0

@Nano22 tak, Bartek jest problemem - bo albo nie było komunikacji z Valverde albo dali mu złudne uczucie , że nie ma żadnych problemów
Jeśli to , co mówi Vslverde jest prawda, to Barto robi z tego miejsca Wiecej niż Klubik

2

Dobry ten Essien?

0

@Lamora iron man
Muszę się zainteresować tym tematem

1

@Ear i to od nowego trenera takie pochwaly... wow

0


https://x.com/i/status/1216791698673668098

3

Aliko Dangote, miliarder, najbogatszy czlowiek w Afryce, chce przejac Arsenal w 2021 roku.

1

Ajax, gole dekady.


1

@Kapitan hawk a jak sie raz gunwem pobrudzisz, to sie ciezko zmywa.

0

@Ermitano Mnie wlasnie ciekawie jedno. Jaka bylo komunikacja wewnatrz klubowa z Valverde.
Mial przeciwnikow juz po meczu z Roma, ale czy o tym wiedzial?
Wydaje sie byc czlowiekiem upartym albo po prostu nie zrezygnowal po Anfield ze wzgledu na kase i przekonanie, ze to wpadka. druga, ale wpadka.
Nikt o zdrowych zmyslach nie rezygnuje dobbrowolnie z takich pieniezdy.

Tutaj robione z niego kozla ofiarnego i wuefiste - przesadzone w obu przypadkach.

0

'¡Bienvenidos!' i @Quique Setien na LR.

2

@Ermitano Tak, w sumie mam dosc podobnie.

1

La Rambla w swoim plemiennym tancu o deszcz, wymodlila zmiane trenera.

0

@LuisSalvano tak jakos wyszlo.
Ja akurat nie bylem wielkim przeciwnikiem, ani zwolennikiem Valverde
Powiniem sam odejsc najpozniej po Anfield, ale kto zrezygnuje z takiej kasy, a dodatkowo dawano mu uczucie, ze wykonuje dobra robote.
Dzis sie okazalo, ze mial przeciwnikow w zarzadie od meczu z Roma i raczej o tym nie wiedzial.

Pewnie forma na LR sklania do robienia z niego nieudacznika, miernoty, wuefisty, ale to pewnie tylko chec pozartowania sobie jego kosztem.

0

0

@IronSanHybrid ale ja o Tobie nie pisalem, tylko ogolnie. to Ty troche mylne bylo

0

@BarcaInfo a drugi o ktorej?

0

@NGTRX sie oplacalo jednak

1

@gorgota dramat jest

0

@IronSanHybrid no i nie bedziesz musial przelaczac na City tzn na Lpool.

1

Czy to oznacza,e Dembele i Suarez szybciej wroca?

0

Ty, ale po kim teraz jezdzic bedziemy?

0

@Bartek22 ARG? ;)

3

Nie wiem, czy Granada wyjdzie w ogole na ten mecz, spekana jest, po tej wiadomosci.
Przeciez my ich rozjedziemy tiki tiki i diagonalnymi teraz.
Ale sie ciesze.

0

@Janiama nazwisko troche trudne, mnie to martwi.

1

Tactics Explained | Quique Setien's Real Betis


0

@Grubson06 pytanie skad? z lotnicha?

0

Jednak biali nie potrafia skakac (niektorzy oczywiscie)


3

@AmigoBlancos "taki" @Janiama ? Nie moze byc po prostu Janiama?

11

Strona pewnie padnie jak podczas najlepszych porazek.

1

Podobno Barto sluchal tego w aucie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?