Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 tak, Bartek jest problemem - bo albo nie było komunikacji z Valverde albo dali mu złudne uczucie , że nie ma żadnych problemów
Jeśli to , co mówi Vslverde jest prawda, to Barto robi z tego miejsca Wiecej niż Klubik
2
Dobry ten Essien?
0
@Lamora iron man
Muszę się zainteresować tym tematem
1
@Ear i to od nowego trenera takie pochwaly... wow
0
https://x.com/i/status/1216791698673668098
3
Aliko Dangote, miliarder, najbogatszy czlowiek w Afryce, chce przejac Arsenal w 2021 roku.
1
Ajax, gole dekady.
1
@Kapitan hawk a jak sie raz gunwem pobrudzisz, to sie ciezko zmywa.
0
@Ermitano Mnie wlasnie ciekawie jedno. Jaka bylo komunikacja wewnatrz klubowa z Valverde.
Mial przeciwnikow juz po meczu z Roma, ale czy o tym wiedzial?
Wydaje sie byc czlowiekiem upartym albo po prostu nie zrezygnowal po Anfield ze wzgledu na kase i przekonanie, ze to wpadka. druga, ale wpadka.
Nikt o zdrowych zmyslach nie rezygnuje dobbrowolnie z takich pieniezdy.
Tutaj robione z niego kozla ofiarnego i wuefiste - przesadzone w obu przypadkach.
0
'¡Bienvenidos!' i @Quique Setien na LR.
2
@Ermitano Tak, w sumie mam dosc podobnie.
1
La Rambla w swoim plemiennym tancu o deszcz, wymodlila zmiane trenera.
0
@LuisSalvano tak jakos wyszlo.
Ja akurat nie bylem wielkim przeciwnikiem, ani zwolennikiem Valverde
Powiniem sam odejsc najpozniej po Anfield, ale kto zrezygnuje z takiej kasy, a dodatkowo dawano mu uczucie, ze wykonuje dobra robote.
Dzis sie okazalo, ze mial przeciwnikow w zarzadie od meczu z Roma i raczej o tym nie wiedzial.
Pewnie forma na LR sklania do robienia z niego nieudacznika, miernoty, wuefisty, ale to pewnie tylko chec pozartowania sobie jego kosztem.
0
@LuisSalvano wam?
0
@IronSanHybrid ale ja o Tobie nie pisalem, tylko ogolnie. to Ty troche mylne bylo
0
@BarcaInfo a drugi o ktorej?
0
@NGTRX sie oplacalo jednak
1
@gorgota dramat jest
0
@IronSanHybrid no i nie bedziesz musial przelaczac na City tzn na Lpool.
1
Czy to oznacza,e Dembele i Suarez szybciej wroca?
0
Ty, ale po kim teraz jezdzic bedziemy?
0
@Bartek22 ARG? ;)
3
Nie wiem, czy Granada wyjdzie w ogole na ten mecz, spekana jest, po tej wiadomosci.
Przeciez my ich rozjedziemy tiki tiki i diagonalnymi teraz.
Ale sie ciesze.
0
@Janiama nazwisko troche trudne, mnie to martwi.
1
Tactics Explained | Quique Setien's Real Betis
0
@Grubson06 pytanie skad? z lotnicha?
0
Jednak biali nie potrafia skakac (niektorzy oczywiscie)
3
@AmigoBlancos "taki" @Janiama ? Nie moze byc po prostu Janiama?
11
Strona pewnie padnie jak podczas najlepszych porazek.
1
Podobno Barto sluchal tego w aucie.