Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak to czasem jest, gdy za sterami sa ludzie, ktorzy widza tylko kase oraz kase, nie czujac klimatu serialu czy innego projektu.
Serie Star Trek, zamiast pozostac startrekowymi, to ida w kierunku -Marvela (nieudolnie) czy czegos po podobnego, po co.
Rzadko tak robie (wole sam obejrzec), ale wysluchalem paru Trekkies, ktorzy mowia o tym, ze The Orville i The Expanse sa bardziej bardziej klimatem przypominajace ST niz ST Discovery czy ST Picard.
Zreszta sam P.Stewart mowi:
The world of Next Generation doesn't exist anymore
1
"Rozpoznaja mnie po samochodzie".
Co za kojacy utwor.
1
@dontripe Robert Rich, jeden z pionierów ambientu .
1
@kubix05 i prawda ekranu...
2
@Kapitan hawk RutinosKorwin albo tussipect.
2
Prosimy nie floodować
2
@Kapitan hawk hehe.
2
@mpolska25 a masz pewnosc, czy ktos go nie szantazuje?
0
Rzadko pada chyba ten temat.
Najlepszy tablet?
2
@Kapitan hawk widac, ze nie jestes z Bialem Podlaskiej.
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/7a/fa/5e0f6ae4b3042_o_medium.jpg
1
@Filip_10 Himalaistki. Opowieść o kobietach, które pokonały każdy szczyt
Innej drogi niż pod górę po prostu nie ma
Polki budowały legendę światowego himalaizmu. To one były pierwsze. Ich życiorysy to gotowe scenariusze filmowe.
Wanda Rutkiewicz nieraz spojrzała śmierci w oczy. Dobrosława Miodowicz-Wolf umarła, pomagając innym. Halina Kruger-Syrokomska zasnęła w namiocie na wysokości kilku tysięcy metrów i nigdy się nie obudziła. Ale te, które przeżyły, mówią: góry są po to, żeby w nich żyć, a nie umierać.
3
@Avada Kedavra to ja tez.
@SeeleyBooth jak sie nazywala ta ruska piosenka z Giertychem?
dobra mam
3
@dontripe dobre i utwor tez fajny.
Mnie sie ten tytul zawsze podobal
A Flock Of Metal Creatures Fleeing The Onslaught Of Rust
czyli chyba Stado Metalowych Stworzen Uciekajacych przed Atakiem Rdzy.
0
Jest nadzieja dla nas, fanow Leo.
Japonia. Kazuyoshi Miura wciąż nie chce schodzić ze sceny. 52-letni napastnik podpisał nowy kontrakt.
http://tiny.cc/j78qiz
3
I takie bywaja przemowy do druzyny w polowie meczu.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/ep3bqb/neil_warnock_half_time_speech_specialist_id_run/
0
@Nano22 a szukales tam @SHIBA ? chyba wlasnie w Holandii pracuje.
0
@Nano22 a w Holandii łatwo kupić ;) (yerbe )?
1
@Janiama DSF :) tskie mecze się pamięta
Tennis Borussia Berlin :) istnieją ?
Niezle emocje , Wolischin z rozciętym łukiem ..
Było Cie widać?
"und wieder Tor... Denkst de ;)
6
@Avada Kedavra albo Rolnik
0
@TheNekro94 krojfista-wuefista
3
Ciekawe jak najczęściej będzie mówiło sie o Setienie na LR.
„Kike” pojawia się dość często .
1
@Adran360 dzieki, czajnikowego lubie, dawno nie ogladalem.
@Nano22 Ty z Gliwic jestes, byles w jego sklepie?
ps. chimarrao Barao bardzo lubie
1
Ale emocje.
5
Ayrton Senna, mural z Rio, fot. T.Mazur.
https://pbs.twimg.com/media/EOUK8yQX0AA6utp?format=jpg&name=large
0
@Odesseiron okej.
1
@Vxb93 jednak nie jest, bo nie dodal do Twojego.
4
@Odesseiron no to masz CHYBA duza wyrozumialosc do tzw. nie-szemranej reszty (politykow) albo sa dla Ciebie bardziej szemrani niz szubrawcy z Konfy :)
Przynajmniej znalazles , co Cie utwierdzi w przekonaniu , zawsze cos.
3
@barpol11 ten?
0
@Odesseiron ta twarz meczy.
0
@Odesseiron Ale to co teraz? Konfederacja jednak zla, Korwin zly?
ps. musze sprawdzic te info.
Najwyzszy Czas to juz rzezcywiscie nie jest ten sam poziom co kiedys.