Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto oglądał „Kikę” Almodovara ?
0
@joloskyy wiadomo
@TheNekro94 dobrze , ze Cię o sposób parzenia nie spytał ;)
1
@Janiama a czemu do mnie z tym luzem?
8
Z cyklu słynne cytaty:
„Bo ludzie z małych miejscowości z reguły są głupi. I tylko wyjazd do większych miast sprawi, że żyć będziesz w cywilizowanym społeczeństwie”
#gupi
0
@Zbyszard tak ?
1
@Kapitan hawk fajne nazwiska , Kurosawa normalnie
2
@Piotr,1985 jak to?
A ciepła yerba nie zabija właściwości miodu ? Szkoda drogiego miodu i enzymów
#mniód
@SeeleyBooth
0
@Kapitan hawk a jak ten bramkarz w Tsubasa sie nazywał ? Moze go trzaśnij na avatar ?
Albo Kapitana Planetę
0
@Kapitan hawk czeka w kolejce . Podobał sie ?
2
@Kapitan hawk setien nawet komponuje juz kawałki pasujące do tej nędzy
0
@Janiama pokochałem Barce ze względu na piękna grę , ale nie oszukujmy sie, to jeden z najlepszych klubów w historii, wiec nie możemy udawać , ze nie ma tu tematu wyników .
To brzmi szlachetnie , ale nie w przypadku tak bogatego klubu.
To jedno z najlepszych i najłatwiejszych miejsce by połączyć magię i trofea.
0
@kerouac cos mi to powiedzenie utkwiło
Moze stad : Legia Gdynia
1
@mrboom Pogoń Śledzie, syfem jedzie
0
@mrboom ale właśnie Arka tak nie śpiewała ?
1
@Szicek10 linki! Trzymam za słowo !
3
@Odesseiron w oleju ze świeża cebulka najlepsze , najgorsze w śmietanie - dla perwersow
#pogońSzczecin
2
@zadafcb dość demokratyczne te prawybory w Konfie
2
@SeeleyBooth @Avada Kedavra
Film w porownaniu do książki taki se
Tu to projektowali . Backup trzeba mieć , nie ?
1
@Avada Kedavra @SeeleyBooth albo inzynier z Autostopem przez Galaktyke projektowal - pamietacie Te scene ?
2
@SeeleyBooth najpiękniejsza planeta - ale tylko pod Słońcem.
76
Jezioro na Wyspach Owczych.
https://pbs.twimg.com/media/EOjQdOMX4AArnwA.jpg
0
@Nigaki i @BarcaInfo znowu w formie
0
@karci0 ja nie.
0
@sebasek99 konkret. tzw - nie - do - znudenia utwor.
Ciekawe jakby Tracey Thorn w tym wokalu wypadla. Pasuje moim zdaniem.
0
@palindrom1 Serio? W paru filmach mial naprawde swietne role (np. Leaving Las Vegas, Wild at Heart), w innych dramat.
1
@Szicek10 super! Tylko nie zapomnij.
0
@palindrom1 Ten z Harvey Keitel-em jest rewelacyjny, ale kto wie moze Nicolas Cage tez dal rade.
1
@palindrom1 dzis kilka tez swietnych filmow w tv lecialo.
Dogville jeszcze musze obejrzec - to ten tylko z zarysami scenografii?
A widziales Zlego Porucznika, obie wersje, ktora lepsza?
0
@Szicek10 a jakies linki z turnieju?
2
@SkN 2 zl sie nalezy. masz pejpala?