33

@Odesseiron Kto by sie spodziewal. hmmmm

2

@sidzej Nic waznego. Zamiast skupiac sie na tym co mowi, to niektorzy mu (Bosakowi) nieczystosci na twarzy wypominali.

2

@BarcaInfo I'm a moron 'n' this is my wife
She's frosting a cake
With a paper knife
All what we got here's
American made
It's a little bit cheesey
But it's nicely displayed.

#tenTylkoSwoiChce, nepotyzm

0

@sidzej Tradzik.

3

Dobra ekipa grala kiedys w Azerbejdzanie.
http://tiny.cc/8vk1iz

1

@sidzej Pryszczaty prezydentem? W sumie najlepsze beda debaty w jego wykonaniu, ma to opanowane, a nie amatorka jak JKM.

0

@szymonekk Ja jestem zwolenniczakiem wiekszej ilosci pamiecie. Bierz wieksza.

0

@LoveValverde racja, racja.

0

Wasza pierwsza gierka na smartphona, która ukradła wam grube godziny?
U mnie chyba doodle jump.

2

@kamilo0066 Szkoda. 2 meczowe obronil.

0

Oo Hurkacz kabanosy wyciągnął .

0

@Kidd dokładnie

2

@MaTt_BarcaFan niechlujnie bardzo

0

@Kidd no i 0-2 w setach

0

@TheNekro94 na dole gierkę poleciłem

3

PinOut czyli dlugodystansowy flipper aka Slepnac od Swiatel.
Fajny klimacik tej gierki.


1

@Rysiu "Niewidoczni Akademicy"

0

Ale dobra muza w pierwszej misji tego pinballa


0

@kerouac A te o pilce noznej czytales?

24

Sosnierz i Swiat Dysku (min)

0

Australian Open: ostatni turniej Karoliny Woźniackiej. "Kiedy uderzę ostatnią piłkę, pojawi się wzruszenie"

0

Jest nowa audycja elektroniczna z debiutantem Grzegorzem Stanulewiczem.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2440266,Studio-el-muzyki-21-stycznia-godz-2206
W zeszlym tygodniu bylo dosc slabo - elektoniczne interpretacje muzyki klasycznej. Troche tandetnie to brzmialo, ale moze komus sie spodoba.

1

@Ronin47 ja mialem tylko jedne SZaomi i bateria byla glowna jego zaleta. Redmi 7,

2

@zodiak_10 Jednak nie ma switych krow i dobrze, niech Messi wie.

#:)

0

Wasz najgorszy telefon komorkowy pod wzgledem baterii to...

1

@Odesseiron wazne, ze od Niemcow masz szybszy.
@FC1899Barca average
no fajna predkosc

6

Predkosci mobilnego i stacjonarnego na swiecie.
https://www.speedtest.net/global-index

6

@KamQiX Wczoraj ktos wstawial, ze do gostek do akademika sobie jacuzzi zamowil.

0

@TheNekro94 W klapie bedzie nosil jako prezydent?

5

@KamQiX A logowales sie kiedykolwiek z Jacuzzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?