Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vxb93 Zgon na Pogrzebie.
I tu pytanie - widzial ktos amerykanski remake?
7
@bartoszekkk nic mi do tego, ale Setien zrobi z Dembele pilkarza znakomitego, a gdzy przyjdzie pora to nasz Kike zrobi z niego potwora.
0
@damianex10
Spoko(jny) gosc, ale czasem wkurzyc sie trzeba.
0
@Damian11 Jest na Marsie robi fotki makro.
0
@Aqualitek ta
3
O, Nole seta stracil.
0
@bias albo zmiana komorki
0
@bias ja nic nie musze ;)
7
@Janiama Trudno powiedziec. Wielu odwoluje sie do materialu Cwiakaly, w ktorym redaktor akurat brak elastycznosci wymianial jako wade nowego trenera.
Tylko, ze to tez sa spekulacje, bo Setien przeciez tez moze sie rozwijac i nagle wpadnie na pomysl wiekszej elastycznosci wzgledem przeicwnika.
Chyba wszyscy wiemy, ze ten wczorajszy mecz nie byl zadna wyrocznia, nawet gdbysmy wygrali 7-0, ale jakas tam tendencje mozna minimalna zaobserowac, ale nic wiecej.
Czas nam wszystko wyjasni, w ktormy kierunku to zmierza.
Prawdzie sprawdziany dopiero przyjda.
0
@bias To oczywiste rozwiazanie, na ktore liczy oczywiscie Apple, dlatego zliwidowali przeciez wejscie jack.
Mamy przeciez starsze modele radia samochodowego, gdzie jest tylko jack - wtedy i Airpodsy nie pomoga.
23
@COU_11 Pani egzaminator byla duzo starsza od Ciebie?
ps. gratulacje.
0
Iphone lubi komplikacje.
Problem - ciezko znalezc na rynku przejsciowke, ktora mozna wpiac w port lightining ajfona i miec ladowanie oraz wejscie na sluchawki (tzw jack) jednoczesnie.
Tzn jest masa takich produktow (np. amazon) ALE zapewnieja tylko sluchanie muzyki, ale nie obsluguja rozwmow telefoniczynch.
Kupilem nawet jedna, ktora obiecywala wszystie trzy funkcje (ladowanie, muzyka i telefonowanie), ale nie dzialal oczywiscie.
Niby mala rzecz, a nie do przejscia.
Chodzi o takie cos mniej wiecje. Ktos sie spotkal z tym problemem?
https://i.ebayimg.com/images/g/1fUAAOSw0rdcE8ea/s-l400.jpg
ps. w przypadku gdy sluchawki sa tez na wejsciu ligtining to nie ma problemu.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/412bxJFsX9L._SX425_.jpg
0
No dobra bylo, ale mozna w sumie bez konca.
Motyw genialny, klasa swiatowa, znana glownie w Polsce, a szkoda.
0
The Casablanca Derby: Wydad - Raja | ULTRAS AVANTI
0
@Epean nie ogladalem tego spotania.
4
@joloskyy @marcin000019 Dorocinski, Jestem ciekaw waszych reakcji po takim samym wykopie Ter Stegena i bramce Messiego.
0
@marcin000019 Ale ja w ogole fanem Liverpoolu nie jestem. Po prostu fajne ogladalo sie ten wrzask, wykop oraz kontrole pilki Salaha. Swoja droga czemu obronca nie wzial przykladu z Valverde madryckiego.
14
@BarcaInfo We wtorek to jeszcze humanitarnie.
10
A tego nie widzialem.
3
@KamQiX I fajna dynamika, co tu duzo gadac szkola holendersko - katalonska.
18
Obrona szczeniaka niczym Ter Stegen w szczytowej formie.
https://x.com/i/status/1219017659729301515
0
@Tuc Odpowiem tak - jednen z moich ulubionych seriali komediowych zajmuje sie wlasnie tematem karmy - My Name Is Earl.
1
@NGTRX bylo bylo. Juz jako 20lat stwierdzil, ze pilkarz z niego nie bedzie i sprytnie poszedl droga trenera, a niedwno widziano go na jakims sympozjum w Barcelonie.
Selfmademan po prostu, Zosia samosia po naszemu.
0
"Setien chce najpierw zobaczyc, co ma w spizarni."
11
@Bartek22 mnie sie podobalo, ze ciagle byl pod gra i szukal, byl aktywny.
Dobra zmiana not made by PiS.
2
Zaraz sobie poczytam troche LR i pewnie znajde wiecej postow - zachwytow nad zmiana RickyTickiTaka Pucia.
Ale chodzi pileczka z tym gosciem.
3
How was Kike ?
2
Jak tam muzyka w „Psach 3” ?
W poprzednicy częściach kosmos.
1
@donleoJR nikt to nikt
#bezfrazesow
1
Musi być nerwówka w takim dniu meczu . Nikt nie jest pewien czy zagra, nawet Messi :)