Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arthurio to tak.
0
@Arthurio tylko 3-1 w finale i Ter STegen bramke traci?
5
@Witekk10 tam napastnicy zyli z podan
1
@MT7 A Sevilla jak za Sampaolego pykala.
0
@SeeleyBooth :)
0
@SeeleyBooth ale ja nie Borek...
0
@SeeleyBooth ta, duzy format, no i od niego zaczela sie przygoda.
9
Tennis Girl (78). Jedno z najlepiej sprzedajacych sie zdjec w historii.
https://1.bp.blogspot.com/-f2iDO1mSuMQ/XVEE_FT49sI/AAAAAAADmI0/L-goKnTUFr03HZm2xGnfrs31anhEaGNRgCLcBGAs/s1600/tennis-girl-by-martin-elliot.jpg
#xavi
1
@sebasek99 hehe
0
@SeeleyBooth on byl gosc.
0
Tak czysto hipotetycznie, bo na LR duzo jest czystych hipotez i gdybania -
jakby wygladal skald Barcy, gdyby od nowego trenerem byl Klopp?
1
@KamQiX a moze van Gaal - reaktywacja :D
0
@student97r to raczej byla "dyskusja", a nie dyskusja :)
1
@SylwekFCB hehe. Bogus Pomp :D
2
skoro juz kazda sie wypowiedziala o Xavim (w nowym watku), to ja tez nie bede gorszy.
Xavi nie ma lekko, bo niby nikt od niego nie oczekuje powtorki z Pepa, ale po cichu jednak tak. Pep byl w bardziej komfortowej sytuacji, o ile to komfortem mozna nazwac.
Poczekamy zobaczymy, musi trafic w moment, bo na druga szanse ciezko liczyc, jesli nie wyjdzie.
8
Maradona* i jeden z lepszych goli w histori MS.
*Karpat
0
Oglada ktos "To nie jest kraj dla starych ludzi" na Polsacie 2?
4
K2, Broad Peak i Gasherbrum 4, a nie 1.
https://pbs.twimg.com/media/EN6WR8KXUAAimph?format=jpg&name=medium
0
@VenoM czekaj jade z Toba, stara mnie zabije.
0
Wiadomo, ze z segregacja smieci sa problemy i trzeba sie tego nauczyc, ale jedna cos z filmow Barei to ma.
"Śmietniki otwarte tylko przez dwie godziny dziennie, w dodatku pod nadzorem pracownika osiedla - takie obostrzenia wprowadzono w spółdzielni mieszkaniowej „Kolejarz” w Białej Podlaskiej. - To absurd - uważa jeden z mieszkańców."
https://kurierlubelski.pl/chcesz-wyrzucic-smieci-w-bialej-podlaskiej-tylko-w-okreslonych-godzinach/ar/c9-14694893
1
@Ermitano i cyk Justin Biber w soudtracku do Twin Peaks.
6
Cule z krwi i kosci.
ten juz nie
0
@BlaseR9 ciekawe.
3
@Chwytliwy dla mnie podobnie . Jeden z moich ulubieńców w historii Barcy.
0
@grabor8 ciekawe jakby wyglądał wtedy nasz skład
0
@Aaron10 ale dziś skojarzen
Film Underworld i utwór Wolf Moon
0
@Kajtek77 dobry?
1
@Kapitan hawk moze obejrzę , świetny gracz
1
@Kajtek77 przy tej okazji można spokojnie polecić klasyczny album elektroniki o tytule Rubycon.
0
@Kapitan hawk jesieniary