jak wataha wilkow i nie jest łatwo dominowac na takim terenie ) i wtedy oczywiste , że nie obwiniamy trenera - jest u nas zbyt krótko.
A gdybyśmy wygrali z 7-0 po pięknej grze , to wtedy bylavy jego zasługa i zachwyty?
3
Mama (Terry Jones) Briana (Graham Chapmann) dolaczyla do syna.
http://tiny.cc/0562iz
#R.I.P.
1
@Witekk10 nie mam linku, ale tez jescze nie szukalem
0
@Artsss ale to jest dobre
4
Zapraszam do dyskusji.
0
@Encore a to nie wiem. znam tylko sposoby od 21 do 22
a tak na serio, to nie jest takie trudne tylko samozaparcia trzeba i wpasc w rytm, cos w desen tego, o czym pisze @jeyxzzx
0
@Encore A wczesne, to ktora godzina?
2
@Coutinho007 no niestety przewijaja sie tacy zawodnicy przez nasz klub - Semedo, Gomes, Mina, Boateng, Coutinho.
Kiedys wynalazki typu Bogarda, Zenden czy inni.
Wiadomo, ze nawet najwieksza gwiazda moze nie odpalic, ale jesli wchodzimy w systematycznosc, to jest problem.
6
@DaPi Jakichs czas temu bez avka, a teraz prosze. Pan Heisenberg.
0
@Hushovt no cos w tym jest :)
8
@LuisSalvano I w ten sposob dales mimochodem ogloszenie - pelno tu osob lubiacych dobra muze, ktos z LR Wam na pewno za niewielka sumke poDJ-juje.
1
@pax Ja mam wrazenie, ze dyskusje o Semedo trwaja tu od narodzin tego gracza.
Nie bylem do niego przekonany, ale ma przeblyski.
Taki typowy zawodnik z polki - "a moze (duze moze) przy odpowiednim ustawieniu i trenerze odpali".
1
@Hushovt Nie, to "tylko" Eric Idle i on jeszcze zyje.
3
Juz o dwoch mniej :(
https://i0.wp.com/metro.co.uk/wp-content/uploads/2020/01/PRI_88445746.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=644%2C432&ssl=1
0
@Witekk10 chyba tak
0
Tamten to chociaż kucal , a ten se teraz usiadł .
0
Czemu on te ręce ma założone ? Czemu nie pomaga rękami jak Pep?
Zobaczcie jak chodzi trener Ibizy przy linii.
0
@Persyfl kurde dopiero teraz widze, ze nie zyje. :((((((((((((((((
to drugi z ekipy, ktory odszedl. Oby znowu o tym skecz zrobili.
0
@Gaucho mial, dlatego czasem sie z niego lapal
2
@blaugrana_36 warto, nawet bardzo. Ciekawe, gdzie pan, ktory niedawo pisal, ze wlasnie zaczyna i polyka odcinki jak swieze buleczki.
2
@Persyfl Ello, Mister Polly Parrot! I've got a lovely fresh cuttle fish for you if you show...
0
@mat32 zapomnialem dopisac ":)"
0
@TheNekro94 30 min i fajrant.
przypominam tylko, bys sie nie zasiedzial.
3
@klemens100 Ale przeboj przypomniales.
a Papiez? najpierw kobiety bije, a teraz to. Zlikidowac kosciol
3
@Odesseiron to masz, bo mnie ten zwrot "bahoruff" rozbawil.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8126597#comment-8126597
0
@Odesseiron widziales Sosnierza wspominajacego podczas debaty T.Pratchetta?
0
@tobiasson92 a on co, zly?
https://66.media.tumblr.com/8c71445dc95fc6f3e1f0e4c0e2c5caea/tumblr_o9z3i0AQ7W1sluqv6o1_1280.jpg