0

@IronSanHybrid Tak, Bajer z Bel-Air super serial.

3

@Coutinho007 @Avada Kedavra ten z Lpool mi się kojarzy


0

@bolinho89 na początku bardzo pozytywnie - i jeszcze go na straty nie spisałem .

3

W sumie jak to jest - graliśmy bardzo słabo, ciężki przeciwnik (bez ironii bo goście byli zmotywowani jak wataha wilkow i nie jest łatwo dominowac na takim terenie ) i wtedy oczywiste , że nie obwiniamy trenera - jest u nas zbyt krótko.

A gdybyśmy wygrali z 7-0 po pięknej grze , to wtedy bylavy jego zasługa i zachwyty?

3

Mama (Terry Jones) Briana (Graham Chapmann) dolaczyla do syna.
http://tiny.cc/0562iz
#R.I.P.

1

@Witekk10 nie mam linku, ale tez jescze nie szukalem

0

@Artsss ale to jest dobre

4

Zapraszam do dyskusji.

0

@Encore a to nie wiem. znam tylko sposoby od 21 do 22

a tak na serio, to nie jest takie trudne tylko samozaparcia trzeba i wpasc w rytm, cos w desen tego, o czym pisze @jeyxzzx

0

@Encore A wczesne, to ktora godzina?

2

@Coutinho007 no niestety przewijaja sie tacy zawodnicy przez nasz klub - Semedo, Gomes, Mina, Boateng, Coutinho.
Kiedys wynalazki typu Bogarda, Zenden czy inni.
Wiadomo, ze nawet najwieksza gwiazda moze nie odpalic, ale jesli wchodzimy w systematycznosc, to jest problem.

6

@DaPi Jakichs czas temu bez avka, a teraz prosze. Pan Heisenberg.

0

@Hushovt no cos w tym jest :)

8

@LuisSalvano I w ten sposob dales mimochodem ogloszenie - pelno tu osob lubiacych dobra muze, ktos z LR Wam na pewno za niewielka sumke poDJ-juje.

1

@pax Ja mam wrazenie, ze dyskusje o Semedo trwaja tu od narodzin tego gracza.
Nie bylem do niego przekonany, ale ma przeblyski.
Taki typowy zawodnik z polki - "a moze (duze moze) przy odpowiednim ustawieniu i trenerze odpali".

1

@Hushovt Nie, to "tylko" Eric Idle i on jeszcze zyje.

0

@Witekk10 chyba tak

0

Tamten to chociaż kucal , a ten se teraz usiadł .

0

Czemu on te ręce ma założone ? Czemu nie pomaga rękami jak Pep?
Zobaczcie jak chodzi trener Ibizy przy linii.

0

@Persyfl kurde dopiero teraz widze, ze nie zyje. :((((((((((((((((
to drugi z ekipy, ktory odszedl. Oby znowu o tym skecz zrobili.

0

@Gaucho mial, dlatego czasem sie z niego lapal


2

@blaugrana_36 warto, nawet bardzo. Ciekawe, gdzie pan, ktory niedawo pisal, ze wlasnie zaczyna i polyka odcinki jak swieze buleczki.

2

@Persyfl Ello, Mister Polly Parrot! I've got a lovely fresh cuttle fish for you if you show...

0

@mat32 zapomnialem dopisac ":)"

0

@TheNekro94 30 min i fajrant.
przypominam tylko, bys sie nie zasiedzial.

3

@klemens100 Ale przeboj przypomniales.



a Papiez? najpierw kobiety bije, a teraz to. Zlikidowac kosciol

3

0

@Odesseiron widziales Sosnierza wspominajacego podczas debaty T.Pratchetta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?