Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
@Odesseiron Kto by sie spodziewal. hmmmm
2
@sidzej Nic waznego. Zamiast skupiac sie na tym co mowi, to niektorzy mu (Bosakowi) nieczystosci na twarzy wypominali.
2
@BarcaInfo I'm a moron 'n' this is my wife
She's frosting a cake
With a paper knife
All what we got here's
American made
It's a little bit cheesey
But it's nicely displayed.
#tenTylkoSwoiChce, nepotyzm
0
@sidzej Tradzik.
3
Dobra ekipa grala kiedys w Azerbejdzanie.
http://tiny.cc/8vk1iz
1
@sidzej Pryszczaty prezydentem? W sumie najlepsze beda debaty w jego wykonaniu, ma to opanowane, a nie amatorka jak JKM.
0
@szymonekk Ja jestem zwolenniczakiem wiekszej ilosci pamiecie. Bierz wieksza.
0
@LoveValverde racja, racja.
0
Wasza pierwsza gierka na smartphona, która ukradła wam grube godziny?
U mnie chyba doodle jump.
2
@kamilo0066 Szkoda. 2 meczowe obronil.
0
Oo Hurkacz kabanosy wyciągnął .
0
@Kidd dokładnie
2
@MaTt_BarcaFan niechlujnie bardzo
0
@Kidd no i 0-2 w setach
0
@TheNekro94 na dole gierkę poleciłem
3
PinOut czyli dlugodystansowy flipper aka Slepnac od Swiatel.
Fajny klimacik tej gierki.
1
@Rysiu "Niewidoczni Akademicy"
0
Ale dobra muza w pierwszej misji tego pinballa
0
@kerouac A te o pilce noznej czytales?
24
Sosnierz i Swiat Dysku (min)
0
Australian Open: ostatni turniej Karoliny Woźniackiej. "Kiedy uderzę ostatnią piłkę, pojawi się wzruszenie"
0
Jest nowa audycja elektroniczna z debiutantem Grzegorzem Stanulewiczem.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2440266,Studio-el-muzyki-21-stycznia-godz-2206
W zeszlym tygodniu bylo dosc slabo - elektoniczne interpretacje muzyki klasycznej. Troche tandetnie to brzmialo, ale moze komus sie spodoba.
1
@Ronin47 ja mialem tylko jedne SZaomi i bateria byla glowna jego zaleta. Redmi 7,
2
@zodiak_10 Jednak nie ma switych krow i dobrze, niech Messi wie.
#:)
0
Wasz najgorszy telefon komorkowy pod wzgledem baterii to...
1
@Odesseiron wazne, ze od Niemcow masz szybszy.
@FC1899Barca average
no fajna predkosc
6
Predkosci mobilnego i stacjonarnego na swiecie.
https://www.speedtest.net/global-index
6
@KamQiX Wczoraj ktos wstawial, ze do gostek do akademika sobie jacuzzi zamowil.
0
@TheNekro94 W klapie bedzie nosil jako prezydent?
5
@KamQiX A logowales sie kiedykolwiek z Jacuzzi?