Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ladny gol Cruz Azul.
https://streamable.com/gm3oa
0
Kto ogladal druzyne Mou, dobrze grali, byla motywacja?
2
sorry! Juz nie moge usunac. Powielilem temat, bo mi sie przegladac nie chcialo.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8084657#comment-8084657
2
@Triv44 Ja mam nadzieje, ze nikt z wielkiej trojki nie zdobedzie tytulu. A gdy dojdzie, co do czego, to raczej bede za Nadalem lub Djoko.
Kiedys to nawet bardzo ich nie lubilem, ale gdy zbliza sie zmierzch kariery, to sa momenty, ze dam kciuk w gore.
edit - chociaz jak sie tak zastanowie, to wole juz by wygral Roger niz jakichs Thiem czy Zverev-
0
Czesc LR, ktora wziela udzial w glosowaniu chce, by Xavi przyszedl, gdy koty odejda.
https://www.strawpoll.me/19205029/r
1
@Triv44 ja tam nigdy nie bylem jego fanem, ale klase niesamowicie doceniam.
#tylkoNalbandian
5
@Kompletny doBierdolcie sąsiadowi,
dla siebie o nic nie proszę tylko mu dosrajcie proszę,
1
@Katalonbar Xavi i mirabelki
0
@Corner_taken_quickly tekkena - na pewno nie Arnolda
0
Orest Lenczyk czy Forest Gump?
2
@kulek22
Xavi :
- Bartomomeu? A na co to komu ?
0
Czy Tito Vilanova był szegolnie charyzmatycznym trenerem w trakcie meczów?
1
@Colon Jaki styl uprawia Rush? Chyba najlepiej Umieścić grupę w pojemnej szufladzie z napisem "uszlachetniony hard rock", ale to przecież nie do końca przekonywający zabieg... Lee: Zawsze nazywaliśmy siebie grupą hard rockową, nawet wtedy, kiedy heavy metal dopiero się wykluwał. To wydawało się najbardziej przystające do tego, co robiliśmy. Ale zawsze ciężko nas było zakwalifikować do jakiejś kategorii, a ludzie tak to lubią robić. Jesteśmy progresywną grupą hard rockową - ot co.
1
Zmarł Neil Peart (67) perkusista kanadyjskiego zespołu Rush.
3
@Kapitan hawk out = outstanding underrated trainer?
2
@SeeleyBooth to Milan ;)
0
@Lamora ktoś chyba kiedy linka wstawiał @TheNekro94 ?
1
Można też na Valverde spojrzeć z tej strony - jak będzie wyglądac jego CV po zakończeniu pracy u nas, będzie rozchwytywany?
4
"Mamy pełne zaufanie do Valverde". Słowa klubowychh zarzadow trzeba jednak odbierać jak słowa rządzących polityków często przez pół albo jako ogólne uspokojenie, by paniki nie siać.
W grę wchodzi również retoryka na okres przedwyborczy.
Nawet zly zarząd zaczyna kiedys pewne rzeczy dostrzegać (ale nie zawsze informuje o tym publicznie), nie mowiac o planie B czy C.
Z wizją może być już gorzej.
1
@Avada Kedavra . Pomidor
2
Trener Xavi, ankieta.
https://www.strawpoll.me/19205029
2
@Kapitan hawk miazga by była z innych drużyn
24
Xavi zacząl obserwować profil @BarcaInfo . Coś się ruszyło.
20
Jedno ze slodszych zdjec.
https://static.polityka.pl/_resource/res/path/d2/04/d204889b-b868-4d25-8f76-b91321db2b4c_f1400x900
0
@Lamora klasyk co
2
@NGTRX i poziom i tez nudno czesto bywa, zbyt wiele osob zostalo wyrzuconych z klubu.
0
@Ermitano who me? yes, you! who took the cookies from the cookie jar?
0
@tristan87 nigdy nie moglem sie do niego zabrac, zawsze odkladalem.
0
@tristan87 serio taki smieszny?
1
ale, ze niby Xavi wraca na LR?