0

Kto oglądał „Kikę” Almodovara ?

0

@joloskyy wiadomo
@TheNekro94 dobrze , ze Cię o sposób parzenia nie spytał ;)

1

@Janiama a czemu do mnie z tym luzem?

8

Z cyklu słynne cytaty:

„Bo ludzie z małych miejscowości z reguły są głupi. I tylko wyjazd do większych miast sprawi, że żyć będziesz w cywilizowanym społeczeństwie”

#gupi

0

@Zbyszard tak ?

1

@Kapitan hawk fajne nazwiska , Kurosawa normalnie

2

@Piotr,1985 jak to?
A ciepła yerba nie zabija właściwości miodu ? Szkoda drogiego miodu i enzymów

#mniód
@SeeleyBooth

0

@Kapitan hawk a jak ten bramkarz w Tsubasa sie nazywał ? Moze go trzaśnij na avatar ?
Albo Kapitana Planetę

0

@Kapitan hawk czeka w kolejce . Podobał sie ?

2

@Kapitan hawk setien nawet komponuje juz kawałki pasujące do tej nędzy


0

@Janiama pokochałem Barce ze względu na piękna grę , ale nie oszukujmy sie, to jeden z najlepszych klubów w historii, wiec nie możemy udawać , ze nie ma tu tematu wyników .
To brzmi szlachetnie , ale nie w przypadku tak bogatego klubu.

To jedno z najlepszych i najłatwiejszych miejsce by połączyć magię i trofea.

0

@kerouac cos mi to powiedzenie utkwiło
Moze stad : Legia Gdynia


1

@mrboom Pogoń Śledzie, syfem jedzie

0

@mrboom ale właśnie Arka tak nie śpiewała ?

1

@Szicek10 linki! Trzymam za słowo !

3

@Odesseiron w oleju ze świeża cebulka najlepsze , najgorsze w śmietanie - dla perwersow

#pogońSzczecin

2

@zadafcb dość demokratyczne te prawybory w Konfie

2

@SeeleyBooth @Avada Kedavra
Film w porownaniu do książki taki se
Tu to projektowali . Backup trzeba mieć , nie ?


1

@Avada Kedavra @SeeleyBooth albo inzynier z Autostopem przez Galaktyke projektowal - pamietacie Te scene ?

2

@SeeleyBooth najpiękniejsza planeta - ale tylko pod Słońcem.

76

0

@Nigaki i @BarcaInfo znowu w formie

0

@karci0 ja nie.

0

@sebasek99 konkret. tzw - nie - do - znudenia utwor.
Ciekawe jakby Tracey Thorn w tym wokalu wypadla. Pasuje moim zdaniem.

0

@palindrom1 Serio? W paru filmach mial naprawde swietne role (np. Leaving Las Vegas, Wild at Heart), w innych dramat.

1

@Szicek10 super! Tylko nie zapomnij.

0

@palindrom1 Ten z Harvey Keitel-em jest rewelacyjny, ale kto wie moze Nicolas Cage tez dal rade.

1

@palindrom1 dzis kilka tez swietnych filmow w tv lecialo.
Dogville jeszcze musze obejrzec - to ten tylko z zarysami scenografii?

A widziales Zlego Porucznika, obie wersje, ktora lepsza?

0

@Szicek10 a jakies linki z turnieju?

2

@SkN 2 zl sie nalezy. masz pejpala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?